НА МОНАСТИРИЩИНІ ВОГОНЬ ЗНИЩИВ 10 ГА ПШЕНИЦІ ТА ПОШКОДИВ КОМБАЙН

 У с.Лядське Монастириського району вогонь знищив 10 га посівів пшениці та пошкодив зернозбиральний комбайн.
«Спочатку спалахнули післяжнивні залишки з подальшим розповсюдженням вогню на незібраний врожай пшениці поля», - повідомили у прес-службі обласного управління ДСНС в Тернопільській області.
Внаслідок пожежі вогнем знищено пшениця на корені площею 10 га та пожнивні залишки на площі 30 га, пошкоджено зернозбирального комбайн «CLAAS» .
Причина виникнення пожежі та збитки встановлюються.
Під час гасіння пожежі врятовано поле з пшеницею на колосі площею приблизно 30 га.


Повернутися
16.08.2015
Категорія: Кримінал
Колонка
Андрія Закревського
Шановні Тернополяни!

Незалежність нашої країни складається із нас, наших життів, наших вчинків і наших рішень. Незалежність це не дань і навіть не день. Не парад і не пишне свято.  Її можна порівняти хіба з повітрям – по справжньому незалежність можна відчути тільки тоді, коли її бракує, коли вони зникає або її у вас відбирають. Українці знають ціну незалежності.  Останні чотири роки ми засвоювали цей урок.

    Справжня незалежність не починається з "усього", вона починається з "нуля". Сьогодні. Через бруд, кров, піт, мозолі, могили... Зрештою, останні чотири роки – це лише верхівка «айсберга», з яким ми зіткнулися. Насправді ми двадцять сьомий рік перебудовуємо на нормальний будинок «казарму», споруджену радянськими архітекторами-деміургами. Вони, незалежно від задуму, вміли будувати тільки казарми…  Хмара пилу від нашого «будівництва» осідала довгі роки, заступаючи нам зір, і аж тепер простір довкола потрохи розвиднюється.  Стало видно людей, які відстоюють, впроваджують нове, підтримують, формують, будують, ризикують, не мовчать, не падають духом і не дають іншим, групуються, тягнуть гуртом, вірять… Разом ми збудували власну державу. Тепер треба поліпшувати її якість.