ГОРОСКОП

ОВЕН (21.03-20.04).

Із 14 вересня намічаються позитивні зміни у багатьох справах. Але свої плани та наміри поки що тримайте при собі. У вихідні постарайтеся вибратися куди-небудь у гості, головне — не сидіть у чотирьох стінах.

ТЕЛЕЦЬ (21.04-21.05).

Вашими головними супутниками повинні стати розсудливість і розважливість. Не сваріться з близькими людьми тільки тому, що вони не виконали якийсь з численних пунктів вашого плану.

БЛИЗНЮКИ (22.05-21.06).

Спробуйте уникати розмов з начальством, бо це нічого приємного не обіцяє. Прислухайтесь до своєї інтуїції, вона допоможе дати відповіді на деякі загадки. У вихідні не хапайтеся за сім справ відразу.

РАК (22.06-23.07).

Як це часто буває, доведеться увесь тиждень напружено працювати, тому краще не розпорошуйтеся на дрібниці. Будьте обережні у фінансових питаннях. У суботу не кажіть нічого зайвого.

ЛЕВ (24.07-23.08).

Досить сприятливий період, але пам'ятайте, що вороги та конкуренти не дрімають. Не варто демонструвати всім і кожному свої вразливі місця. Довіряйте лише близьким людям та давнім друзям.

ДІВА (24.08-23.09).

Сімейні проблеми вимагатимуть негайного вирішення, тому заздалегідь наберіться сил і терпіння для їхнього рішення. У вихідні будьте обережні, тому що таємне може стати явним.

ТЕРЕЗИ (24.09-23.10).

Ви сповнені сил та енергії, а ваша інтуїція підказує винятково правильні рішення. Однак не варто у всьому підозрювати підступ. Наприкінці тижня успішно впораєтеся з побутовими питаннями.

СКОРПІОН (24.10-22.11).

Робота буде успішною і принесе непогану матеріальну винагороду та велике моральне задоволення. У вихідні бажано відмовитися від екстравагантних вчинків - вас просто не зрозуміють.

СТРІЛЕЦЬ (23.11-21.12).

У будні займіться поточними справами. Не будуйте поки що грандіозних планів на далеке майбутнє. Нові знайомства будуть приємними та корисними. Тож у вихідні - до рішучих дій!

КОЗЕРІГ (22.12-20.01).

Не варто планувати багато ділових зустрічей, ще й з дуже різними людьми. Будьте уважні, щоб не пропустити можливість скласти враження на начальство. Атмосфера в домі майже ідеальна.

ВОДОЛІЙ (21.01-19.02).

Не плануйте цього тижня важливих зустрічей і великих угод. Майте терпіння і не відкидайте щирої пропозиції допомогти. У вихідні уникайте подвійних ігор і будь-якого обману.

РИБИ (20.02-20.03).

До 20 вересня імовірні різкі перепади настрою та зміни планів. Не варто переоцінювати власні сили та можливості. Прислухайтеся до порад досвідчених колег, впливових людей.


Повернутися
19.09.2015
Категорія: Розваги
Колонка
Андрія Закревського
Шановні Тернополяни!

Незалежність нашої країни складається із нас, наших життів, наших вчинків і наших рішень. Незалежність це не дань і навіть не день. Не парад і не пишне свято.  Її можна порівняти хіба з повітрям – по справжньому незалежність можна відчути тільки тоді, коли її бракує, коли вони зникає або її у вас відбирають. Українці знають ціну незалежності.  Останні чотири роки ми засвоювали цей урок.

    Справжня незалежність не починається з "усього", вона починається з "нуля". Сьогодні. Через бруд, кров, піт, мозолі, могили... Зрештою, останні чотири роки – це лише верхівка «айсберга», з яким ми зіткнулися. Насправді ми двадцять сьомий рік перебудовуємо на нормальний будинок «казарму», споруджену радянськими архітекторами-деміургами. Вони, незалежно від задуму, вміли будувати тільки казарми…  Хмара пилу від нашого «будівництва» осідала довгі роки, заступаючи нам зір, і аж тепер простір довкола потрохи розвиднюється.  Стало видно людей, які відстоюють, впроваджують нове, підтримують, формують, будують, ризикують, не мовчать, не падають духом і не дають іншим, групуються, тягнуть гуртом, вірять… Разом ми збудували власну державу. Тепер треба поліпшувати її якість.