ГОРОСКОП

ОВЕН (21.03-20.04). На роботі, у навчанні й особистому житті може виникнути відразу декілька невідкладних проблемам. Не нервуйте і не метушіться. Остерігайтеся спокус і провокацій, вони здатні збити вас із пантелику. У вихідні постарайтесь аргументовано відстоювати свої погляди. Пам'ятайте, що розумний компроміс ще нікому не зашкодив.


ТЕЛЕЦЬ (21.04-21.05). Напружений тиждень. Багато чого доведеться починати спочатку, з чистого аркуша. І в цьому краще розраховувати тільки на свої сили та можливості. Допомоги чекати нема звідки. Робота, побудована за індивідуальним планом, буде успішною і принесе відчутні плоди. Не варто відступати перед труднощами.

БЛИЗНЮКИ (22.05-21.06). Хочете досягти успіху? Будьте послідовні у своїх словах та вчинках, не порушуйте обіцянок. А на вихідні краще запланувати щось приємне, романтичне та пізнавальне. Конфліктні ситуації вдасться згладити, а стосунки з коханою людиною - зміцнити.

РАК (22.06-23.07). Постарайтеся не планувати важливі справи на початок тижня. Вам необхідно пам'ятати, що зайва впертість і прагнення довести, хто хазяїн в домі, призведе лише до сварок і образ. Щоб встигнути усюди, не обов'язково метушитися, зосередьтеся - і все у вас вийде. У вихідні приділіть головну увагу родині та дітям.

ЛЕВ (24.07-23.08). У вас будуть всі можливості проявити свої таланти й підвищити самооцінку. Навіть ваші недоброзичливці гідно оцінять ваші бездоганні ділові якості. Поки що довіряйте тільки власному інстинкту самозбереження та інтуїції.


ДІВА (24.08-23.09). Ви зараз всі в роботі. Вам є чим пишатися, і все ж не варто задирати носа. Адже потрібно знову збиратися з силами, захищати своє місце під сонцем і штурмувати нову вершину. Не тримайте все в собі, якщо емоції зажадають виходу.

ТЕРЕЗИ (24.09-23.10). У професійній сфері зараз краще не проявляти зайву ініціативу, треба просто чітко виконувати інструкції. Саме час почати ремонт або зробити дорогу покупку. Будуть вдалі подорожі або переїзди. У вихідні можете розраховувати на допомогу і підтримку близьких людей.

СКОРПІОН (24.10-22.11). Маленькі труднощі легко відступлять під вашим могутнім натиском. Ви сповнені енергії та чарівності, тож усе вам даватиметься легко. Порадують своїми успіхами діти, учні та підлеглі. Щоправда, ваш настрій буде надто мінливим. Тримайте себе у пристойних рамках у вихідні.

СТРІЛЕЦЬ (23.11-21.12). Візьміть на озброєння всю вашу працездатність, сумлінність і пунктуальність, тоді гарантовано досягнете успіху. Імовірні незначні конфлікти на роботі та тертя з начальством. Але, якщо самі побачите свої помилки і виправите їх, ви тільки виграєте.

КОЗЕРІГ (22.12-20.01). Перед вами постануть проблеми, які вимагатимуть термінового вирішення. Починати реалізацію великих проектів і планів поки не варто - велика небезпека зіштовхнутися з різними перешкодами і затримками. Вихідні присвятіть спокійному відпочинку в сімейному колі.

ВОДОЛІЙ (21.01-19.02). Сконцентруйтеся на головних завданнях, не загрузніть у дрібницях. На вас очікує розчарування тільки при умові завищених очікувань. Пливіть за течією - і вона сама винесе вас до потрібних людей. Спокій та рівновага сприятимуть підвищенню працездатності та життєвої активності.

РИБИ (20.02-20.03). Спустіться з небес і зосередьте увагу на повсякденних справах та життєвих проблемах. На роботі не забувайте про обережність і уважність у всіх справах. В особистому житті можливі зміни, які і лякатимуть, і порадують. Сміливо йдіть назустріч своїй долі!


Повернутися
14.10.2015
Категорія: Розваги
Колонка
Андрія Закревського
Шановні Тернополяни!

Незалежність нашої країни складається із нас, наших життів, наших вчинків і наших рішень. Незалежність це не дань і навіть не день. Не парад і не пишне свято.  Її можна порівняти хіба з повітрям – по справжньому незалежність можна відчути тільки тоді, коли її бракує, коли вони зникає або її у вас відбирають. Українці знають ціну незалежності.  Останні чотири роки ми засвоювали цей урок.

    Справжня незалежність не починається з "усього", вона починається з "нуля". Сьогодні. Через бруд, кров, піт, мозолі, могили... Зрештою, останні чотири роки – це лише верхівка «айсберга», з яким ми зіткнулися. Насправді ми двадцять сьомий рік перебудовуємо на нормальний будинок «казарму», споруджену радянськими архітекторами-деміургами. Вони, незалежно від задуму, вміли будувати тільки казарми…  Хмара пилу від нашого «будівництва» осідала довгі роки, заступаючи нам зір, і аж тепер простір довкола потрохи розвиднюється.  Стало видно людей, які відстоюють, впроваджують нове, підтримують, формують, будують, ризикують, не мовчать, не падають духом і не дають іншим, групуються, тягнуть гуртом, вірять… Разом ми збудували власну державу. Тепер треба поліпшувати її якість.