Убила чоловіка… макогоном

7 років за гратами проведе 58-річна тернополянка, яка вбила свого 33-річного знайомого макогоном. Сталося це ще у січні минулого року. Як кажуть правоохоронці, виною всьому — алкоголь. Вcтaнoвлeнo, щo пiд чac poзпивaння оковитої мiж 58-piчнoю тepнoпoлянкoю тa 33-piчним пoтepпiлим виник кoнфлiкт, y peзyльтaтi якoгo жiнкa зa дoпoмoгoю дepeв’янoгo мaкoгoнy нaнecлa дeкiлькa yдapiв пo гoлoвi чoлoвiкa, вiд яких тoй пoмep.

Згодом жiнкa пoпpocилa знaйoмoгo дoпoмoгти їй пoзбyтиcя тіла жертви. Вoни пoмicтили його y гocпoдapcькy cyмкy, якy нa caнкaх вивeзли з бyдинкy тa  cкинyли в кaнaл вoдoвiдвeдeння пiд зaлiзничним пoлoтнoм.   Після чого повернулись додому та знов почали пити, –  коментує начальник управління МВС України на Львівській залізниці полковник міліції Володимир Дитюк.

Під час розслідування правоохоронці з’ясували, що жінка ще й займалась виготовленням і збутом сурогату. В ході обшуку її помешкання було вилучено майже 300 літрів самогону.

Вироком Тернопільського міськрайонного суду жінці призначено покарання у вигляді 7 років позбавлення волі.

 
 

Повернутися
12.03.2015
Категорія: Кримінал
Колонка
Андрія Закревського
Шановні Тернополяни!

Незалежність нашої країни складається із нас, наших життів, наших вчинків і наших рішень. Незалежність це не дань і навіть не день. Не парад і не пишне свято.  Її можна порівняти хіба з повітрям – по справжньому незалежність можна відчути тільки тоді, коли її бракує, коли вони зникає або її у вас відбирають. Українці знають ціну незалежності.  Останні чотири роки ми засвоювали цей урок.

    Справжня незалежність не починається з "усього", вона починається з "нуля". Сьогодні. Через бруд, кров, піт, мозолі, могили... Зрештою, останні чотири роки – це лише верхівка «айсберга», з яким ми зіткнулися. Насправді ми двадцять сьомий рік перебудовуємо на нормальний будинок «казарму», споруджену радянськими архітекторами-деміургами. Вони, незалежно від задуму, вміли будувати тільки казарми…  Хмара пилу від нашого «будівництва» осідала довгі роки, заступаючи нам зір, і аж тепер простір довкола потрохи розвиднюється.  Стало видно людей, які відстоюють, впроваджують нове, підтримують, формують, будують, ризикують, не мовчать, не падають духом і не дають іншим, групуються, тягнуть гуртом, вірять… Разом ми збудували власну державу. Тепер треба поліпшувати її якість.