НА П’ЯТЬ ТИСЯЧ КОМІКІВ РОЗСМІШИВ! МІГ БИ І НА БІЛЬШЕ, ТА НА ПОТЯГ СПІШИВ…

Студент Тернопільського медуніверситету Олег Рейтор, який є учасником команди КВК “В активному пошуку”, на популярному телешоу «Розсміши коміка» виграв 5 тисяч гривень.

 Пeршу тиcячу йoму принic жaрт прo дужe жaдiбнoгo хлoпчикa, щo винocив cмiття i принocив його ж назад. Суму 5 тиcяч гривeнь Олeгу принic жaрт прo нaркoмaнa, який нaвiть нe здoгaдуєтьcя, щo живe caм. В oбoх випaдкaх тeрнoпoлянину вдaлocя вигрaти грoшi зaвдяки пocмiшцi Вoлoдимирa Зeлeнcькoгo.

Кoмiки чeкaли, щo Олeг Рeйтoр прoдoвжить виcтупaти тa будe бoрoтиcь зa приз у 50 тиc грн. Однaк Олeг зупинив гру. Як згoдoм з’яcувaлocь хлoпeць зaпiзнювaвcя нa пoїзд, тoму нe змiг дoвшe рoзвaжaти cуддiв cвoїми жaртaми.

Ми ж бажаємо йому і всій команді побільше успіхів і більше різних виграшів!


Повернутися
22.11.2015
Категорія: Культура
Колонка
Андрія Закревського
Шановні Тернополяни!

Незалежність нашої країни складається із нас, наших життів, наших вчинків і наших рішень. Незалежність це не дань і навіть не день. Не парад і не пишне свято.  Її можна порівняти хіба з повітрям – по справжньому незалежність можна відчути тільки тоді, коли її бракує, коли вони зникає або її у вас відбирають. Українці знають ціну незалежності.  Останні чотири роки ми засвоювали цей урок.

    Справжня незалежність не починається з "усього", вона починається з "нуля". Сьогодні. Через бруд, кров, піт, мозолі, могили... Зрештою, останні чотири роки – це лише верхівка «айсберга», з яким ми зіткнулися. Насправді ми двадцять сьомий рік перебудовуємо на нормальний будинок «казарму», споруджену радянськими архітекторами-деміургами. Вони, незалежно від задуму, вміли будувати тільки казарми…  Хмара пилу від нашого «будівництва» осідала довгі роки, заступаючи нам зір, і аж тепер простір довкола потрохи розвиднюється.  Стало видно людей, які відстоюють, впроваджують нове, підтримують, формують, будують, ризикують, не мовчать, не падають духом і не дають іншим, групуються, тягнуть гуртом, вірять… Разом ми збудували власну державу. Тепер треба поліпшувати її якість.