КІНО І БОГАТИР

На Гусятинщині знімають комедію із Василем Вірастюком

Днями на Тернопілля приїхало понад вісімдесят членів знімальної групи.

За словами генерального продюсера кінокомпанії «Це цікаво продакшн» Юрія Рудика, ліричну комедію «Краща партія» зніматимуть на Гусятинщині. Кажуть, ці краєвиди найбільше підходять для зйомок цього фільму. Зараз майстри працюють над оформленням старого маєтку, що в селі Личківці. За сюжетом, це буде старий готель.

Відомо, що в цій історії про молодого олігарха, якому доведеться обирати між коханням та фінансами, гратиме український богатир Василь Вірастюк. В якій ролі телеглядачі побачать зірку спорту, режисери не розповідають.

Нова лірична комедія на екранах з’явиться уже навесні наступного року.


Повернутися
13.10.2015
Категорія: Культура
Колонка
Андрія Закревського
Шановні Тернополяни!

Незалежність нашої країни складається із нас, наших життів, наших вчинків і наших рішень. Незалежність це не дань і навіть не день. Не парад і не пишне свято.  Її можна порівняти хіба з повітрям – по справжньому незалежність можна відчути тільки тоді, коли її бракує, коли вони зникає або її у вас відбирають. Українці знають ціну незалежності.  Останні чотири роки ми засвоювали цей урок.

    Справжня незалежність не починається з "усього", вона починається з "нуля". Сьогодні. Через бруд, кров, піт, мозолі, могили... Зрештою, останні чотири роки – це лише верхівка «айсберга», з яким ми зіткнулися. Насправді ми двадцять сьомий рік перебудовуємо на нормальний будинок «казарму», споруджену радянськими архітекторами-деміургами. Вони, незалежно від задуму, вміли будувати тільки казарми…  Хмара пилу від нашого «будівництва» осідала довгі роки, заступаючи нам зір, і аж тепер простір довкола потрохи розвиднюється.  Стало видно людей, які відстоюють, впроваджують нове, підтримують, формують, будують, ризикують, не мовчать, не падають духом і не дають іншим, групуються, тягнуть гуртом, вірять… Разом ми збудували власну державу. Тепер треба поліпшувати її якість.