ВІДТЕПЕР ЗАРЕЄСТРУВАТИ НЕРУХОМЕ МАЙНО МОЖНА ЗА ДВІ ГОДИНИ!

15 вересня 2015 року набрала чинність постанова Кабінету Міністрів України від 02.09.2015 № 669 «Про внесення змін у додаток до постанови Кабінету Міністрів України від 8 квітня 2015 р. № 190».

В постанові Кабміну зазначається, що державна реєстрація речових прав на нерухоме майно може відбуватися у скорочені строки.

Оплачується така послуга:

У подвійному розмірі адміністративного збору за:
-    державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно протягом трьох робочих днів з моменту прийняття заяви;
-    державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно протягом п’яти робочих днів з моменту прийняття заяви (для заяви, строк розгляду якої відповідно до закону становить 14 робочих днів).
У п’ятикратному розмірі адміністративного збору за:
-    державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно протягом одного робочого дня з моменту прийняття заяви;
У десятикратному розмірі адміністративного збору за:
-     державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно протягом двох годин з моменту прийняття заяви;
У подвійному розмірі адміністративного збору за
-    державну реєстрацію обтяжень речових прав на нерухоме майно протягом двох годин з моменту прийняття заяви;
У подвійному розмірі плати за
-    надання інформації з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно у паперовій формі протягом двох годин з моменту прийняття заяви;
У потрійному розмірі плати за:
-    надання інформації з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно у паперовій формі протягом 30 хвилин з моменту прийняття заяви;

Плата за надання послуг у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень у скорочені строки вноситься додатково до адміністративного збору.

   Повний текст постанови можна знайти за наступним посиланням: http://zakon4.rada.gov.ua/laws/show/190-2015-п

   Пропонуємо скористатися вказаною послугою.

Головне територіальне управління юстиції у Тернопільській області


Повернутися
07.10.2015
Категорія: Господар
Колонка
Андрія Закревського
Шановні Тернополяни!

Люди діляться на багатих і бідних. При цьому і багатство, і бідність є випробуванням. Проте бідність — більш легкий, зручний хрест,  у той час як багатство — більш важкий. Науковці говорять навіть про гедонізм бідних — їм властиве переживання катарсису від своєї безумовної порядності порівняно із "вкраденими статками олігархів". При цьому цікаво, що "багаті", тобто всі ті, хто не сприймає себе «бідним», узагалі не оперують таким примітивним розшаруванням "багатий - бідний", тож дискурс протистояння «бідні-багаті» створюється самими бідними. Ознака, за якою «бідні» відносять тих чи інших людей до цих двох класів, є також примітивна - це самовизначення особистості: якщо людина радо себе зараховує до бідних, то це "наш!", і саме в цей момент запускається полум'яна риторика "ми бідні - а вони багаті, та вони нам, бідним...".  Питання влади над своїм життям для бідного не стоїть - бо "владою користуються багаті, аби поневолювати бідних і робити їх ще біднішими".

На думку психологів, в людини грошей стільки, скільки вона дозволяє собі. Я б сформулював це так:  справжні багатство чи бідність не у гаманці, а в голові… Так звана бідність – це насправді невміння користуватися своїм багатством. Ми відкладаємо кошти «на чорний день», нові речі – «на потім». В результаті отримуємо життя з чорних днів, і це «потім» ніколи не настає. Відкрию вам таємницю: «потім» не існує. Є тільки зараз. А в ньому є люди, які як кремінь, або як губка, або ж як мед. Щоб отримати щось від людини-кременя, треба щосили  її стукати. Щоб отримати щось у людини-губки —  треба довго її тиснути. А людина-мед розливається для усіх сама…