ГОРОСКОП

ОВЕН (21.03-20.04).

Досить емоційний тиждень. Постарайтеся врівноважити ваш настрій та емоційний стан. А допоможуть вам у цьому близькі люди, давні надійні друзі. Не соромтеся звернутися до них за допомогою. Навіть не встигнете помітити, як життя повернеться до вас сонячною стороною!

ТЕЛЕЦЬ (21.04-21.05).

Вдалий і продуктивний період. Ваші рішучість й ділова активність дозволять здійснитися більшій частині планів та завдань. І все ж зверніть увагу на стосунки. Важливо сприймати людей і події такими, які вони є. У вихідні вам, швидше за все, доведеться відповідати на претензії родичів.

БЛИЗНЮКИ (22.05-21.06).

 Будуть вдалими поїздки і подорожі. В діловому та особистому житті не все щзалежить від вас самих. Але те, що є, це вже чимало. Гарні новини у суботу-неділю додадуть оптимізму та впевненості у власних силах. Приділіть більше уваги дітям.

РАК (22.06-23.07).

Ловіть важливу ідею, це у найближчому майбутньому розширить ваші можливості. Не відкладайте важливі справи в довгий ящик. Раніше почнете – раніше завершите. Уникайте безглуздих суперечок і критики на адресу близьких людей. У вихідні душевні бесіди принесуть масу корисної інформації.

ЛЕВ (24.07-23.08).

 Продуктивний період для вирішення важливих завдань і проведення ділових зустрічей. Нові знання та ідеї дадуть вам шанс влаштуватися на більш високооплачувану роботу. Жодних особливих турбот і ускладнень не передбачається. Уникайте конфліктів на роботі, говоріть приємне членам своєї родини.

ДІВА (24.08-23.09).

Можливе просування кар'єрними сходами, однак не обійдеться без конфліктів як з керівництвом, так і з колегами чи партнерами. Варто виявити особливу обережність, стежте за своїми словами, інакше ризикуєте когось серйозно скривдити. У вихідні не відмовляйтеся від запрошення в гості, не виключені цікаві й корисні знайомства.

ТЕРЕЗИ (24.09-23.10).

У вас може з'явитися схильність до нереальних фантазій, витання у хмарах й ілюзорна уява про свої можливості. Дивіться на речі більш реалістично, це позбавить багатьох розчарувань. І сподівайтеся тільки на себе, не варто чекати, що інші зроблять все за вас.

СКОРПІОН (24.10-22.11).

 Ви можете одержати бажане, варто тільки захотіти й поділитися своєю мрією з коханою людиною. Підсиляться ваші інтелектуальні здатності, логіка та пам'ять. Хоча на це може бути витрачено досить багато енергії, всі проблеми ви вирішите, у тому числі й фінансові.

СТРІЛЕЦЬ (23.11-21.12).

Вдалий час для важливих ділових переговорів, підписання угод, зміни місця роботи чи кола спілкування. Можливі даремні переживання й нервова метушня. Ретельно перевіряйте всю вступну інформацію, щоб не було неточностей і помилок. Вихідні присвятіть собі, розслабтеся на самоті.

КОЗЕРІГ (22.12-20.01).

 Вам залишилося для досягнення великої мети докласти зовсім трохи зусиль, і результат принесе очікувані плоди. Втім, під тиском зовнішніх обставин ваша точка зору може змінитися. Але нехай вас не бентежить, що хтось буде мати через це незручності. У суботу знайдіть час для генерального прибирання.

ВОДОЛІЙ (21.01-19.02).

Вирішення звичайних повсякденних завдань зажадає від вас чималої кількості сил і часу. Майте на увазі, що діяти доведеться наодинці. Але на вас буде очікувати успіх практично у всіх починаннях. Так що гріх не використати будь-яку сприятливу можливість.

РИБИ (20.02-20.03).

На роботі досить напружений період, не виключено, що доведеться працювати за колег, які пішли у відпустку чи кудись поїхали. Сприятливий період для творчості, навчання, самоосвіти. Бажано, щоб емоції не були перешкодою у стосунках з близькими.


Повернутися
02.09.2015
Категорія: Розваги
Колонка
Андрія Закревського
Шановні Тернополяни!

Те, що відразу нас не вбило, вбивало нас довго і повільно.  Ми вже не святкуємо Новий рік — ми святкуємо те, що вижили в старому. Рік, що минає, був ще одним роком у воюючій країні, зі всіма витікаючими звідси наслідками. Я не хочу підбивати його підсумки. Бо підбивати підсумки  — це ніби креслити жирну риску під виконаними математичними діями в стовпчик: ось тут ми додали (друзів, грошей, проблем, перспектив — потрібне підкреслити),  відняли (друзів, грошей, проблем, перспектив, ну, ви зрозуміли…), помножили на щоденні будні, поділили на нереалізовані плани і —  що отримаємо в «сухому залишку»? Якою цифрою це підсумувати і де, зрештою, знайти «задачник», аби подивитися правильну відповідь, — якщо вона узагалі існує?..

Кожен із нас на Новий рік починав нове життя, але вистачало його ненадовго, тому що жити-то треба... Новий рік — це симулякр. 1 січня —  звичайний день, такий самий, як і всі інші, якщо тільки ви не переборщили з алкоголем чи олів’є напередодні. Почати життя з «табули раси», змінити його, зробити усе те, до чого не доходили руки попередні 365 днів можна будь-коли, не чекаючи, коли впаде остання голка з ялинки, яка тоскно припадає пилом у кутку.

 Усі ми мали великі надії, багато робили для того, щоб усе, про що мріяли, збулося. Комусь це вдалося, комусь ні, проте в усіх нас є одне спільне: Новий рік дає нам надію на майбутнє. Його сила — в його семантиці. Цокаючись бокалами з шампанським, усі ми віримо, що новий (свіжий, ще в хрумкій упаковці) рік, що маячить попереду, подарує нам нове життя — правильне, успішне, з високими цілями та досягненнями. І, загадуючи під святковий передзвін бажання, стискаємо кулаки: агов, ти, те, що нас не вбило, —  начувайся, бо тепер наша черга...