«ЕММІ» ЗА СЮЖЕТ ПРО МАЙДАН

Стали відомі номінанти на престижну премію «Еммі», яку вручатимуть вже 67-й раз. Ця нагорода вважається телевізійним аналогом «Оскара». На телепремію претендує і український продюсер Вікторія Бутенко. Вона відзначена як один з авторів сюжету «Україна: Стрілянина на Майдані Незалежності», що вийшов на каналі CNN. 11-хвилинний репортаж розповідає про найтрагічніший день під час протистояння у центрі Києва — розстріл Небесної сотні.
Сюжет відзначений в категорії «Краще висвітлення новин, довга форма». На престижну щорічну нагороду в сфері новин та документалістики номіновано матеріали каналів NBC і PBS про події в Україні. Церемонія нагородження відбудеться 28 вересня нинішнього року в Нью-Йорку. В урочистій обстановці буде вручено 463 статуетки.
 В Україні Вікторія відома як продюсер журналіста і фотокореспондента американського видання Los Аngeles Times Сергія Лойка, який побував у Донецькому аеропорту та підготував матеріали про «кіборгів».


Повернутися
16.08.2015
Категорія: Культура
Колонка
Андрія Закревського
Шановні Тернополяни!

Незалежність нашої країни складається із нас, наших життів, наших вчинків і наших рішень. Незалежність це не дань і навіть не день. Не парад і не пишне свято.  Її можна порівняти хіба з повітрям – по справжньому незалежність можна відчути тільки тоді, коли її бракує, коли вони зникає або її у вас відбирають. Українці знають ціну незалежності.  Останні чотири роки ми засвоювали цей урок.

    Справжня незалежність не починається з "усього", вона починається з "нуля". Сьогодні. Через бруд, кров, піт, мозолі, могили... Зрештою, останні чотири роки – це лише верхівка «айсберга», з яким ми зіткнулися. Насправді ми двадцять сьомий рік перебудовуємо на нормальний будинок «казарму», споруджену радянськими архітекторами-деміургами. Вони, незалежно від задуму, вміли будувати тільки казарми…  Хмара пилу від нашого «будівництва» осідала довгі роки, заступаючи нам зір, і аж тепер простір довкола потрохи розвиднюється.  Стало видно людей, які відстоюють, впроваджують нове, підтримують, формують, будують, ризикують, не мовчать, не падають духом і не дають іншим, групуються, тягнуть гуртом, вірять… Разом ми збудували власну державу. Тепер треба поліпшувати її якість.