ГОРОСКОП

ОВЕН (21.03-20.04). Зверніть особливу увагу на самодисципліну. Пам'ятайте, що максимального успіху можна домогтися, працюючи в колективі з однодумцями. Не пробуйте вести розмови за спиною колег. У вихідні розраховуйте на підтримку друзів.

ТЕЛЕЦЬ (21.04-21.05). Не варто боятися змін і активних дій. Краще докласти більше зусиль, ніж пустити все на самоплив і втратити. Опинившись перед відповідальним вибором, проявіть стриманість і коректність у висловах.

БЛИЗНЮКИ (22.05-21.06). Чудовий хід – виділити зі всіх справ головну і з усією властивою вам упертістю сконцентруватися на ній. Навіть дуже важке питання не встоїть під вашим натиском. Але думайте, перш ніж діяти, і враховуйте думку близьких людей.

РАК (22.06-23.07). Вам можуть доручити досить складне завдання. Однак, якщо ви з ним впораєтеся, це підвищить ваш авторитет. Починайте діяти відразу, не втрачаючи дорогоцінний час. У вихідні постарайтеся приділити більше уваги дому й родині.

ЛЕВ (24.07-23.08). Не поспішайте, і Фортуна буде на вашому боці. Вам просто необхідно доводити справу до кінця. Є шанс піднятися кар'єрними сходинками. Будьте делікатніші при спілкуванні зі своїми друзями, не вступайте у зайві суперечки.

ДІВА (24.08-23.09). Неспокійний тиждень. Можливі несподіванки, й не завжди приємні. Мусите навчитися розслаблюватись і не звертати уваги на дрібні подразники. Постарайтеся виправити свої помилки, щоб у вихідні вам ніщо не перешкодило спокійно відпочивати.

ТЕРЕЗИ (24.09-23.10). Потрібно перемогти свої комплекси і страхи. Вас буде супроводжувати гарний настрій, можна сміливо втілювати в життя авантюрні плани, не побоюючись ускладнень. У вихідні ви можете стати душею гарної компанії.

СКОРПІОН (24.10-22.11). Сприятливий тиждень для кар'єрного росту і фінансової стабільності. В особистому житті також цілком приємний і гармонійний період. Намагайтеся раціонально розподілити сили й поєднати приємне та корисне.

СТРІЛЕЦЬ (23.11-21.12). Якщо щось не буде виходити, постарайтеся не йти напролом, відкладіть атаку на кілька днів. Чим менше будете говорити про свої наміри і плани, тим швидше вони здійсняться. Не створюйте конфліктних ситуацій вдома.

КОЗЕРІГ (22.12-20.01). Проявіть мудрість і обачність у своїх рішеннях, тому що від цього може залежати подальший розвиток подій. Свої амбіції варто тримати десь далеко в глибині душі. У вихідні не зашкодить прогулянка, поїздка, будь-яка зміна обстановки.

ВОДОЛІЙ (21.01-19.02). Результативність ваших дій помітно зросте. Ви багато чого встигнете зробити, однак не заганяйте себе у глухий кут нескінченною роботою, навчанням і знову роботою. У вихідні постарайтеся не піддаватися на емоційні провокації.

РИБИ (20.02-20.03). Тиждень принесе чимало домашніх справ і турбот. Із коханими можливі суперечки з різних приводів, але не переходьте розумних меж, залишайте шанс для примирення. У вихідні можете розраховувати на допомогу надійних друзів.


Повернутися
24.10.2015
Категорія: Розваги
Колонка
Андрія Закревського
Шановні Тернополяни!

Те, що відразу нас не вбило, вбивало нас довго і повільно.  Ми вже не святкуємо Новий рік — ми святкуємо те, що вижили в старому. Рік, що минає, був ще одним роком у воюючій країні, зі всіма витікаючими звідси наслідками. Я не хочу підбивати його підсумки. Бо підбивати підсумки  — це ніби креслити жирну риску під виконаними математичними діями в стовпчик: ось тут ми додали (друзів, грошей, проблем, перспектив — потрібне підкреслити),  відняли (друзів, грошей, проблем, перспектив, ну, ви зрозуміли…), помножили на щоденні будні, поділили на нереалізовані плани і —  що отримаємо в «сухому залишку»? Якою цифрою це підсумувати і де, зрештою, знайти «задачник», аби подивитися правильну відповідь, — якщо вона узагалі існує?..

Кожен із нас на Новий рік починав нове життя, але вистачало його ненадовго, тому що жити-то треба... Новий рік — це симулякр. 1 січня —  звичайний день, такий самий, як і всі інші, якщо тільки ви не переборщили з алкоголем чи олів’є напередодні. Почати життя з «табули раси», змінити його, зробити усе те, до чого не доходили руки попередні 365 днів можна будь-коли, не чекаючи, коли впаде остання голка з ялинки, яка тоскно припадає пилом у кутку.

 Усі ми мали великі надії, багато робили для того, щоб усе, про що мріяли, збулося. Комусь це вдалося, комусь ні, проте в усіх нас є одне спільне: Новий рік дає нам надію на майбутнє. Його сила — в його семантиці. Цокаючись бокалами з шампанським, усі ми віримо, що новий (свіжий, ще в хрумкій упаковці) рік, що маячить попереду, подарує нам нове життя — правильне, успішне, з високими цілями та досягненнями. І, загадуючи під святковий передзвін бажання, стискаємо кулаки: агов, ти, те, що нас не вбило, —  начувайся, бо тепер наша черга...