ЯК ПРИСКОРИТИ ПРИГОТУВАННЯ КОМПОСТУ

Дуже часто сучасні городники для збагачення грунту поживними речовинами вдаються до використання на дачі компосту і повністю відмовляючись при цьому від мінеральних добрив. У кожного на це свої причини – для кого-то промислово вироблені добрива виявляються занадто дорогими, а хтось вважає їх джерелом всіх бід, так як хімічні суміші, на їхню думку, містять небезпечні для здоров'я речовини. При цьому виникає питання – як правильно зробити компост, та при цьому підгадати з термінами, щоб природне добриво виявилося готовим безпосередньо до часу, коли його потрібно вносити в грунт? Ми з редакцією сайту «Яблучко» стверджуємо, що це можна зробити, якщо скористатися нашими порадами. І вже на весну вам буде чим «підгодувати» грядки.

Що? Де? Скільки часу?

Цінність якісно приготовленого компосту очевидна. Овочі, зійшли на компостній купі самосівом, могутніше і на цілий місяць обганяють у розвитку ті, що ростуть на звичайних грядках.
Готує компост ціле співтовариство мікроорганізмів, комах і черв'яків, яким для успішної діяльності необхідні три умови: їжа, волога і кисень.
З першими двома, як правило, проблем не буває. А ось щоб забезпечити доступ кисню, доведеться постаратися: від цього залежить швидкість компостування. На компостних фабриках, де кисень примусово нагнітають у вологу, постійно перемішують суміш, компост дозріває за добу! Нам поспішати нікуди, але важливо, щоб компост був якісним.
Відразу відзначимо, чого не можна класти в компостну купу. Це жири, сало, кістки, синтетика, включаючи пластмаси. М'ясні і молочні відходи нехороші тільки тим, що при розкладанні погано пахнуть і привертають щурів. Але в невеликих кількостях їх можна використовувати, закопуючи в купу: так вони швидше згниють. Склад суміші, яка закладається на приготування компосту, може бути найрізноманітнішим. Зазвичай в нього входять зібрані з ділянки бур'яни, звичайна трава, скошена по кутах і периметру дачі, бадилля зібраних коренеплодів, гілки після обрізання плодових дерев і ягідних чагарників, які перед закладкою подрібнюють. Ну і звичайно ж, побутові харчові відходи з кухні.  Компост — відмінне добриво. Тільки готується він занадто довго — 7-10 місяців. Однак можна прискорити його отримання в 3-5 разів.

Просто додай води

 

Зазвичай для прискорення перегнивання сировини досить регулярно поливати компостну яму або купу. Але ще швидше його можна отримати (за 4-6 місяців), якщо поспостерігати за тим, чого компосту не вистачає. Якщо ви помітили процес гниття, а це поява неприємного запаху, значить, в рослинній масі занадто багато азоту. Мікроорганізми починають занадто бурхливо рости, поглинають кисень і гинуть. Такий компост готується дуже довго і втрачає свої корисні властивості. Додайте туди соломи, вилами злегка перемішайте субстрат. Солома забере надлишки азоту і полегшить доступ кисню. Якщо компост просто лежить, чи не розкладаючись, швидше за все, спостерігається зворотна «біда» — брак азоту. Пролийте його з лійки розчином сечовини — 2-3 спіч. коробка на 10 л води, і отримаєте цінне добриво в два рази швидше.

Прискорення для ледачих

Чим краще будуть створені умови для життєдіяльності мікробів, тим швидше виходить компост. Найбільший недолік і компостної купи, і ями — перепади вологості. Щоб їх усунути, частіше поливайте і накривайте субстрат шаром землі в 10-15 см. Але це важко виконати, і майже ніхто так не робить. Тому землю цілком здатна замінить плівка. Зробіть в ній отвори для повітря і накрийте компостну купу. Додатковий розігрів лише прискорить процес. Відкривайте компост тільки для поливів теплою водою. При такому підході добриво буде готово вже через 3-4 місяці.

…І для самих ледачих

В даний час існує безліч різноманітних добавок для прискорення компостування. Вони прискорюють процеси в 3-5 разів. Але необов’язково купувати мікроби за гроші. Приготуйте їх самі. Мікроби є скрізь, треба лише тільки їх «найняти». Для цього розведіть склянку цукру в літрі води і додайте трохи дріжджів. В компостній купі зробіть кілька лунок і полийте цим розчином, після чого їх закопайте. Такий розчин прискорює розкладання компосту не гірше дорогих мікробів з магазинів. Подібного ефекту домагаються, поливаючи купи розчином коров’яку або гноївки. Але вони є не у всіх, та й запах при подібних заходах стоїть не самий приємний.

Прості тонкощі для швидкого дозрівання компосту

Досвідчені садівники завжди дотримуються правил приготування компосту: раз на місяць ворушать його вилами і перелопачують, перекидаючи в компостну яму, викопану поруч, або заповнюючи її на три чверті, потім просто перекидаючи компост в протилежний кут. Компостну купу ворушити доволі просто, але не всім ця процедура подобається, так як псує вигляд ділянки і вимагає більш частих поливів. Компост готують з ретельно подрібнених матеріалів. Садові подрібнювачі, популярні на заході, у нас велика рідкість, але в процесі закладки матеріалу його обов’язково рубають лопатою. Це загальновідомі «тонкощі», але вони значно покращують процес компостування. І продукт виходить кращої якості.


Повернутися
02.10.2015
Категорія: Господар
Колонка
Андрія Закревського
Шановні Тернополяни!

Люди діляться на багатих і бідних. При цьому і багатство, і бідність є випробуванням. Проте бідність — більш легкий, зручний хрест,  у той час як багатство — більш важкий. Науковці говорять навіть про гедонізм бідних — їм властиве переживання катарсису від своєї безумовної порядності порівняно із "вкраденими статками олігархів". При цьому цікаво, що "багаті", тобто всі ті, хто не сприймає себе «бідним», узагалі не оперують таким примітивним розшаруванням "багатий - бідний", тож дискурс протистояння «бідні-багаті» створюється самими бідними. Ознака, за якою «бідні» відносять тих чи інших людей до цих двох класів, є також примітивна - це самовизначення особистості: якщо людина радо себе зараховує до бідних, то це "наш!", і саме в цей момент запускається полум'яна риторика "ми бідні - а вони багаті, та вони нам, бідним...".  Питання влади над своїм життям для бідного не стоїть - бо "владою користуються багаті, аби поневолювати бідних і робити їх ще біднішими".

На думку психологів, в людини грошей стільки, скільки вона дозволяє собі. Я б сформулював це так:  справжні багатство чи бідність не у гаманці, а в голові… Так звана бідність – це насправді невміння користуватися своїм багатством. Ми відкладаємо кошти «на чорний день», нові речі – «на потім». В результаті отримуємо життя з чорних днів, і це «потім» ніколи не настає. Відкрию вам таємницю: «потім» не існує. Є тільки зараз. А в ньому є люди, які як кремінь, або як губка, або ж як мед. Щоб отримати щось від людини-кременя, треба щосили  її стукати. Щоб отримати щось у людини-губки —  треба довго її тиснути. А людина-мед розливається для усіх сама…