СПАЛЮЮЧИ СТЕРНЮ, ЗАГИНУЛО ДВОЄ ТЕРНОПОЛЯН

Після жнивування селяни вийшли на поля, щоб спалити солому. Після цього, рідні знайшли тільки їхні обгорілі тіла.
У селі Августівка спалювати стерню пішла 37-річна жінка. Через сильну спеку полум’я швидко розгорілося і задимило територію. Кажуть, жінка надихалася чадного газу, що ймовірно і стало причиною смерті.
Подібний випадок стався на Чортківщині. Там знайшли обгоріле тіло 77-річного господаря. Свідки розповідають, що чоловік намагався збити вогонь, щоб не перекинувся на пшеничне поле. Надихався отруйного диму і загинув.


Повернутися
16.08.2015
Категорія: Кримінал
Колонка
Андрія Закревського
Шановні Тернополяни!

Незалежність нашої країни складається із нас, наших життів, наших вчинків і наших рішень. Незалежність це не дань і навіть не день. Не парад і не пишне свято.  Її можна порівняти хіба з повітрям – по справжньому незалежність можна відчути тільки тоді, коли її бракує, коли вони зникає або її у вас відбирають. Українці знають ціну незалежності.  Останні чотири роки ми засвоювали цей урок.

    Справжня незалежність не починається з "усього", вона починається з "нуля". Сьогодні. Через бруд, кров, піт, мозолі, могили... Зрештою, останні чотири роки – це лише верхівка «айсберга», з яким ми зіткнулися. Насправді ми двадцять сьомий рік перебудовуємо на нормальний будинок «казарму», споруджену радянськими архітекторами-деміургами. Вони, незалежно від задуму, вміли будувати тільки казарми…  Хмара пилу від нашого «будівництва» осідала довгі роки, заступаючи нам зір, і аж тепер простір довкола потрохи розвиднюється.  Стало видно людей, які відстоюють, впроваджують нове, підтримують, формують, будують, ризикують, не мовчать, не падають духом і не дають іншим, групуються, тягнуть гуртом, вірять… Разом ми збудували власну державу. Тепер треба поліпшувати її якість.