ГОРОСКОП

ОВЕН (21.03-20.04). Вам можуть щось цікаве запропонувати, але не поспішайте казати “так”. Ситуація буде швидко мінятися, приготуйтеся приймати самостійні рішення. У вихідні нікуди не поспішайте, зробіть щось важливе, а щось відкладіть на потім.

ТЕЛЕЦЬ (21.04-21.05). Постарайтеся не розмінюватися на дрібниці. Робота вимагатиме від вас сумлінності та посидючості. Не починайте нічого нового і відкладіть важливі зустрічі на потім. У вихідні постарайтеся вибратися в гості.

БЛИЗНЮКИ (22.05-21.06). Фортуна почне посміхається вам усе ширше і ширше. Ви зможете значно підвищити свій авторитет на роботі та у дружній компанії. Але вихідні постарайтесь провести з родиною, батьками, дітьми.

РАК (22.06-23.07). Все буде, як ви хочете, але для цього потрібно діяти швидко і рішуче. Не перекладайте вирішення важливих питань на чужі плечі, не бійтеся взяти частину відповідальності на себе. Вихідні - для щастя удвох.

ЛЕВ (24.07-23.08). Тиждень яскравих та цікавих подій - нудьгувати точно не доведеться. У професійній сфері на вас чекає кар'єрний ріст, стабільність і благополуччя, звісно, якщо не будете лінуватися. У вихідні можуть надійти якісь вигідні пропозиції.

ДІВА (24.08-23.09). Робіть все без нервової метушні, якщо хочете уникнути перевантаження і нервових зривів. Постарайтеся бути обережними у контактах і не витрачати час на спілкування зі сторонніми, зосередившись на близькому колі.

ТЕРЕЗИ (24.09-23.10). Можливі приємні сюрпризи у службовій кар'єрі та в особистому житті. Старі друзі нагадають про себе. Використайте вихідні для зміни обстановки, відволікайтеся від справ і турбот, вони можуть почекати.

СКОРПІОН (24.10-22.11). Вдалий тиждень. На вас чекають похвала від керівництва і заслужене матеріальне заохочення. Довідаєтеся масу приємних новин, а ще вас порадують близькі. Після вихідних відчуєте, що частина турбот звалилася з плечей.

СТРІЛЕЦЬ (23.11-21.12). Ваш тиждень. Важливо зосередитися на головній темі, тоді ви багато чого встигнете на роботі, у навчанні й особистому житті. Приємне дозвілля у вихідні дні так захопить вас, що ви забудете, коли востаннє сумували.

КОЗЕРІГ (22.12-20.01). Може виникнути конфліктна ситуація з колегами та начальством. Але напружена робота позитивно вплине на ваш настрій. Проявіть мудрість і делікатність, не вплутуйтеся в інтриги й авантюри, бо це закінчиться у кращому випадку нічим.

ВОДОЛІЙ (21.01-19.02). Доведеться добре потрудитися, щоб досягти своєї мети, але заради цього не варто тиснути на оточуючих. Постарайтеся відрізняти щирі почуття від хвастощів і показухи. У вихідні ваша підтримка буде необхідна рідним та близьким.

РИБИ (20.02-20.03). Вдалий тиждень для творчості. На роботі та вдома краще не намагатися всіма командувати і всіх повчати. У вихідні вашу світлу голову можуть відвідати найрізноманітніші ідеї, які чудово б реалізувати в найближчому майбутньому.


Повернутися
22.11.2015
Категорія: Розваги
Колонка
Андрія Закревського
Шановні Тернополяни!

Незалежність нашої країни складається із нас, наших життів, наших вчинків і наших рішень. Незалежність це не дань і навіть не день. Не парад і не пишне свято.  Її можна порівняти хіба з повітрям – по справжньому незалежність можна відчути тільки тоді, коли її бракує, коли вони зникає або її у вас відбирають. Українці знають ціну незалежності.  Останні чотири роки ми засвоювали цей урок.

    Справжня незалежність не починається з "усього", вона починається з "нуля". Сьогодні. Через бруд, кров, піт, мозолі, могили... Зрештою, останні чотири роки – це лише верхівка «айсберга», з яким ми зіткнулися. Насправді ми двадцять сьомий рік перебудовуємо на нормальний будинок «казарму», споруджену радянськими архітекторами-деміургами. Вони, незалежно від задуму, вміли будувати тільки казарми…  Хмара пилу від нашого «будівництва» осідала довгі роки, заступаючи нам зір, і аж тепер простір довкола потрохи розвиднюється.  Стало видно людей, які відстоюють, впроваджують нове, підтримують, формують, будують, ризикують, не мовчать, не падають духом і не дають іншим, групуються, тягнуть гуртом, вірять… Разом ми збудували власну державу. Тепер треба поліпшувати її якість.