ГОРОСКОП

ОВЕН (21.03 – 20.04)
Варто лише трохи змінити напрямок думок та руху, і ціла низка проблем просто зникне з вашого життєвого шляху. Маєте гарні перспективи для розвитку свого духовного та творчого потенціалу. Нові цікаві знайомства розширять коло ваших друзів та інтересів.

ТЕЛЕЦЬ (21.04 – 20.05)
Не будьте надто вимогливі до оточуючих. Зараз не час для демонстрації своїх амбіцій. Самовпевненість може створити зайві непорозуміння і навіть посварити вас з близькою людиною. Уникайте перенапруги і на роботі. У вихідні постарайтеся звести до мінімуму спілкування, відпочиньте на самоті.

БЛИЗНЮКИ (21.05 – 21.06)
  Можливе зміцнення професійного та фінансового становища. У вас з’явиться чудова можливість блиснути своєю винахідливістю та ерудицією, покажете всім приклад неймовірної працездатності. Природно, що начальство оцінить ваші заслуги по достоїнству. У вихідні потішать діти.

РАК (22.06 – 22.07)
Удача буде супроводжувати вас навіть тоді, коли майже зневіритесь в своїх можливостях. Відчуєте приплив сил, захочеться спілкування, саме час влаштувати дружню вечірку чи посиденьки з подругами. У суботу ідеальний момент для відмови від чогось старого і непотрібного.

ЛЕВ (23.07 – 23.08)
Реагуючи на події, що відбуваються навколо, спирайтесь на власний життєвий досвід і залізну логіку. Не слухайте всяких порадників та доброзичливців. Утримайтесь від відкритої критики колег і партнерів, бо це може закінчитися глибоким конфліктом. Особисте життя обіцяє свіжі враження.

ПАННА (24.08 – 22.09)
На роботі ймовірні значні зміни. У складних ситуаціях доведеться розраховувати тільки на власні сили. Близькі люди потребуватимуть вашого втручання та матеріальної підтримки. Надмірна кількість поїздок, контактів, домашньої метушні здатні стомити вас і викликати стрес.

ТЕРЕЗИ (23.09 – 23.10)
Для вас зараз важливі і ваш соціальний статус, і матеріальне становище, і сердечні справи, і гарні стосунки з родичами. Не лякайтеся тиску впливових людей і чиновників. Дійте чесно та справедливо, відстоюйте свою особисту думку в будь-якому питанні.   

СКОРПІОН (24.10 – 22.11)
 Відпочити й розслабитися навряд чи вдасться. Ви будете буквально нарозхват. Ймовірні пропозиції про роботу або додатковий підробіток, прохання виручити, допомогти, навчити. Така ситуація зажадає від вас високої працездатності. Спробуйте менше говорити, більше слухати, у конфліктних ситуаціях зберігати нейтралітет.

СТРІЛЕЦЬ (23.11 – 21.12)
 Сприятливий період для зміни місця роботи та способу життя. Результати ваших старань залежатимуть від розумної розсудливості та вміння миттєво реагувати на раптові зміни. У вихідні відпочиньте в кафе або на концерті разом з друзями.

КОЗЕРІГ (22.12 – 20.01)
Гарний тиждень. Ви благополучно скинули тягар деяких старих проблем і готові брати нові вершини. Якщо будете діяти впевнено і наполегливо, то всього доможетеся. У вихідні більше посміхайтесь і жартуйте. Не варто демонструвати негативні емоції навіть найближчим людям.

ВОДОЛІЙ (21.01 – 19.02)
Великих змін не очікується. Але це вдалий час, щоб підготуватися до рішучих дій наприкінці тижня. Не обіцяйте те, чого не зможете виконати, уникайте велелюдних натовпів і гучних компаній. У суботу-неділю відпочити і розслабитися допоможе краса і природа.

РИБИ (20.02 – 20.03)
Відчуєте гостру потребу довести свою корисність та впливовість. Дратуватиме, що близька людина не враховує вашу думку. А от відносини з керівництвом стануть більш конструктивними, з’явиться можливість для кар’єрного росту. У вихідні може здійснитися давня таємна мрія.


Повернутися
16.08.2015
Категорія: Розваги
Колонка
Андрія Закревського
Шановні Тернополяни!

Незалежність нашої країни складається із нас, наших життів, наших вчинків і наших рішень. Незалежність це не дань і навіть не день. Не парад і не пишне свято.  Її можна порівняти хіба з повітрям – по справжньому незалежність можна відчути тільки тоді, коли її бракує, коли вони зникає або її у вас відбирають. Українці знають ціну незалежності.  Останні чотири роки ми засвоювали цей урок.

    Справжня незалежність не починається з "усього", вона починається з "нуля". Сьогодні. Через бруд, кров, піт, мозолі, могили... Зрештою, останні чотири роки – це лише верхівка «айсберга», з яким ми зіткнулися. Насправді ми двадцять сьомий рік перебудовуємо на нормальний будинок «казарму», споруджену радянськими архітекторами-деміургами. Вони, незалежно від задуму, вміли будувати тільки казарми…  Хмара пилу від нашого «будівництва» осідала довгі роки, заступаючи нам зір, і аж тепер простір довкола потрохи розвиднюється.  Стало видно людей, які відстоюють, впроваджують нове, підтримують, формують, будують, ризикують, не мовчать, не падають духом і не дають іншим, групуються, тягнуть гуртом, вірять… Разом ми збудували власну державу. Тепер треба поліпшувати її якість.