ПРОКИНЬСЯ З ПАПОЮ!

Папа Римський Франциск вирішив укотре довести, який він сучасний і прогресивний понтифік. Як повідомляє музичний часопис «Роллінг стоун», 27 листопада на полицях музичних крамниць з’явиться записаний Франциском поп-рок-альбом під назвою Wake Up! («Прокинься!»). На диску буде 11 треків із християнськими текстами й уривками з найбільш зворушливих промов Папи різними мовами, накладеними на сучасну музику.

Музичний супровід для першої платівки понтифіка написали Дон Джуліо Нерон і Тоні Пальюка з рок-групи Le Orme. Альбом уже доступний для попереднього замовлення на сервісі iTunes. Частина прибутків з його продажу піде у Фонд підтримки біженців.


Повернутися
13.10.2015
Категорія: Культура
Колонка
Андрія Закревського
Шановні Тернополяни!

Незалежність нашої країни складається із нас, наших життів, наших вчинків і наших рішень. Незалежність це не дань і навіть не день. Не парад і не пишне свято.  Її можна порівняти хіба з повітрям – по справжньому незалежність можна відчути тільки тоді, коли її бракує, коли вони зникає або її у вас відбирають. Українці знають ціну незалежності.  Останні чотири роки ми засвоювали цей урок.

    Справжня незалежність не починається з "усього", вона починається з "нуля". Сьогодні. Через бруд, кров, піт, мозолі, могили... Зрештою, останні чотири роки – це лише верхівка «айсберга», з яким ми зіткнулися. Насправді ми двадцять сьомий рік перебудовуємо на нормальний будинок «казарму», споруджену радянськими архітекторами-деміургами. Вони, незалежно від задуму, вміли будувати тільки казарми…  Хмара пилу від нашого «будівництва» осідала довгі роки, заступаючи нам зір, і аж тепер простір довкола потрохи розвиднюється.  Стало видно людей, які відстоюють, впроваджують нове, підтримують, формують, будують, ризикують, не мовчать, не падають духом і не дають іншим, групуються, тягнуть гуртом, вірять… Разом ми збудували власну державу. Тепер треба поліпшувати її якість.