ГОРОСКОП

ОВЕН (21.03-20.04). Зверніть особливу увагу на самодисципліну. Пам'ятайте, що максимального успіху можна домогтися, працюючи в колективі з однодумцями. Не пробуйте вести розмови за спиною колег. У вихідні розраховуйте на підтримку друзів.

ТЕЛЕЦЬ (21.04-21.05). Не варто боятися змін і активних дій. Краще докласти більше зусиль, ніж пустити все на самоплив і втратити. Опинившись перед відповідальним вибором, проявіть стриманість і коректність у висловах.

БЛИЗНЮКИ (22.05-21.06). Чудовий хід – виділити зі всіх справ головну і з усією властивою вам упертістю сконцентруватися на ній. Навіть дуже важке питання не встоїть під вашим натиском. Але думайте, перш ніж діяти, і враховуйте думку близьких людей.

РАК (22.06-23.07). Вам можуть доручити досить складне завдання. Однак, якщо ви з ним впораєтеся, це підвищить ваш авторитет. Починайте діяти відразу, не втрачаючи дорогоцінний час. У вихідні постарайтеся приділити більше уваги дому й родині.

ЛЕВ (24.07-23.08). Не поспішайте, і Фортуна буде на вашому боці. Вам просто необхідно доводити справу до кінця. Є шанс піднятися кар'єрними сходинками. Будьте делікатніші при спілкуванні зі своїми друзями, не вступайте у зайві суперечки.

ДІВА (24.08-23.09). Неспокійний тиждень. Можливі несподіванки, й не завжди приємні. Мусите навчитися розслаблюватись і не звертати уваги на дрібні подразники. Постарайтеся виправити свої помилки, щоб у вихідні вам ніщо не перешкодило спокійно відпочивати.

ТЕРЕЗИ (24.09-23.10). Потрібно перемогти свої комплекси і страхи. Вас буде супроводжувати гарний настрій, можна сміливо втілювати в життя авантюрні плани, не побоюючись ускладнень. У вихідні ви можете стати душею гарної компанії.

СКОРПІОН (24.10-22.11). Сприятливий тиждень для кар'єрного росту і фінансової стабільності. В особистому житті також цілком приємний і гармонійний період. Намагайтеся раціонально розподілити сили й поєднати приємне та корисне.

СТРІЛЕЦЬ (23.11-21.12). Якщо щось не буде виходити, постарайтеся не йти напролом, відкладіть атаку на кілька днів. Чим менше будете говорити про свої наміри і плани, тим швидше вони здійсняться. Не створюйте конфліктних ситуацій вдома.

КОЗЕРІГ (22.12-20.01). Проявіть мудрість і обачність у своїх рішеннях, тому що від цього може залежати подальший розвиток подій. Свої амбіції варто тримати десь далеко в глибині душі. У вихідні не зашкодить прогулянка, поїздка, будь-яка зміна обстановки.

ВОДОЛІЙ (21.01-19.02). Результативність ваших дій помітно зросте. Ви багато чого встигнете зробити, однак не заганяйте себе у глухий кут нескінченною роботою, навчанням і знову роботою. У вихідні постарайтеся не піддаватися на емоційні провокації.

РИБИ (20.02-20.03). Тиждень принесе чимало домашніх справ і турбот. Із коханими можливі суперечки з різних приводів, але не переходьте розумних меж, залишайте шанс для примирення. У вихідні можете розраховувати на допомогу надійних друзів.


Повернутися
24.10.2015
Категорія: Розваги
Колонка
Андрія Закревського
Шановні Тернополяни!

Незалежність нашої країни складається із нас, наших життів, наших вчинків і наших рішень. Незалежність це не дань і навіть не день. Не парад і не пишне свято.  Її можна порівняти хіба з повітрям – по справжньому незалежність можна відчути тільки тоді, коли її бракує, коли вони зникає або її у вас відбирають. Українці знають ціну незалежності.  Останні чотири роки ми засвоювали цей урок.

    Справжня незалежність не починається з "усього", вона починається з "нуля". Сьогодні. Через бруд, кров, піт, мозолі, могили... Зрештою, останні чотири роки – це лише верхівка «айсберга», з яким ми зіткнулися. Насправді ми двадцять сьомий рік перебудовуємо на нормальний будинок «казарму», споруджену радянськими архітекторами-деміургами. Вони, незалежно від задуму, вміли будувати тільки казарми…  Хмара пилу від нашого «будівництва» осідала довгі роки, заступаючи нам зір, і аж тепер простір довкола потрохи розвиднюється.  Стало видно людей, які відстоюють, впроваджують нове, підтримують, формують, будують, ризикують, не мовчать, не падають духом і не дають іншим, групуються, тягнуть гуртом, вірять… Разом ми збудували власну державу. Тепер треба поліпшувати її якість.