МОЛОДИЙ ХЛОПЕЦЬ ПОКІНЧИВ ЖИТТЯ САМОГУБСТВОМ

9  серпня близько 11 години у міськвідділ міліції  надійшло повідомлення про те, що поблизу багатоповерхівки на вул. Злуки в Тернополі виявлено тіло молодого чоловіка. Для з’ясування обставин події за вказаною адресу негайно виїхала слідчо-оперативна група.
Правоохоронці з’ясували, що загиблий – 26-річний житель Тернополя. Молодий чоловік проживав разом із батьками в будинку неподалік.
Вже відомо, що тернополянин викинувся з вікна, що знаходиться на сходовій клітці восьмого поверху. Доступ до під’їзду був вільний, відтак загиблий міг без перешкод туди потрапити. Слідів насильницької смерті на тілі не виявлено.
За словами рідних, того ранку їхній син, як звичайно, вийшов з дому на роботу. Конфліктів чи сварок, які б могли підштовхнути парубка до такого рішення в сім’ї не було. Чому він вирішив вкоротити собі віку наразі не відомо.


Повернутися
16.08.2015
Категорія: Кримінал
Колонка
Андрія Закревського
Шановні Тернополяни!

Незалежність нашої країни складається із нас, наших життів, наших вчинків і наших рішень. Незалежність це не дань і навіть не день. Не парад і не пишне свято.  Її можна порівняти хіба з повітрям – по справжньому незалежність можна відчути тільки тоді, коли її бракує, коли вони зникає або її у вас відбирають. Українці знають ціну незалежності.  Останні чотири роки ми засвоювали цей урок.

    Справжня незалежність не починається з "усього", вона починається з "нуля". Сьогодні. Через бруд, кров, піт, мозолі, могили... Зрештою, останні чотири роки – це лише верхівка «айсберга», з яким ми зіткнулися. Насправді ми двадцять сьомий рік перебудовуємо на нормальний будинок «казарму», споруджену радянськими архітекторами-деміургами. Вони, незалежно від задуму, вміли будувати тільки казарми…  Хмара пилу від нашого «будівництва» осідала довгі роки, заступаючи нам зір, і аж тепер простір довкола потрохи розвиднюється.  Стало видно людей, які відстоюють, впроваджують нове, підтримують, формують, будують, ризикують, не мовчать, не падають духом і не дають іншим, групуються, тягнуть гуртом, вірять… Разом ми збудували власну державу. Тепер треба поліпшувати її якість.