ПРО ТЕРНОПІЛЬСЬКИХ ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ — У 3D-ФОРМАТІ

Книгу у форматі 3D  «Небесна Сотня:Історія Нескорених» репрезентували нещодавно у Тернополі. У виданні зібрані живі історії про усіх шість Героїв Небесної сотні Тернопільщини. Автори та реалізатори проекту —  Ірина Кучерява та Віталій Дембіцький. Кожен з них планував окрему книгу про Небесну сотню, проте згодом об’єднали свої зусилля та створили цілу робочу групу.

– Вся робоча група, це близько 20 людей, працювала над книгою на волонтерських засадах. Робота тривала майже рік.  Спочатку напрацьовувалась інформація, моніторилася по Інтернет виданнях, також телебачення, абсолютно все, згодом ми зібрали команду волонтерів і ми їздили, зв’язувались з родиною, сім’ями , друзями і їздили на місце народження небесних сотників. Ми спілкувалися із батьками, із сім’єю, з дружинами, дітьми, всіма хто спілкувався і тісно спілкувався із небесними сотниками, – розповідає співавтор 3-D книги Аліна Дзюба.

Видання уже в продажі у книгарнях України. Усі виручені кошти підуть на  спорудження  у Тернополі пам’ятника Героям Небесної сотні.

 Завдяки візуальним ефектам книга дозволяє «перенестись» у революційний час та заново пережити буремні події Майдану.

– Планували видати книгу в Тернополі, але після зростання цін вирішили видати у Волинській області. Друк у форматі 3D є дуже дорогим і складним. Докуплялися навіть додаткові технічні агрегати.

 Всі кошти з книжки підуть на встановлення постаменту Героям Небесної сотні. Хочемо зібрати якомога більше коштів. Якщо після встановлення пам’ятника в нас залишаться кошти, тоді решта грошей піде на допомогу бійцям АТО. До речі, є в планах провести окремий конкурс на макет пам’ятника Небесній сотні», – каже Михайло Жирівський.

Книга «Небесна сотня: історія нескорених» у книгарнях Тернополя  вартуватиє орієнтовно 180 гривень. Згодом її можна буде побачити не лише у книгарнях міста, а й купити у Інтернеті.


Повернутися
23.09.2015
Категорія: Культура
Колонка
Андрія Закревського
Шановні Тернополяни!

Незалежність нашої країни складається із нас, наших життів, наших вчинків і наших рішень. Незалежність це не дань і навіть не день. Не парад і не пишне свято.  Її можна порівняти хіба з повітрям – по справжньому незалежність можна відчути тільки тоді, коли її бракує, коли вони зникає або її у вас відбирають. Українці знають ціну незалежності.  Останні чотири роки ми засвоювали цей урок.

    Справжня незалежність не починається з "усього", вона починається з "нуля". Сьогодні. Через бруд, кров, піт, мозолі, могили... Зрештою, останні чотири роки – це лише верхівка «айсберга», з яким ми зіткнулися. Насправді ми двадцять сьомий рік перебудовуємо на нормальний будинок «казарму», споруджену радянськими архітекторами-деміургами. Вони, незалежно від задуму, вміли будувати тільки казарми…  Хмара пилу від нашого «будівництва» осідала довгі роки, заступаючи нам зір, і аж тепер простір довкола потрохи розвиднюється.  Стало видно людей, які відстоюють, впроваджують нове, підтримують, формують, будують, ризикують, не мовчать, не падають духом і не дають іншим, групуються, тягнуть гуртом, вірять… Разом ми збудували власну державу. Тепер треба поліпшувати її якість.