“МАМИ НАЗІРКА» РОМАНА САСАНЧИНА

Юний співак  з Тернопільщини випустив перший кліп на пісню Тіни Кароль

  Переможець проекту «Голос. Діти», юний соловейко  Роман Сасанчин презентував новий кліп, який подарував йому канал «1+1». Музику до пісні «Мамина зірка» написала для нього зіркова наставниця Тіна Кароль.  Зйомки кліпу пройшли у рідному селі Садки, де народився хлопчик, та на Київщині. 

  Ролик має назву «Мамина зірка». Пісню-присвяту улюбленій матусі Ромчик записав раніше, а кліп у мережі з’явився тільки днями на офіційному каналі Тіни Кароль в YouTube. Нагадаємо, співачка є продюсером талановитого хлопчика.

 Слова «Маминої зірки» написав Микола Бровченко , музику - Тіна Кароль. Режисер кліпу Максим Делієргієв. У головній ролі знявся сам Ромчик. За сюжетом ролику маленький співак мандрує мальовничим селом на велосипеді та споглядає на небо, де яскраво сяє його «мамина» зірка.

Нині Роман, що став уже улюбленцем усієї України, продовжує навчання у Львівській музичній школі для обдарованих дітей при консерваторії, а також активно гастролює.


Повернутися
17.10.2015
Категорія: Культура
Колонка
Андрія Закревського
Шановні Тернополяни!

Незалежність нашої країни складається із нас, наших життів, наших вчинків і наших рішень. Незалежність це не дань і навіть не день. Не парад і не пишне свято.  Її можна порівняти хіба з повітрям – по справжньому незалежність можна відчути тільки тоді, коли її бракує, коли вони зникає або її у вас відбирають. Українці знають ціну незалежності.  Останні чотири роки ми засвоювали цей урок.

    Справжня незалежність не починається з "усього", вона починається з "нуля". Сьогодні. Через бруд, кров, піт, мозолі, могили... Зрештою, останні чотири роки – це лише верхівка «айсберга», з яким ми зіткнулися. Насправді ми двадцять сьомий рік перебудовуємо на нормальний будинок «казарму», споруджену радянськими архітекторами-деміургами. Вони, незалежно від задуму, вміли будувати тільки казарми…  Хмара пилу від нашого «будівництва» осідала довгі роки, заступаючи нам зір, і аж тепер простір довкола потрохи розвиднюється.  Стало видно людей, які відстоюють, впроваджують нове, підтримують, формують, будують, ризикують, не мовчать, не падають духом і не дають іншим, групуються, тягнуть гуртом, вірять… Разом ми збудували власну державу. Тепер треба поліпшувати її якість.