КОЖЕН МОЖЕ ЗВІЛЬНИТИ КРИМ. У КОМП’ЮТЕРНІЙ ГРІ…

Один із авторів гри Сергій Катрич розповів, що ідея створення "Crimean Wars" виникла спонтанно.

Українські розробники створили комп'ютерну гру "Crimean Wars" ("Кримські війни"), де віртуально можна захищати свою землю від "загарбників", стримуючи їх атаки.

Один із авторів гри Сергій Катрич розповів, що ідея створення "Crimean Wars" виникла спонтанно: "А давайте зробимо таку штуку, і можна буде стріляти, і захищати свій край".

Автор розповідає, що спочатку жартували, а потім вирішили спробувати, знайшли художника.

"Найближчим часом протягом місяця думаємо викласти гру в плей-маркет, і там можна буде її скачати, просто зайти в "Crimean Wars" або в "Кримнаш", - сказав Катрич.

Він розповів, що вже є відгуки на гру: "Людям, напевно, подобається".


Повернутися
24.10.2015
Категорія: Розваги
Колонка
Андрія Закревського
Шановні Тернополяни!

Незалежність нашої країни складається із нас, наших життів, наших вчинків і наших рішень. Незалежність це не дань і навіть не день. Не парад і не пишне свято.  Її можна порівняти хіба з повітрям – по справжньому незалежність можна відчути тільки тоді, коли її бракує, коли вони зникає або її у вас відбирають. Українці знають ціну незалежності.  Останні чотири роки ми засвоювали цей урок.

    Справжня незалежність не починається з "усього", вона починається з "нуля". Сьогодні. Через бруд, кров, піт, мозолі, могили... Зрештою, останні чотири роки – це лише верхівка «айсберга», з яким ми зіткнулися. Насправді ми двадцять сьомий рік перебудовуємо на нормальний будинок «казарму», споруджену радянськими архітекторами-деміургами. Вони, незалежно від задуму, вміли будувати тільки казарми…  Хмара пилу від нашого «будівництва» осідала довгі роки, заступаючи нам зір, і аж тепер простір довкола потрохи розвиднюється.  Стало видно людей, які відстоюють, впроваджують нове, підтримують, формують, будують, ризикують, не мовчать, не падають духом і не дають іншим, групуються, тягнуть гуртом, вірять… Разом ми збудували власну державу. Тепер треба поліпшувати її якість.