ГОРОСКОП

ОВЕН (21.03-20.04). Вас охопить непереборне бажання знати більше, ніж знають інші. Багато чого побачите зсередини, з нової точки зору, але надто не захоплюйтеся і не відволікайтеся, бо з вас питатимуть за конкретні результати.

ТЕЛЕЦЬ (21.04-21.05). Навала різноманітних справ і термінових проблем може збити з пантелику. Тому важливо визначити головне і першочергове на цей тиждень. У вихідні постарайтеся вибратися куди-небудь у гості, або запросіть когось із друзів до себе.

БЛИЗНЮКИ (22.05-21.06). Відчуєте свіжий струмінь нових сил, але не витрачайте їх відразу і на все підряд. Після напруженої розумової роботи переключайтесь на фізичну працю й активний відпочинок. Вихідні - вдалий час для далекої подорожі.

РАК (22.06-23.07). Досить неспокійний період. Не дозволяйте втягнути себе в чужі інтриги та конфлікти, але для власної користі та безпеки будьте у курсі всього, що говорять і відбувається навколо. Субота-неділя – тільки для дому та близьких людей.

ЛЕВ (24.07-23.08). У вашому житті назрівають позитивні зміни, щоправда, поступові й поки що малопомітні. Наберіться терпіння, будьте обережні та стримані, спілкуючись з колегами та партнерами. Вихідні присвятіть сімейному відпочинку, дітям, вірним друзям.

ДІВА (24.08-23.09). Вдалий тиждень. Перед вами відкриваються нові можливості як у роботі, так і в творчості. Можете стати популярною особистістю, опинитися у центрі подій. І все ж не забувайте про терпіння і стриманість у висловах на чужу адресу.

ТЕРЕЗИ (24.09-23.10). Нагромадилося багато справ, і це не терпить зволікання, тож чітко плануйте свій час. Не турбуйтеся з приводу дрібних непорозумінь і конфліктів - врешті з будь-якої ситуації ви зможете отримати щось корисне для себе.

СКОРПІОН (24.10-22.11). Тиждень внутрішніх змін, цілком імовірна досить різка зміна діяльності. Прийміть допомогу колег - вона буде доречна. Старі знайомі можуть нагадати про себе і запропонувати щось цікаве. У вихідні відчуєте дивне полегшення.

СТРІЛЕЦЬ (23.11-21.12). На роботі справи йдуть «по накатаній». І все ж відгородіть себе від порожніх балачок і зайвих зустрічей, це вкраде у вас надто багато сил і часу. У вихідні будьте обачні, у складній ситуації не зневажайте порадами старших та досвідчених.

КОЗЕРІГ (22.12-20.01). Відповідальний момент для тих, хто мріє про успішний старт. Можливо, знайдете нового солідного наставника чи покровителя, однак це варто зберегти в таємниці. Заздрісники вам зараз зовсім ні до чого. Суботу присвятіть дому.

ВОДОЛІЙ (21.01-19.02). Не перевантажуйте себе невдячною роботою. Будьте готові до несподіванок, постарайтеся не вплутуватися в жодні афери та оборудки, особливо наприкінці тижня. Намагайтеся більше приділяти уваги своїм близьким.

РИБИ (20.02-20.03). Вам необхідно зняти рожеві окуляри, спуститися з небес на землю і визначити нарешті, хто ви є, чого хочете від життя і як діяти далі. У кар’єрі й у навчанні намагайтесь менше привертати до себе уваги. У вихідні корисно піти у гості до друзів.


Повернутися
11.11.2015
Категорія: Розваги
Колонка
Андрія Закревського
Шановні Тернополяни!

Те, що відразу нас не вбило, вбивало нас довго і повільно.  Ми вже не святкуємо Новий рік — ми святкуємо те, що вижили в старому. Рік, що минає, був ще одним роком у воюючій країні, зі всіма витікаючими звідси наслідками. Я не хочу підбивати його підсумки. Бо підбивати підсумки  — це ніби креслити жирну риску під виконаними математичними діями в стовпчик: ось тут ми додали (друзів, грошей, проблем, перспектив — потрібне підкреслити),  відняли (друзів, грошей, проблем, перспектив, ну, ви зрозуміли…), помножили на щоденні будні, поділили на нереалізовані плани і —  що отримаємо в «сухому залишку»? Якою цифрою це підсумувати і де, зрештою, знайти «задачник», аби подивитися правильну відповідь, — якщо вона узагалі існує?..

Кожен із нас на Новий рік починав нове життя, але вистачало його ненадовго, тому що жити-то треба... Новий рік — це симулякр. 1 січня —  звичайний день, такий самий, як і всі інші, якщо тільки ви не переборщили з алкоголем чи олів’є напередодні. Почати життя з «табули раси», змінити його, зробити усе те, до чого не доходили руки попередні 365 днів можна будь-коли, не чекаючи, коли впаде остання голка з ялинки, яка тоскно припадає пилом у кутку.

 Усі ми мали великі надії, багато робили для того, щоб усе, про що мріяли, збулося. Комусь це вдалося, комусь ні, проте в усіх нас є одне спільне: Новий рік дає нам надію на майбутнє. Його сила — в його семантиці. Цокаючись бокалами з шампанським, усі ми віримо, що новий (свіжий, ще в хрумкій упаковці) рік, що маячить попереду, подарує нам нове життя — правильне, успішне, з високими цілями та досягненнями. І, загадуючи під святковий передзвін бажання, стискаємо кулаки: агов, ти, те, що нас не вбило, —  начувайся, бо тепер наша черга...