ПРОЩАЙ, «РОГАТИЙ»…

У Тернополі з’являться тролейбуси, які можуть їздити без дротів

Тролейбуси, які їхатимуть певний час без електрики, невдовзі можуть пустити в Тернополі на вулицю Бродівську.

Таким чином хочуть сполучити дану вулицю з існуючою тролейбусною мережею. Нагадаємо, що раніше планували провести тролейбусну лінію на вулицю Бродівську. Проте, після розрахунків з’ясувалось, що вартість даного проекту досить дорогий.

- Ми планували наступного року пустити тролейбусну лінію до вулиці Бродівської. Проте, після того як розрахували вартість проекту вийшло, що на нову тролейбусну лінію треба витратити більше 12 мільйонів гривень. Є зараз тролейбуси, які можуть певний час їхати без електрики, тому наразі фахівці вивчають таку версію, що буде економічно вигідніше купити декілька таких тролейбусів, які будуть їхати до «6 магазину» на електриці, а далі доїжджати по вулиці Бродівській без електричного струму на акумуляторах, — зазначив очільник міста.

 Нагадаємо, що наразі в Тернополі обговорюють питання модернізації транспортної мережі. Таким чином можуть з’явитись нові зупинки, тролейбусні лінії та змінитись графік роботи громадського транспорту чи схема руху.

У зв’язку з цим управління транспорту, комунікацій та зв’язку звертається до мешканців надавати власні пропозиції щодо нової маршрутної мережі тролейбусних та автобусних маршрутів.

Пропозиції можна подавати електронною поштою на адрес управління а також власноруч занести в управління транспорту, що знаходиться на вулиці Коперника, 1.


Повернутися
17.10.2015
Категорія: Життя
Колонка
Андрія Закревського
Шановні Тернополяни!

Те, що відразу нас не вбило, вбивало нас довго і повільно.  Ми вже не святкуємо Новий рік — ми святкуємо те, що вижили в старому. Рік, що минає, був ще одним роком у воюючій країні, зі всіма витікаючими звідси наслідками. Я не хочу підбивати його підсумки. Бо підбивати підсумки  — це ніби креслити жирну риску під виконаними математичними діями в стовпчик: ось тут ми додали (друзів, грошей, проблем, перспектив — потрібне підкреслити),  відняли (друзів, грошей, проблем, перспектив, ну, ви зрозуміли…), помножили на щоденні будні, поділили на нереалізовані плани і —  що отримаємо в «сухому залишку»? Якою цифрою це підсумувати і де, зрештою, знайти «задачник», аби подивитися правильну відповідь, — якщо вона узагалі існує?..

Кожен із нас на Новий рік починав нове життя, але вистачало його ненадовго, тому що жити-то треба... Новий рік — це симулякр. 1 січня —  звичайний день, такий самий, як і всі інші, якщо тільки ви не переборщили з алкоголем чи олів’є напередодні. Почати життя з «табули раси», змінити його, зробити усе те, до чого не доходили руки попередні 365 днів можна будь-коли, не чекаючи, коли впаде остання голка з ялинки, яка тоскно припадає пилом у кутку.

 Усі ми мали великі надії, багато робили для того, щоб усе, про що мріяли, збулося. Комусь це вдалося, комусь ні, проте в усіх нас є одне спільне: Новий рік дає нам надію на майбутнє. Його сила — в його семантиці. Цокаючись бокалами з шампанським, усі ми віримо, що новий (свіжий, ще в хрумкій упаковці) рік, що маячить попереду, подарує нам нове життя — правильне, успішне, з високими цілями та досягненнями. І, загадуючи під святковий передзвін бажання, стискаємо кулаки: агов, ти, те, що нас не вбило, —  начувайся, бо тепер наша черга...