Гороскоп

ОВЕН (21.03 – 20.04)

Напрочуд сприятливий період, що даруватиме вам успіх у вагомих починаннях та везіння у різних повсякденних ситуаціях. Фортуна максимально виявлятиме до вас свою прихильність, якщо не дратуватимете її необдуманими вчинками.

ТЕЛЕЦЬ (21.04 – 20.05)

Задля успішного здійснення задумів необхідно окреслювати перед собою реальні цілі, не витати у хмарах і уникати незрозумілих ситуацій. Відповідальність у справах та професіоналізм стануть запорукою вагомих досягнень.

БЛИЗНЮКИ (21.05 – 21.06)

Тиждень обіцяє бути спокійним, неквапливим і розміреним. Майже всі задумані плани будуть поступово реалізовуватися, особливих проблем та перешкод на цьому шляху виникнути не повинно, якщо, звісно, ви самі їх собі не створите.

РАК (22.06 – 22.07)

Цей період сприятливий для відновлення розірваних стосунків або зародження нових, яскравих і пристрасних, що спонукатимуть до інтелектуального та творчого розвитку й наповнять життя глибоким змістом.

ЛЕВ (23.07 – 23.08)

Виявивши активність та ініціативність, ви зможете досягти неабияких здобутків у професійній діяльності. Корисні знайомства і встановлення нових дружніх контактів відкриють перед вами нові привабливі перспективи.

ПАННА (24.08 – 22.09)

Цей тиждень подарує вам відчуття внутрішньої свободи. Продовжуйте активно рухатись до окресленої мети — завдяки сприятливому розташуванню планет її досягнення має наразі доволі реалістичні обриси.

ТЕРЕЗИ (23.09 – 23.10)

На перший план цього тижня вийдуть проблеми особистих стосунків, для чіткої визначеності в яких вам доведеться розгадувати хитромудрі життєві ребуси та розплутувати клубок прихованих інтриг.

СКОРПІОН (24.10 – 22.11)

Нові ідеї та задуми спонукатимуть вас до активної діяльності, й наразі ви цілком спроможні їх здійснити. Постарайтесь тільки не завищувати планку до небачених висот, інакше розчарування не уникнути.

СТРІЛЕЦЬ (23.11 – 21.12)

Доволі строкатий, неоднозначний період зі стрімкою зміною подій та емоцій. Аби не розгубитися у коловороті життєвих ситуацій і необачно не втрапити в халепу, варто заручитися максимальною пильністю.

КОЗЕРІГ (22.12 – 20.01)

Попри те, що ваші цілі видаватимуться навколишнім недосяжними, ви зможете приголомшити їх цілком успішними реальними результатами. Перед вами ближчим часом відкриються нові можливості і перспективи.

ВОДОЛІЙ (21.01 – 19.02)

Намагайтеся знайти баланс між фізичними і розумовими навантаженнями, адже надмірна перевага однієї з цих сфер може викликати відчутний дискомфорт. У будь-якій ситуації слід уникати поспіху й невиважених дій.

РИБИ (20.02 – 20.03)

На цьому тижні можете отримати привабливу пропозицію, здатну внести у ваше життя позитивні зміни. Зважаючи на сприятливе розташування зірок, рішуче прямуйте до здійснення бажаного — у вас все вийде.

 

Повернутися
05.03.2015
Категорія: Розваги
Колонка
Андрія Закревського
Шановні Тернополяни!

Незалежність нашої країни складається із нас, наших життів, наших вчинків і наших рішень. Незалежність це не дань і навіть не день. Не парад і не пишне свято.  Її можна порівняти хіба з повітрям – по справжньому незалежність можна відчути тільки тоді, коли її бракує, коли вони зникає або її у вас відбирають. Українці знають ціну незалежності.  Останні чотири роки ми засвоювали цей урок.

    Справжня незалежність не починається з "усього", вона починається з "нуля". Сьогодні. Через бруд, кров, піт, мозолі, могили... Зрештою, останні чотири роки – це лише верхівка «айсберга», з яким ми зіткнулися. Насправді ми двадцять сьомий рік перебудовуємо на нормальний будинок «казарму», споруджену радянськими архітекторами-деміургами. Вони, незалежно від задуму, вміли будувати тільки казарми…  Хмара пилу від нашого «будівництва» осідала довгі роки, заступаючи нам зір, і аж тепер простір довкола потрохи розвиднюється.  Стало видно людей, які відстоюють, впроваджують нове, підтримують, формують, будують, ризикують, не мовчать, не падають духом і не дають іншим, групуються, тягнуть гуртом, вірять… Разом ми збудували власну державу. Тепер треба поліпшувати її якість.