Гороскоп

ОВЕН (21.03 – 20.04)

Для успішного здійснення задумів бажано тримати в таємниці свої найближчі плани. Нехай для близьких вони стануть приємною несподіванкою, а чужим взагалі не обов’язково про них знати.

ТЕЛЕЦЬ (21.04 – 20.05)

Найближчий період буде спокійним та розміреним, не означеним жодними несподіванками. Варто скористатись слушною нагодою для залагодження невирішених внаслідок нестачі часу питань та продумування подальших планів.

БЛИЗНЮКИ (21.05 – 21.06)

Цей тиждень варто присвятити роботі над помилками та ретельному аналізу пройденого: невдовзі на вас очікують серйозні завдання підвищеної складності, від вирішення яких залежатимуть подальші перспективи.

РАК (22.06 – 22.07)

Настав період пожинати плоди попередніх напрацювань: за сумлінні труди на вас ближчими днями очікує пристойна матеріальна винагорода та/або службове підвищення чи вигідна пропозиція від партнерів.

ЛЕВ (23.07 – 23.08)

Напрочуд цікавий, насичений різноманітними подіями та враженнями тиждень: на вас очікують несподівані зустрічі та змістовне спілкування, приємні сюрпризи та/або приголомшлива пропозиція.

ПАННА (24.08 – 22.09)

Задля успішного здійснення задумів варто зосередитись і наполегливо рухатись до поставленої мети — ближчий період сприятливий для її досягнення, треба тільки відкинути лінощі й докласти певних зусиль.

ТЕРЕЗИ (23.09 – 23.10)

Піднесений настрій та енергійність допоможуть вам досягти неабияких результатів в основній діяльності. Окрім власних зусиль, можете розраховувати на прихильність Фортуни — розташування планет наразі доволі сприятливе.

СКОРПІОН (24.10 – 22.11)

Перебуваючи поміж численних протиріч у власних поглядах та намірах, максимально сконцентруйтеся, аби прийняти єдино правильне рішення: від нього залежатимуть подальший розвиток подій та майбутні перспективи.

СТРІЛЕЦЬ (23.11 – 21.12)

Доволі неспокійний період, насичений різноманітними подіями та бурхливими емоціями. Варто максимально контролювати свої слова та дії, щоб ненароком не створити собі неприємностей, залагодити які буде доволі складно.

КОЗЕРІГ (22.12 – 20.01)

Цей час сприятливий для залагодження справ особистих: наразі варто визначитись у питаннях, що зависли в повітрі. Поборовши підсвідомі страхи, ви зможете врешті розв’язати проблему, яка давно не давала спокою.

ВОДОЛІЙ (21.01 – 19.02)

Об’єктивно оцінивши обстановку, необхідно врівноважити свої бажання та можливості — розташування планет наразі сприятливе для реалізації ґрунтовних досягнень, а не ілюзорних мріянь.

РИБИ (20.02 – 20.03)

Вам слід заручитись неабияким терпінням: попри ваше прагнення швидкого досягнення мети, події розвиватимуться неспішно. Скористайтесь ситуацією, щоб ретельно обміркувати усі аспекти та тактику руху до поставленої цілі. 


Повернутися
26.02.2015
Категорія: Розваги
Колонка
Андрія Закревського
Шановні Тернополяни!

Незалежність нашої країни складається із нас, наших життів, наших вчинків і наших рішень. Незалежність це не дань і навіть не день. Не парад і не пишне свято.  Її можна порівняти хіба з повітрям – по справжньому незалежність можна відчути тільки тоді, коли її бракує, коли вони зникає або її у вас відбирають. Українці знають ціну незалежності.  Останні чотири роки ми засвоювали цей урок.

    Справжня незалежність не починається з "усього", вона починається з "нуля". Сьогодні. Через бруд, кров, піт, мозолі, могили... Зрештою, останні чотири роки – це лише верхівка «айсберга», з яким ми зіткнулися. Насправді ми двадцять сьомий рік перебудовуємо на нормальний будинок «казарму», споруджену радянськими архітекторами-деміургами. Вони, незалежно від задуму, вміли будувати тільки казарми…  Хмара пилу від нашого «будівництва» осідала довгі роки, заступаючи нам зір, і аж тепер простір довкола потрохи розвиднюється.  Стало видно людей, які відстоюють, впроваджують нове, підтримують, формують, будують, ризикують, не мовчать, не падають духом і не дають іншим, групуються, тягнуть гуртом, вірять… Разом ми збудували власну державу. Тепер треба поліпшувати її якість.