У ТЕРНОПОЛІ ШУКАТИМУТЬ «ГОЛОС КРАЇНИ-6»

 Вже з сьомої години ранку у неділю, 6 вересня, під стінами ПК «Березіль» буде людно. Цього дня до Тернополя з’їдуться талановиті співаки не лише з усіх куточків нашого краю, але й із сусідніх областей. У Файному – пошук учасників шоу «Голос країни-6».

За словами продюсерів шоу, «попереднє прослуховування» - етап, який не є ефірним. Під час нього потенційні учасники проходять прослуховування у продюсерів проекту. На кастингу чекають усіх бажаючих віком від 18 років. Претендентам необхідно підготувати 5-6 «мінусовок» різножанрових пісень на різних мовах, з якими вони хотіли б виступити на «Виборі наосліп».

Нагадаємо, що "Голос країни" - адаптація голландського формату "TheVoice". Проект, який став легендою у 66 країнах світу. Україна та США першими адаптували проект після голландців. Нині це шоу з неймовірним успіхом транслюється майже у півсотні країнах світу.

Хто з учасників стане переможцем з числа тих, хто пройшов усі етапи шоу – від «попереднього прослуховування» і до «живих ефірів» визначають глядачі шляхом SMS-голосування. На цю мить, затамувавши подих, чекатиме вся країна…     

Нагадуємо, у попередньому сезоні шоу Тернопіль презентували Катя Іванчук та Андрій Лучанко. Останній дійшов до суперфіналу. Можливо, на цьому прослуховуванні серед учасників буде майбутній переможець шостого сезону?..


Повернутися
02.09.2015
Категорія: Життя
Колонка
Андрія Закревського
Шановні Тернополяни!

Те, що відразу нас не вбило, вбивало нас довго і повільно.  Ми вже не святкуємо Новий рік — ми святкуємо те, що вижили в старому. Рік, що минає, був ще одним роком у воюючій країні, зі всіма витікаючими звідси наслідками. Я не хочу підбивати його підсумки. Бо підбивати підсумки  — це ніби креслити жирну риску під виконаними математичними діями в стовпчик: ось тут ми додали (друзів, грошей, проблем, перспектив — потрібне підкреслити),  відняли (друзів, грошей, проблем, перспектив, ну, ви зрозуміли…), помножили на щоденні будні, поділили на нереалізовані плани і —  що отримаємо в «сухому залишку»? Якою цифрою це підсумувати і де, зрештою, знайти «задачник», аби подивитися правильну відповідь, — якщо вона узагалі існує?..

Кожен із нас на Новий рік починав нове життя, але вистачало його ненадовго, тому що жити-то треба... Новий рік — це симулякр. 1 січня —  звичайний день, такий самий, як і всі інші, якщо тільки ви не переборщили з алкоголем чи олів’є напередодні. Почати життя з «табули раси», змінити його, зробити усе те, до чого не доходили руки попередні 365 днів можна будь-коли, не чекаючи, коли впаде остання голка з ялинки, яка тоскно припадає пилом у кутку.

 Усі ми мали великі надії, багато робили для того, щоб усе, про що мріяли, збулося. Комусь це вдалося, комусь ні, проте в усіх нас є одне спільне: Новий рік дає нам надію на майбутнє. Його сила — в його семантиці. Цокаючись бокалами з шампанським, усі ми віримо, що новий (свіжий, ще в хрумкій упаковці) рік, що маячить попереду, подарує нам нове життя — правильне, успішне, з високими цілями та досягненнями. І, загадуючи під святковий передзвін бажання, стискаємо кулаки: агов, ти, те, що нас не вбило, —  начувайся, бо тепер наша черга...