ГОРОСКОП

ОВЕН (21.03 – 20.04)
Будьте акуратні й уважні, тримайте ситуацію під контролем. Може статися так, що якийсь пропущений дріб’язок здатен створити нові проблеми. З наполеонівськими планами та ризикованими авантюрами бажано почекати, не біжіть попереду часу. Вихідні присвятіть відновленню сил, розслабтеся.


ТЕЛЕЦЬ (21.04 – 20.05)
Імовірні несподівані зміни життєвих планів, щось назріває і на роботі. Питання кар’єри та додаткових заробітків багато в чому залежать від терпіння і ретельності. Якщо перемога дістанеться досить швидко, це означає, що ви заздалегідь створили правильну базу. У вихідні прислухайтеся до голосу розуму.


БЛИЗНЮКИ (21.05 – 21.06)
  Саме час повноцінно відпочити й кардинально поміняти коло спілкування та поле діяльності. Адже попереду — нові цілі та вершини. Якщо маєте завдання і воно здається надто складним, розділіть його на маленькі кроки. У вихідні відвідайте батьків.


РАК (22.06 – 22.07)
Досить сприятливий тиждень навіть для тих, хто не у відпустці. Керівництво виявить до вас неабияку прихильність, чим варто обов’язково скористатися. Ви багато чого встигнете, особливо, якщо робота цікава. Намагайтеся уникати двозначності в особистих стосунках.


ЛЕВ (23.07 – 23.08)
З’явиться шанс надолужити пропущені можливості. Навіть якщо до цього ваша кар’єра гальмувала, вам можуть запропонувати престижне доручення чи навіть керівну посаду. Постарайтеся не піддаватися на емоційні провокації, якщо не хочете підірвати здоров’я. Вихідні — для сім’ї.


ПАННА (24.08 – 22.09)
Ваші зусилля не пропадуть даремно - легко виберетесь з лабіринту поточних проблем і займетеся більш приємними справами. Бажано не метушитися, не балакати зайвого і не брехати. У вихідні дозвольте собі досхочу поспати й почитати. Сприятливий день - понеділок, несприятливий день - п’ятниця.


ТЕРЕЗИ (23.09 – 23.10)
Ви зможете поліпшити своє становище у суспільстві та опинитись у центрі уваги достойних людей. Але у спілкуванні важливо стримувати гординю, щиро посміхатися чи хоча б приховувати негатив і роздратування. У вихідні не бурчіть на близьких людей.   


СКОРПІОН (24.10 – 22.11)
 Вдалий період. З’явиться шанс значно просунутися кар’єрними сходами. І все ж ваш основний коник — ваш професіоналізм і тонка інтуїція, а не лестощі начальству та конфлікти з колегами й підлеглими. Візьміть свій темперамент під особливий контроль, інакше він буде здатен зіграти з вами злий жарт. У вихідні подбайте про сон та здоров’я.


СТРІЛЕЦЬ (23.11 – 21.12)
 Відпочинете пізніше. А зараз доведеться добре побігати, покрутитись. Запорука успіху - високий темп роботи. Навіть у вихідні постарайтеся, щоб ані хвилини не пропало даром. Впевненість у своїх можливостях і послідовність у діях допоможуть завоювати прихильність оточуючих і зміцнити стосунки з керівництвом.


КОЗЕРІГ (22.12 – 20.01)
Навряд чи доведеться повноцінно розслабитись. Для втілення в життя всіх планів та термінових питань, доведеться звернутися до впливових знайомих і надійних друзів. У вихідні запросіть гостей і повеселіться від душі.


ВОДОЛІЙ (21.01 – 19.02)
Якщо люди, з якими ви особливо не мирилися, роблять крок назустріч, то не обов’язково шукати в цьому підступ. Просто це ідеальний період для спілкування, підготовки і реалізації мирних планів. Вихідні постарайтеся присвятити заняттям з дітьми, відпочинку на природі.


РИБИ (20.02 – 20.03)
Удача цілковито на вашому боці, постарайтеся подолати песимістичний настрій і нарешті почути голос розуму. У випадку чого покличте на допомогу почуття гумору. У вихідні варто кудись поїхати чи принаймні змінити обстановку, погуляти на свіжому повітрі, переключитись на щось нове і приємне.


Повернутися
15.08.2015
Категорія: Розваги
Колонка
Андрія Закревського
Шановні Тернополяни!

Те, що відразу нас не вбило, вбивало нас довго і повільно.  Ми вже не святкуємо Новий рік — ми святкуємо те, що вижили в старому. Рік, що минає, був ще одним роком у воюючій країні, зі всіма витікаючими звідси наслідками. Я не хочу підбивати його підсумки. Бо підбивати підсумки  — це ніби креслити жирну риску під виконаними математичними діями в стовпчик: ось тут ми додали (друзів, грошей, проблем, перспектив — потрібне підкреслити),  відняли (друзів, грошей, проблем, перспектив, ну, ви зрозуміли…), помножили на щоденні будні, поділили на нереалізовані плани і —  що отримаємо в «сухому залишку»? Якою цифрою це підсумувати і де, зрештою, знайти «задачник», аби подивитися правильну відповідь, — якщо вона узагалі існує?..

Кожен із нас на Новий рік починав нове життя, але вистачало його ненадовго, тому що жити-то треба... Новий рік — це симулякр. 1 січня —  звичайний день, такий самий, як і всі інші, якщо тільки ви не переборщили з алкоголем чи олів’є напередодні. Почати життя з «табули раси», змінити його, зробити усе те, до чого не доходили руки попередні 365 днів можна будь-коли, не чекаючи, коли впаде остання голка з ялинки, яка тоскно припадає пилом у кутку.

 Усі ми мали великі надії, багато робили для того, щоб усе, про що мріяли, збулося. Комусь це вдалося, комусь ні, проте в усіх нас є одне спільне: Новий рік дає нам надію на майбутнє. Його сила — в його семантиці. Цокаючись бокалами з шампанським, усі ми віримо, що новий (свіжий, ще в хрумкій упаковці) рік, що маячить попереду, подарує нам нове життя — правильне, успішне, з високими цілями та досягненнями. І, загадуючи під святковий передзвін бажання, стискаємо кулаки: агов, ти, те, що нас не вбило, —  начувайся, бо тепер наша черга...