ГОРОСКОП

ОВЕН (21.03-20.04).

Чітко сформулюйте, що хочете, і спокійно пливіть за течією, бо все поступово влаштується саме так, як вам потрібно. Скромність буде гідною окрасою вашої персони. А свої права можна відстоювати спокійно та коректно.

ТЕЛЕЦЬ (21.04-21.05).

Ваша активність, що місцями переходить у войовничість, може зовсім не сподобатися навколишнім. Пом'якшуйте гострі кути. Якщо вас спробують спокусити грандіозними проектами, розпитайте про всі нюанси.

БЛИЗНЮКИ (22.05-21.06).

Не потрібно нікуди не поспішати, подумайте, перш ніж щось сказати або почати якісь активні дії. Краще не планувати вирішення життєво важливих завдань, викроїть більше часу для відпочинку та для вирішення сімейних проблем.

РАК (22.06-23.07).

Творчий підйом і гарний настрій гарантовані. У вас назрівають зміни, тому уникайте відвертих розмов, втім, друзі та близькі люди виявлять розуміння. У роздумах про сенс життя вам відкриється чимало цікавого.

ЛЕВ (24.07-23.08).

Бажано добре подумати, перш ніж поринути в ризиковану авантюру. Від вашої обережності та інтуїції залежить майбутнє. Не варто довіряти випадковим знайомствам. На роботі бажано зменшити навантаження.

ДІВА (24.08-23.09).

Кар'єрні сходинки поки не для вас. Зараз мусите зайнятися справами сімейними. Однак не поспішайте голосно протестувати – це принесе і вам певну користь. У вихідні дні влаштуйте пікнік на природі або похід у ліс по гриби.

ТЕРЕЗИ (24.09-23.10).

Тиждень відчуття швидких змін, і це може тривожити, однак незабаром ситуація стабілізується. Виявіть дружні почуття до навколишніх, будьте милі та відкриті. У вихідні особливо важливо відокремити головне від другорядного.

СКОРПІОН (24.10-22.11).

Вам точно протипоказані перевантаження на роботі. Вдалий час і для творчих успіхів, і для знаходження додаткового джерела доходу. Посміхайтеся світу, і він посміхнеться у відповідь. Більше часу проводьте з близькими.

СТРІЛЕЦЬ (23.11-21.12).

Цей період може вас багато чому навчити, тільки будьте готові слухати та вникати. Не виключено, що треба бути пересилити себе і звільнитися від деяких комплексів, які ускладнювали ваше життя.

КОЗЕРІГ (22.12-20.01).

Небажано ділитися з навколишніми своїми планами й задумами, збережіть все в таємниці. Роботи буде багато, однак постарайтеся знайти час і на відпочинок. У вихідні приділіть своєму будинку і своїй родині більше уваги.

ВОДОЛІЙ (21.01-19.02).

Ситуація буде складатися максимально сприятлива, вам потрібно лише скористатися нею. Приступайте до виконання нового важливого завдання і не сумнівайтеся в успіху. Гарний час для знайомств і побачень.

РИБИ (20.02-20.03).

Емоційно напружений період, дратуватиме взаємне нерозуміння. Не беріть участь у конфліктах й інтригах на роботі. У вихідні добре б знайти час на похід у кіно з другою половиною, похід по гриби чи на риболовлю та в гості до батьків.


Повернутися
02.10.2015
Категорія: Розваги
Колонка
Андрія Закревського
Шановні Тернополяни!

Незалежність нашої країни складається із нас, наших життів, наших вчинків і наших рішень. Незалежність це не дань і навіть не день. Не парад і не пишне свято.  Її можна порівняти хіба з повітрям – по справжньому незалежність можна відчути тільки тоді, коли її бракує, коли вони зникає або її у вас відбирають. Українці знають ціну незалежності.  Останні чотири роки ми засвоювали цей урок.

    Справжня незалежність не починається з "усього", вона починається з "нуля". Сьогодні. Через бруд, кров, піт, мозолі, могили... Зрештою, останні чотири роки – це лише верхівка «айсберга», з яким ми зіткнулися. Насправді ми двадцять сьомий рік перебудовуємо на нормальний будинок «казарму», споруджену радянськими архітекторами-деміургами. Вони, незалежно від задуму, вміли будувати тільки казарми…  Хмара пилу від нашого «будівництва» осідала довгі роки, заступаючи нам зір, і аж тепер простір довкола потрохи розвиднюється.  Стало видно людей, які відстоюють, впроваджують нове, підтримують, формують, будують, ризикують, не мовчать, не падають духом і не дають іншим, групуються, тягнуть гуртом, вірять… Разом ми збудували власну державу. Тепер треба поліпшувати її якість.