ГОРОСКОП

ОВЕН (21.03-20.04).

Ваш тиждень. Іноді буде здаватися, що все неможливе можливо. Тільки не забувайте, що в інших людей теж є свої бажання і потреби. На роботі й у навчанні не випустіть з поля зору дрібниць. У вихідні відпочиньте від суєти в колі родини.

ТЕЛЕЦЬ (21.04-21.05).

Можливий кар'єрний ріст. Але вам необхідно мобілізуватися і працювати навіть більше, ніж звичайно. Ваші ідеї та плани знайдуть підтримку. Більше впевненості у своїх силах! У вихідні не зациклюйтеся на побутових негараздах.

БЛИЗНЮКИ (22.05-21.06).

Прийшов час для втілення в життя найсміливіших мрій сподівань. Близькі, якщо ви тільки не відмовитеся, допоможуть у вирішенні деяких ваших проблем. Зараз найкращий момент для відвертих розмов і ніжних відносин.

РАК (22.06-23.07).

Опирайтеся на старі зв'язки і старих, перевіреним часом друзів - саме вони стануть вашим надійним тилом на тривалий час. Не сидіть у чотирьох стінах, частіше гуляйте на свіжому повітрі. У вихідні можливі ділові поїздки та походи в гості.

ЛЕВ (24.07-23.08).

Візьміть себе в руки, сконцентруйтеся. Необхідні рішучі дії, а ви все ніяк не можете розібратися в собі. Постарайтеся прийняти остаточне рішення. Адже на вас може очікувати велика кількість зустрічей і переговорів. Неділю проведіть на природі.

ДІВА (24.08-23.09).

Час будувати плани на найближче майбутнє. Ваша небувала активність у професійній сфері чи діловій кар'єрі дасть позитивні плоди. Однак будьте готові до конфліктних ситуацій. Вихідні порадують можливістю повноцінно відпочити.

ТЕРЕЗИ (24.09-23.10).

Опинитеся у центрі уваги хороших людей. Не прогавте можливість вплинути на ситуацію, але не наговоріть зайвого. Використовуйте тільки перевірені методи, нововведення почекають. У неділю побудьте з дітьми, рідними та коханими.

СКОРПІОН (24.10-22.11).

Поводьтеся уважно і коректно у відносинах з друзями, партнерами і колегами. Не вплутуйтеся в чужі суперечки. Не варто починати нову справу, не будучи впевненим, що готові на всі сто. У вихідні можливі спроби обманути вас.

СТРІЛЕЦЬ (23.11-21.12).

Можливі конфлікти на роботі, тому постарайтесь якомога менше спілкуватися з колегами і не потрапляйте зайвий раз на очі начальству. Ближче до вихідних з'явиться більше вільного часу, а справ і спілкування з друзями стане набагато менше.

КОЗЕРІГ (22.12-20.01).

Імовірні чудові результати в різних сферах вашого життя. Але не варто проявляти зайву активність й ініціативу у діловій сфері, добре все продумайте. У вихідні звільняйтеся від усього непотрібного, займіться створенням чогось нового.

ВОДОЛІЙ (21.01-19.02).

Не відкладайте важливі справи на потім. Зараз - найсприятливіший момент. Можливе просування у кар'єрі, за умови, що виявите мудрість і дипломатичність. Не дратуйте близьких людей своєю впертістю. Приділіть їм більше часу.

РИБИ (20.02-20.03).

Головне ваше завдання - знайти взаєморозуміння з людьми, які вас щодня оточують. Перебуваючи в стані конфлікту, ви навряд чи зможете зробити хоч щось корисне для себе. Найкращим відпочинком у вихідні буде поїздка за місто.


Повернутися
23.09.2015
Категорія: Розваги
Колонка
Андрія Закревського
Шановні Тернополяни!

Незалежність нашої країни складається із нас, наших життів, наших вчинків і наших рішень. Незалежність це не дань і навіть не день. Не парад і не пишне свято.  Її можна порівняти хіба з повітрям – по справжньому незалежність можна відчути тільки тоді, коли її бракує, коли вони зникає або її у вас відбирають. Українці знають ціну незалежності.  Останні чотири роки ми засвоювали цей урок.

    Справжня незалежність не починається з "усього", вона починається з "нуля". Сьогодні. Через бруд, кров, піт, мозолі, могили... Зрештою, останні чотири роки – це лише верхівка «айсберга», з яким ми зіткнулися. Насправді ми двадцять сьомий рік перебудовуємо на нормальний будинок «казарму», споруджену радянськими архітекторами-деміургами. Вони, незалежно від задуму, вміли будувати тільки казарми…  Хмара пилу від нашого «будівництва» осідала довгі роки, заступаючи нам зір, і аж тепер простір довкола потрохи розвиднюється.  Стало видно людей, які відстоюють, впроваджують нове, підтримують, формують, будують, ризикують, не мовчать, не падають духом і не дають іншим, групуються, тягнуть гуртом, вірять… Разом ми збудували власну державу. Тепер треба поліпшувати її якість.