У ПРИТУЛИ — «ОСКАР»! УКРАЇНСЬКОГО «ВИРОБНИЦТВА»…

У номінації "Телезірка року" переміг збаразький шоумен Сергій Притула. "Оскар" у світі моди – так неофіційно називають міжнародний конкурс ELLE STYLE AWARDS.

 У різний час титулами наймодніших і найбільш стильних нагороджувалися Мадонна, Пенелопа Крус, Марк Джейкобс, Стелла Маккартні та інші. В Україні конкурс проводиться вдев’яте. І цього року у номінації «Телезірка» переміг ведучий Нового каналу Сергій Притула.

– По суті, ця нагорода – вибір наших читачів, – говорить Директор з маркетингу та розвитку бізнесу видавничого дому «Hearst Shkulev Ukraine», в який входить журнал ELLE, Ганна Толстих. – Ми обробили понад 40 тисяч анкет, і після підрахунку голосів переможцями у номінації «Телезірка» стали Тіна Кароль та Сергій Притула.

Наразі Сергій Притула є ведучим одразу трьох проектів Новгороду каналу: «СуперІнтуїція», «Хто зверху?» І «Страсті за Ревізором», пише Погляд. Утім, напевно, вибір читачів був обумовлений не лише досягненнями Сергія Притули на телебаченні, а й його активною громадянською позицією.


Повернутися
11.11.2015
Категорія: Культура
Колонка
Андрія Закревського
Шановні Тернополяни!

Незалежність нашої країни складається із нас, наших життів, наших вчинків і наших рішень. Незалежність це не дань і навіть не день. Не парад і не пишне свято.  Її можна порівняти хіба з повітрям – по справжньому незалежність можна відчути тільки тоді, коли її бракує, коли вони зникає або її у вас відбирають. Українці знають ціну незалежності.  Останні чотири роки ми засвоювали цей урок.

    Справжня незалежність не починається з "усього", вона починається з "нуля". Сьогодні. Через бруд, кров, піт, мозолі, могили... Зрештою, останні чотири роки – це лише верхівка «айсберга», з яким ми зіткнулися. Насправді ми двадцять сьомий рік перебудовуємо на нормальний будинок «казарму», споруджену радянськими архітекторами-деміургами. Вони, незалежно від задуму, вміли будувати тільки казарми…  Хмара пилу від нашого «будівництва» осідала довгі роки, заступаючи нам зір, і аж тепер простір довкола потрохи розвиднюється.  Стало видно людей, які відстоюють, впроваджують нове, підтримують, формують, будують, ризикують, не мовчать, не падають духом і не дають іншим, групуються, тягнуть гуртом, вірять… Разом ми збудували власну державу. Тепер треба поліпшувати її якість.