ГОРОСКОП

ОВЕН (21.03-20.04).

Із 14 вересня намічаються позитивні зміни у багатьох справах. Але свої плани та наміри поки що тримайте при собі. У вихідні постарайтеся вибратися куди-небудь у гості, головне — не сидіть у чотирьох стінах.

ТЕЛЕЦЬ (21.04-21.05).

Вашими головними супутниками повинні стати розсудливість і розважливість. Не сваріться з близькими людьми тільки тому, що вони не виконали якийсь з численних пунктів вашого плану.

БЛИЗНЮКИ (22.05-21.06).

Спробуйте уникати розмов з начальством, бо це нічого приємного не обіцяє. Прислухайтесь до своєї інтуїції, вона допоможе дати відповіді на деякі загадки. У вихідні не хапайтеся за сім справ відразу.

РАК (22.06-23.07).

Як це часто буває, доведеться увесь тиждень напружено працювати, тому краще не розпорошуйтеся на дрібниці. Будьте обережні у фінансових питаннях. У суботу не кажіть нічого зайвого.

ЛЕВ (24.07-23.08).

Досить сприятливий період, але пам'ятайте, що вороги та конкуренти не дрімають. Не варто демонструвати всім і кожному свої вразливі місця. Довіряйте лише близьким людям та давнім друзям.

ДІВА (24.08-23.09).

Сімейні проблеми вимагатимуть негайного вирішення, тому заздалегідь наберіться сил і терпіння для їхнього рішення. У вихідні будьте обережні, тому що таємне може стати явним.

ТЕРЕЗИ (24.09-23.10).

Ви сповнені сил та енергії, а ваша інтуїція підказує винятково правильні рішення. Однак не варто у всьому підозрювати підступ. Наприкінці тижня успішно впораєтеся з побутовими питаннями.

СКОРПІОН (24.10-22.11).

Робота буде успішною і принесе непогану матеріальну винагороду та велике моральне задоволення. У вихідні бажано відмовитися від екстравагантних вчинків - вас просто не зрозуміють.

СТРІЛЕЦЬ (23.11-21.12).

У будні займіться поточними справами. Не будуйте поки що грандіозних планів на далеке майбутнє. Нові знайомства будуть приємними та корисними. Тож у вихідні - до рішучих дій!

КОЗЕРІГ (22.12-20.01).

Не варто планувати багато ділових зустрічей, ще й з дуже різними людьми. Будьте уважні, щоб не пропустити можливість скласти враження на начальство. Атмосфера в домі майже ідеальна.

ВОДОЛІЙ (21.01-19.02).

Не плануйте цього тижня важливих зустрічей і великих угод. Майте терпіння і не відкидайте щирої пропозиції допомогти. У вихідні уникайте подвійних ігор і будь-якого обману.

РИБИ (20.02-20.03).

До 20 вересня імовірні різкі перепади настрою та зміни планів. Не варто переоцінювати власні сили та можливості. Прислухайтеся до порад досвідчених колег, впливових людей.


Повернутися
19.09.2015
Категорія: Розваги
Колонка
Андрія Закревського
Шановні Тернополяни!

Те, що відразу нас не вбило, вбивало нас довго і повільно.  Ми вже не святкуємо Новий рік — ми святкуємо те, що вижили в старому. Рік, що минає, був ще одним роком у воюючій країні, зі всіма витікаючими звідси наслідками. Я не хочу підбивати його підсумки. Бо підбивати підсумки  — це ніби креслити жирну риску під виконаними математичними діями в стовпчик: ось тут ми додали (друзів, грошей, проблем, перспектив — потрібне підкреслити),  відняли (друзів, грошей, проблем, перспектив, ну, ви зрозуміли…), помножили на щоденні будні, поділили на нереалізовані плани і —  що отримаємо в «сухому залишку»? Якою цифрою це підсумувати і де, зрештою, знайти «задачник», аби подивитися правильну відповідь, — якщо вона узагалі існує?..

Кожен із нас на Новий рік починав нове життя, але вистачало його ненадовго, тому що жити-то треба... Новий рік — це симулякр. 1 січня —  звичайний день, такий самий, як і всі інші, якщо тільки ви не переборщили з алкоголем чи олів’є напередодні. Почати життя з «табули раси», змінити його, зробити усе те, до чого не доходили руки попередні 365 днів можна будь-коли, не чекаючи, коли впаде остання голка з ялинки, яка тоскно припадає пилом у кутку.

 Усі ми мали великі надії, багато робили для того, щоб усе, про що мріяли, збулося. Комусь це вдалося, комусь ні, проте в усіх нас є одне спільне: Новий рік дає нам надію на майбутнє. Його сила — в його семантиці. Цокаючись бокалами з шампанським, усі ми віримо, що новий (свіжий, ще в хрумкій упаковці) рік, що маячить попереду, подарує нам нове життя — правильне, успішне, з високими цілями та досягненнями. І, загадуючи під святковий передзвін бажання, стискаємо кулаки: агов, ти, те, що нас не вбило, —  начувайся, бо тепер наша черга...