Гороскоп

ОВЕН (21.03 – 20.04)

Для успішного здійснення задумів бажано тримати в таємниці свої найближчі плани. Нехай для близьких вони стануть приємною несподіванкою, а чужим взагалі не обов’язково про них знати.

ТЕЛЕЦЬ (21.04 – 20.05)

Найближчий період буде спокійним та розміреним, не означеним жодними несподіванками. Варто скористатись слушною нагодою для залагодження невирішених внаслідок нестачі часу питань та продумування подальших планів.

БЛИЗНЮКИ (21.05 – 21.06)

Цей тиждень варто присвятити роботі над помилками та ретельному аналізу пройденого: невдовзі на вас очікують серйозні завдання підвищеної складності, від вирішення яких залежатимуть подальші перспективи.

РАК (22.06 – 22.07)

Настав період пожинати плоди попередніх напрацювань: за сумлінні труди на вас ближчими днями очікує пристойна матеріальна винагорода та/або службове підвищення чи вигідна пропозиція від партнерів.

ЛЕВ (23.07 – 23.08)

Напрочуд цікавий, насичений різноманітними подіями та враженнями тиждень: на вас очікують несподівані зустрічі та змістовне спілкування, приємні сюрпризи та/або приголомшлива пропозиція.

ПАННА (24.08 – 22.09)

Задля успішного здійснення задумів варто зосередитись і наполегливо рухатись до поставленої мети — ближчий період сприятливий для її досягнення, треба тільки відкинути лінощі й докласти певних зусиль.

ТЕРЕЗИ (23.09 – 23.10)

Піднесений настрій та енергійність допоможуть вам досягти неабияких результатів в основній діяльності. Окрім власних зусиль, можете розраховувати на прихильність Фортуни — розташування планет наразі доволі сприятливе.

СКОРПІОН (24.10 – 22.11)

Перебуваючи поміж численних протиріч у власних поглядах та намірах, максимально сконцентруйтеся, аби прийняти єдино правильне рішення: від нього залежатимуть подальший розвиток подій та майбутні перспективи.

СТРІЛЕЦЬ (23.11 – 21.12)

Доволі неспокійний період, насичений різноманітними подіями та бурхливими емоціями. Варто максимально контролювати свої слова та дії, щоб ненароком не створити собі неприємностей, залагодити які буде доволі складно.

КОЗЕРІГ (22.12 – 20.01)

Цей час сприятливий для залагодження справ особистих: наразі варто визначитись у питаннях, що зависли в повітрі. Поборовши підсвідомі страхи, ви зможете врешті розв’язати проблему, яка давно не давала спокою.

ВОДОЛІЙ (21.01 – 19.02)

Об’єктивно оцінивши обстановку, необхідно врівноважити свої бажання та можливості — розташування планет наразі сприятливе для реалізації ґрунтовних досягнень, а не ілюзорних мріянь.

РИБИ (20.02 – 20.03)

Вам слід заручитись неабияким терпінням: попри ваше прагнення швидкого досягнення мети, події розвиватимуться неспішно. Скористайтесь ситуацією, щоб ретельно обміркувати усі аспекти та тактику руху до поставленої цілі. 


Повернутися
26.02.2015
Категорія: Розваги
Колонка
Андрія Закревського
Шановні Тернополяни!

Те, що відразу нас не вбило, вбивало нас довго і повільно.  Ми вже не святкуємо Новий рік — ми святкуємо те, що вижили в старому. Рік, що минає, був ще одним роком у воюючій країні, зі всіма витікаючими звідси наслідками. Я не хочу підбивати його підсумки. Бо підбивати підсумки  — це ніби креслити жирну риску під виконаними математичними діями в стовпчик: ось тут ми додали (друзів, грошей, проблем, перспектив — потрібне підкреслити),  відняли (друзів, грошей, проблем, перспектив, ну, ви зрозуміли…), помножили на щоденні будні, поділили на нереалізовані плани і —  що отримаємо в «сухому залишку»? Якою цифрою це підсумувати і де, зрештою, знайти «задачник», аби подивитися правильну відповідь, — якщо вона узагалі існує?..

Кожен із нас на Новий рік починав нове життя, але вистачало його ненадовго, тому що жити-то треба... Новий рік — це симулякр. 1 січня —  звичайний день, такий самий, як і всі інші, якщо тільки ви не переборщили з алкоголем чи олів’є напередодні. Почати життя з «табули раси», змінити його, зробити усе те, до чого не доходили руки попередні 365 днів можна будь-коли, не чекаючи, коли впаде остання голка з ялинки, яка тоскно припадає пилом у кутку.

 Усі ми мали великі надії, багато робили для того, щоб усе, про що мріяли, збулося. Комусь це вдалося, комусь ні, проте в усіх нас є одне спільне: Новий рік дає нам надію на майбутнє. Його сила — в його семантиці. Цокаючись бокалами з шампанським, усі ми віримо, що новий (свіжий, ще в хрумкій упаковці) рік, що маячить попереду, подарує нам нове життя — правильне, успішне, з високими цілями та досягненнями. І, загадуючи під святковий передзвін бажання, стискаємо кулаки: агов, ти, те, що нас не вбило, —  начувайся, бо тепер наша черга...