ГОРОСКОП

ОВЕН (21.03-20.04). Не афішуйте свої плани, дійте самостійно і навіть таємно, тоді Фортуна буде на вашому боці. У вихідні не варто надто захоплюватися роздачею цінних вказівок і критичних зауважень друзям та членам своєї родини.

ТЕЛЕЦЬ (21.04-21.05). Не намагайтеся вирішити свої та чужі проблеми разом, інакше ви відчуєте втому і занепад сил. Чітко формулюйте свою мету, якщо хочете піднятися кар'єрними сходами. У вихідні вашої уваги зажадає родина.

БЛИЗНЮКИ (22.05-21.06). Імовірні події, які сприятливо відіб'ються на вашій долі. Не бійтеся ризикувати і щось міняти. Намагайтеся менше про себе розповідати, щоб не провокувати пліток. Прислухайтеся до своєї інтуїції.

РАК (22.06-23.07). Постарайтеся уникати конфліктів із близькими людьми. Шукайте те, що вас поєднує, а не навпаки. Вам можуть запропонувати цікаву роботу. У вихідні приділіть дітям більше уваги і турботи.

ЛЕВ (24.07-23.08). Сприятливий період для кар'єрного росту. Важливо також налагодити гарні стосунки в колективі. До кінця тижня вдасться розв'язати численні проблеми, що накопичилися в родині та домашньому господарстві.

ДІВА (24.08-23.09). У вас може з'явитися реальний шанс для успішної самореалізації на роботі. З начальством вийде домовитися про більш вигідні умови праці. У вихідні не варто псувати відносини з близькими людьми.

ТЕРЕЗИ (24.09-23.10). Не поспішайте і не метушіться. Вам зараз просто необхідна уважність і самодисципліна. Потрібно перевіряти всю інформацію, щоб уникнути помилок. У родині все складається непогано, але постарайтеся більше бувати вдома.

СКОРПІОН (24.10-22.11). Постарайтеся сконцентрувати свої зусилля на досягненні поставлених цілей. Не бійтеся труднощів і перешкод, вам удасться їх легко перебороти. У фінансовій сфері все налагодиться. У вихідні постарайтеся відпочити.

СТРІЛЕЦЬ (23.11-21.12). Розраховуйте тільки на власні сили, бо ті, хто обіцяв допомогти, можуть підвести. Якщо ви будете наполегливими і цілеспрямованими, то зможете домогтися успіху в кар'єрі. Не виключені нові знайомства.

КОЗЕРІГ (22.12-20.01). Зараз саме час виявити свої творчі здібності та нестандартний підхід. Ви можете одержати підтримку однодумців і прихильність начальства, з'явиться можливість підвищити свій авторитет. Вихідні краще провести вдома.

ВОДОЛІЙ (21.01-19.02). Вдалі поїздки. Імовірні непередбачені зміни у планах, раптові зустрічі та переговори, що сприяють стабілізації ваших фінансових ресурсів. У вихідні можуть виникнути стресові ситуації, постарайтеся тримати емоції під контролем.

РИБИ (20.02-20.03). Потрібно частіше виходити у світ і не боятися зав'язувати дружні та романтичні зв'язки. Надолужуйте пропущене, завойовуйте нові обрії. Близькі люди будуть вдячні вам за турботливе та уважне ставлення.


Повернутися
31.10.2015
Категорія: Розваги
Колонка
Андрія Закревського
Шановні Тернополяни!

Те, що відразу нас не вбило, вбивало нас довго і повільно.  Ми вже не святкуємо Новий рік — ми святкуємо те, що вижили в старому. Рік, що минає, був ще одним роком у воюючій країні, зі всіма витікаючими звідси наслідками. Я не хочу підбивати його підсумки. Бо підбивати підсумки  — це ніби креслити жирну риску під виконаними математичними діями в стовпчик: ось тут ми додали (друзів, грошей, проблем, перспектив — потрібне підкреслити),  відняли (друзів, грошей, проблем, перспектив, ну, ви зрозуміли…), помножили на щоденні будні, поділили на нереалізовані плани і —  що отримаємо в «сухому залишку»? Якою цифрою це підсумувати і де, зрештою, знайти «задачник», аби подивитися правильну відповідь, — якщо вона узагалі існує?..

Кожен із нас на Новий рік починав нове життя, але вистачало його ненадовго, тому що жити-то треба... Новий рік — це симулякр. 1 січня —  звичайний день, такий самий, як і всі інші, якщо тільки ви не переборщили з алкоголем чи олів’є напередодні. Почати життя з «табули раси», змінити його, зробити усе те, до чого не доходили руки попередні 365 днів можна будь-коли, не чекаючи, коли впаде остання голка з ялинки, яка тоскно припадає пилом у кутку.

 Усі ми мали великі надії, багато робили для того, щоб усе, про що мріяли, збулося. Комусь це вдалося, комусь ні, проте в усіх нас є одне спільне: Новий рік дає нам надію на майбутнє. Його сила — в його семантиці. Цокаючись бокалами з шампанським, усі ми віримо, що новий (свіжий, ще в хрумкій упаковці) рік, що маячить попереду, подарує нам нове життя — правильне, успішне, з високими цілями та досягненнями. І, загадуючи під святковий передзвін бажання, стискаємо кулаки: агов, ти, те, що нас не вбило, —  начувайся, бо тепер наша черга...