ГОРОСКОП

ОВЕН (21.03-20.04).

На роботі й у навчанні на вас чекають маленькі й великі перемоги. Однак будьте готові до того, що на вас повісять і додаткове навантаження. Відчувши приплив енергії, не варто хапатися за багато справ відразу. У вихідні для реалізації важливих планів знадобиться ретельна підготовка.

ТЕЛЕЦЬ (21.04-21.05).

Чим менше амбіцій у кар'єрному питанні ви виявите, тим більшого досягнете. Не рекомендується займатися справами, які вимагають великої відповідальності. У неділю вам треба просто розслабитися й відпочити так, як вам цього найбільше хочеться.

БЛИЗНЮКИ (22.05-21.06).

Непоганий тиждень. Усі події будуть відбуватися досить спокійно, можливі лише незначні емоційні сплески. Однак роботи очікується багато. У вихідні спілкування з друзями та однодумцями порадує вас новими ідеями й гарними новинами.

РАК (22.06-23.07).

Багато чого буде залежати від вашої ініціативи та рішучості. Можливо, доведеться боротися з сумом та зневірою. Частіше думайте про щось гарне - відразу відчуєте полегшення. Субота сприятлива для вирішення серйозних сімейних питань.

ЛЕВ (24.07-23.08).

Вам необхідно відчути себе не просто самостійними, а вільними від будь-яких обмежень. Ви потребуєте незалежності у всьому: і в думках, і в справах, і в діях, а найголовніше - у рішеннях. Однак треба враховувати і думки своїх близьких, і межі пристойного...

ДІВА (24.08-23.09).

Можуть відбутися неймовірні події, які змінять ваш світогляд. Зі складнощами у професійній сфері вдасться впоратися. Імовірні приємні зміни у вашому особистому житті. Вихідні можуть трохи розчарувати, але незалежно від обставин ви повинні твердо стояти на ногах!

ТЕРЕЗИ (24.09-23.10).

Постарайтеся створити для себе оптимально зручний режим роботи. Намагайтеся спланувати своє найближче майбутнє. Вихідні бажано провести за містом на природі. Але будьте скромніші. Не варто хвалитися своїми успіхами, цим ви можете викликати заздрість оточуючих.

СКОРПІОН (24.10-22.11).

Досить складний період, можливі якісь розчарування, але не піддавайтеся депресії. Тим більше що на роботі й у навчанні вас гідно оцінять. Постарайтеся думати перед тим, як збираєтесь щось сказати близькій людині, тому що в запалі ви можете ненавмисно скривдити близьку людину. Вихідні проведіть у сімейному колі.

СТРІЛЕЦЬ (23.11-21.12).

Цього тижня неабияке значення має впевненість у власних силах. Професійні справи та навчання вимагають неабиякої наполегливості та самовіддачі. В особистому житті проявіть стриманість і розважливість. У вихідні не виключені сімейні проблеми.

КОЗЕРІГ (22.12-20.01).

Займіться роботою і кар'єрою, але не варто нехтувати своєю родиною. Імовірні певні складнощі у стосунках з колегами та керівництвом. Активна участь друзів і однодумців у ваших справах тільки вітається. У вихідні не забувайте про терпіння і тактовність.

ВОДОЛІЙ (21.01-19.02).

Буде досить складно переключатися з вирішення власних проблем на проблеми оточуючих. Не варто плутати роботу і дружбу: можна легко залишитися і без посади, і без приятелів. У вихідні не виключені непорозуміння чи інші проблеми, пов'язані з підростаючим поколінням.

РИБИ (20.02-20.03).

Заради досягнення давньої мети доведеться пожертвувати вільним часом і деякими особистими планами. Але вас має підтримати усвідомлення того, що все, що ви робите, принесе реальний фінансовий результат. У вихідні, якщо близькі люди будуть сперечатися і сваритися між собою, зберігайте нейтралітет.


Повернутися
10.09.2015
Категорія: Розваги
Колонка
Андрія Закревського
Шановні Тернополяни!

Незалежність нашої країни складається із нас, наших життів, наших вчинків і наших рішень. Незалежність це не дань і навіть не день. Не парад і не пишне свято.  Її можна порівняти хіба з повітрям – по справжньому незалежність можна відчути тільки тоді, коли її бракує, коли вони зникає або її у вас відбирають. Українці знають ціну незалежності.  Останні чотири роки ми засвоювали цей урок.

    Справжня незалежність не починається з "усього", вона починається з "нуля". Сьогодні. Через бруд, кров, піт, мозолі, могили... Зрештою, останні чотири роки – це лише верхівка «айсберга», з яким ми зіткнулися. Насправді ми двадцять сьомий рік перебудовуємо на нормальний будинок «казарму», споруджену радянськими архітекторами-деміургами. Вони, незалежно від задуму, вміли будувати тільки казарми…  Хмара пилу від нашого «будівництва» осідала довгі роки, заступаючи нам зір, і аж тепер простір довкола потрохи розвиднюється.  Стало видно людей, які відстоюють, впроваджують нове, підтримують, формують, будують, ризикують, не мовчать, не падають духом і не дають іншим, групуються, тягнуть гуртом, вірять… Разом ми збудували власну державу. Тепер треба поліпшувати її якість.