У КИЄВІ - КОТОКАФЕ

У суботу, 15 серпня, почав роботу заклад незвичного для Києва формату — кафе, де можна гладити котів. Котокафе «Лапа» розташоване на Драгоманова, 1-А.
Заклад позиціонується як «антикафе»: відвідувачі платять не за чай та каву, а за час, проведений у закладі. Година перебування у «Лапі» коштує 40—60 гривень. Працюватиме кафе щодня без вихідних.
Площа закладу зовсім невелика — 80 квадратних метрів, одночасно в ньому можуть розміститися до десяти відвідувачів. Вдень за котами слідкуватимуть адміністратори, вночі тварини будуть гуляти самі по собі. Для відвідувачів у закладі існують певні правила: котів не можна брати на руки — лише гладити, годувати дозволено тільки спеціальною їжею.
Кафе подібного формату працюють також у Токіо, Сингапурі, Парижі, Лондоні, Мадриді. У травні котокафе відкрили у Львові.


Повернутися
22.08.2015
Категорія: Розваги
Колонка
Андрія Закревського
Шановні Тернополяни!

Незалежність нашої країни складається із нас, наших життів, наших вчинків і наших рішень. Незалежність це не дань і навіть не день. Не парад і не пишне свято.  Її можна порівняти хіба з повітрям – по справжньому незалежність можна відчути тільки тоді, коли її бракує, коли вони зникає або її у вас відбирають. Українці знають ціну незалежності.  Останні чотири роки ми засвоювали цей урок.

    Справжня незалежність не починається з "усього", вона починається з "нуля". Сьогодні. Через бруд, кров, піт, мозолі, могили... Зрештою, останні чотири роки – це лише верхівка «айсберга», з яким ми зіткнулися. Насправді ми двадцять сьомий рік перебудовуємо на нормальний будинок «казарму», споруджену радянськими архітекторами-деміургами. Вони, незалежно від задуму, вміли будувати тільки казарми…  Хмара пилу від нашого «будівництва» осідала довгі роки, заступаючи нам зір, і аж тепер простір довкола потрохи розвиднюється.  Стало видно людей, які відстоюють, впроваджують нове, підтримують, формують, будують, ризикують, не мовчать, не падають духом і не дають іншим, групуються, тягнуть гуртом, вірять… Разом ми збудували власну державу. Тепер треба поліпшувати її якість.