ГОРОСКОП

ОВЕН (21.03-20.04). Не афішуйте свої плани, дійте самостійно і навіть таємно, тоді Фортуна буде на вашому боці. У вихідні не варто надто захоплюватися роздачею цінних вказівок і критичних зауважень друзям та членам своєї родини.

ТЕЛЕЦЬ (21.04-21.05). Не намагайтеся вирішити свої та чужі проблеми разом, інакше ви відчуєте втому і занепад сил. Чітко формулюйте свою мету, якщо хочете піднятися кар'єрними сходами. У вихідні вашої уваги зажадає родина.

БЛИЗНЮКИ (22.05-21.06). Імовірні події, які сприятливо відіб'ються на вашій долі. Не бійтеся ризикувати і щось міняти. Намагайтеся менше про себе розповідати, щоб не провокувати пліток. Прислухайтеся до своєї інтуїції.

РАК (22.06-23.07). Постарайтеся уникати конфліктів із близькими людьми. Шукайте те, що вас поєднує, а не навпаки. Вам можуть запропонувати цікаву роботу. У вихідні приділіть дітям більше уваги і турботи.

ЛЕВ (24.07-23.08). Сприятливий період для кар'єрного росту. Важливо також налагодити гарні стосунки в колективі. До кінця тижня вдасться розв'язати численні проблеми, що накопичилися в родині та домашньому господарстві.

ДІВА (24.08-23.09). У вас може з'явитися реальний шанс для успішної самореалізації на роботі. З начальством вийде домовитися про більш вигідні умови праці. У вихідні не варто псувати відносини з близькими людьми.

ТЕРЕЗИ (24.09-23.10). Не поспішайте і не метушіться. Вам зараз просто необхідна уважність і самодисципліна. Потрібно перевіряти всю інформацію, щоб уникнути помилок. У родині все складається непогано, але постарайтеся більше бувати вдома.

СКОРПІОН (24.10-22.11). Постарайтеся сконцентрувати свої зусилля на досягненні поставлених цілей. Не бійтеся труднощів і перешкод, вам удасться їх легко перебороти. У фінансовій сфері все налагодиться. У вихідні постарайтеся відпочити.

СТРІЛЕЦЬ (23.11-21.12). Розраховуйте тільки на власні сили, бо ті, хто обіцяв допомогти, можуть підвести. Якщо ви будете наполегливими і цілеспрямованими, то зможете домогтися успіху в кар'єрі. Не виключені нові знайомства.

КОЗЕРІГ (22.12-20.01). Зараз саме час виявити свої творчі здібності та нестандартний підхід. Ви можете одержати підтримку однодумців і прихильність начальства, з'явиться можливість підвищити свій авторитет. Вихідні краще провести вдома.

ВОДОЛІЙ (21.01-19.02). Вдалі поїздки. Імовірні непередбачені зміни у планах, раптові зустрічі та переговори, що сприяють стабілізації ваших фінансових ресурсів. У вихідні можуть виникнути стресові ситуації, постарайтеся тримати емоції під контролем.

РИБИ (20.02-20.03). Потрібно частіше виходити у світ і не боятися зав'язувати дружні та романтичні зв'язки. Надолужуйте пропущене, завойовуйте нові обрії. Близькі люди будуть вдячні вам за турботливе та уважне ставлення.


Повернутися
31.10.2015
Категорія: Розваги
Колонка
Андрія Закревського
Шановні Тернополяни!

Незалежність нашої країни складається із нас, наших життів, наших вчинків і наших рішень. Незалежність це не дань і навіть не день. Не парад і не пишне свято.  Її можна порівняти хіба з повітрям – по справжньому незалежність можна відчути тільки тоді, коли її бракує, коли вони зникає або її у вас відбирають. Українці знають ціну незалежності.  Останні чотири роки ми засвоювали цей урок.

    Справжня незалежність не починається з "усього", вона починається з "нуля". Сьогодні. Через бруд, кров, піт, мозолі, могили... Зрештою, останні чотири роки – це лише верхівка «айсберга», з яким ми зіткнулися. Насправді ми двадцять сьомий рік перебудовуємо на нормальний будинок «казарму», споруджену радянськими архітекторами-деміургами. Вони, незалежно від задуму, вміли будувати тільки казарми…  Хмара пилу від нашого «будівництва» осідала довгі роки, заступаючи нам зір, і аж тепер простір довкола потрохи розвиднюється.  Стало видно людей, які відстоюють, впроваджують нове, підтримують, формують, будують, ризикують, не мовчать, не падають духом і не дають іншим, групуються, тягнуть гуртом, вірять… Разом ми збудували власну державу. Тепер треба поліпшувати її якість.