МЕДИКИ Б’ЮТЬ НА СПОЛОХ: ЧАЙ У ПАКЕТИКАХ ДУЖЕ ШКІДЛИВИЙ

Незважаючи на те, що чай в пакетиках це зручно і вигідно, медики б'ють на сполох, бо даний продукт найчастіше навіть не є чаєм.

Тому досліджено і виявлено 5 причин відмовитися від чаю в пакетиках.

1. Недобросовісні виробники часто використовують не заварку, а дрібний пил, що залишилася під час виробництва чаю.

2. Крім того, часто використовується прострочений і подрібнений крупнолистовий чай. За результатами досліджень, лише 10% чайних пакетиків міститься справжній чай.

3. Барвники та ароматизатори – постійні супутники чаю в пакетиках.

4. Пакетики з натуральної бавовни – рідкість, тому що у воді вони розмокають набагато швидше, ніж заварюється чай. Замість цього використовуються штучні матеріали, просочені хімічними смолами.

5. У такому чаїв вміст фтористих речовин перевищує норму більш ніж в 2 рази, що загрожує захворюваннями шкіри, суглобів, зубів.


Повернутися
11.11.2015
Категорія: Життя
Колонка
Андрія Закревського
Шановні Тернополяни!

Те, що відразу нас не вбило, вбивало нас довго і повільно.  Ми вже не святкуємо Новий рік — ми святкуємо те, що вижили в старому. Рік, що минає, був ще одним роком у воюючій країні, зі всіма витікаючими звідси наслідками. Я не хочу підбивати його підсумки. Бо підбивати підсумки  — це ніби креслити жирну риску під виконаними математичними діями в стовпчик: ось тут ми додали (друзів, грошей, проблем, перспектив — потрібне підкреслити),  відняли (друзів, грошей, проблем, перспектив, ну, ви зрозуміли…), помножили на щоденні будні, поділили на нереалізовані плани і —  що отримаємо в «сухому залишку»? Якою цифрою це підсумувати і де, зрештою, знайти «задачник», аби подивитися правильну відповідь, — якщо вона узагалі існує?..

Кожен із нас на Новий рік починав нове життя, але вистачало його ненадовго, тому що жити-то треба... Новий рік — це симулякр. 1 січня —  звичайний день, такий самий, як і всі інші, якщо тільки ви не переборщили з алкоголем чи олів’є напередодні. Почати життя з «табули раси», змінити його, зробити усе те, до чого не доходили руки попередні 365 днів можна будь-коли, не чекаючи, коли впаде остання голка з ялинки, яка тоскно припадає пилом у кутку.

 Усі ми мали великі надії, багато робили для того, щоб усе, про що мріяли, збулося. Комусь це вдалося, комусь ні, проте в усіх нас є одне спільне: Новий рік дає нам надію на майбутнє. Його сила — в його семантиці. Цокаючись бокалами з шампанським, усі ми віримо, що новий (свіжий, ще в хрумкій упаковці) рік, що маячить попереду, подарує нам нове життя — правильне, успішне, з високими цілями та досягненнями. І, загадуючи під святковий передзвін бажання, стискаємо кулаки: агов, ти, те, що нас не вбило, —  начувайся, бо тепер наша черга...