У ТЕРНОПОЛІ — ПОГРАБУВАННЯ «ПО-ГОЛІВУДСЬКИ»

У Тернополі злодії зухвало пограбували ювелірну крамницю. Серед білого дня вони просто на очах у перехожих викрали сейф, де було понад 2000 найменувань ювелірних виробів. Точну вагу ще підраховують, однак, за попередніми даними, там було не менше кілограма прикрас.
Повідомлення про те, що невідомі зловмисники пограбували ювелірний магазин на вул. 15 квітня у Тернополі, надійшло до працівників міліції над ранок 12 серпня від охоронця приватної фірм.
Сторож, який охороняв будову, перебував на 2 поверсі, - розповів начальник сектору зв’язків з громадськістю обласної міліції Сергій Крета. – Раптом почув, ніби внизу розбилось вікно. Чоловік побіг на 1 поверх, де при вході до «Райцентру» розташований кіоск з ювеліркою. Там торгували золотом та сріблом.
Чоловік побачив, що вікно розбите і з нього за допомогою авто витягають сейф. За його словами, він не встиг зреагувати, як за злочинцями і слід простиг. Запам’ятав лише, що це була іномарка темного кольору.
На місці події правоохоронці встановили, що невідомі особи, прикриваючи обличчя капюшонами, розбили вікно торгового комплексу та за допомогою тросу вирвали сейф із ювелірними прикрасами, відтак погрузили його в автомобіль і зникли, - розповів Сергій Крета. - Попередньо відомо, що крамниця не була оснащена охоронною сигналізацією.
За свідченнями охоронця  зловмисників найімовірніше було четверо, один із них перебував всередині магазину, інші – працювали ззовні.
На даний час співробітники органів внутрішніх справ вилучили речові докази з місця події та відеозаписи з камер спостереження. Триває робота зі встановлення транспортного засобу, на якому пересувалися зловмисники, осіб, причетних до скоєння грабунку і їхнього можливого місця перебування.


Повернутися
22.08.2015
Категорія: Кримінал
Колонка
Андрія Закревського
Шановні Тернополяни!

Незалежність нашої країни складається із нас, наших життів, наших вчинків і наших рішень. Незалежність це не дань і навіть не день. Не парад і не пишне свято.  Її можна порівняти хіба з повітрям – по справжньому незалежність можна відчути тільки тоді, коли її бракує, коли вони зникає або її у вас відбирають. Українці знають ціну незалежності.  Останні чотири роки ми засвоювали цей урок.

    Справжня незалежність не починається з "усього", вона починається з "нуля". Сьогодні. Через бруд, кров, піт, мозолі, могили... Зрештою, останні чотири роки – це лише верхівка «айсберга», з яким ми зіткнулися. Насправді ми двадцять сьомий рік перебудовуємо на нормальний будинок «казарму», споруджену радянськими архітекторами-деміургами. Вони, незалежно від задуму, вміли будувати тільки казарми…  Хмара пилу від нашого «будівництва» осідала довгі роки, заступаючи нам зір, і аж тепер простір довкола потрохи розвиднюється.  Стало видно людей, які відстоюють, впроваджують нове, підтримують, формують, будують, ризикують, не мовчать, не падають духом і не дають іншим, групуються, тягнуть гуртом, вірять… Разом ми збудували власну державу. Тепер треба поліпшувати її якість.