ГОРОСКОП

ОВЕН (21.03 – 20.04)
Для успіху знадобиться дипломатичність, гнучкість і вміння йти на розумний компроміс. Ви з легкістю переборете всі перешкоди й опинитесь на висоті навіть у найскладніших ситуаціях. Але, перш ніж приймати рішення в професійній сфері або в особистому житті, постарайтеся розібратися в ситуації.

ТЕЛЕЦЬ (21.04 – 20.05)
Тиждень більше підходить не для біганини та спілкування, а для роздумів і споглядання. Оточуючі захочуть допомогти вам у просуванні до бажаного. Прийміть їхні поради з вдячністю. У вихідні вас може осягти розчарування, втім, воно швидко минеться.

БЛИЗНЮКИ (21.05 – 21.06)
  У вас з’явиться можливість продемонструвати свої уміння та таланти і зробити враження на роботодавця. Не кидайтеся відразу ж виконувати завдання, не виключено, що завдання можуть змінитися. У вихідні контролюйте кожний свій крок і не давайте волю емоціям.

РАК (22.06 – 22.07)
Вам необхідно бути уважними та ретельними при роботі з фінансовою документацією. Терпіння та спокій! На вашому шляху може виникнути ряд перешкод. Будьте особливо обережні при контактах з незнайомими людьми. У вихідні підвищена нервозність і стомлюваність може привести до конфліктів навіть з близькими людьми.

ЛЕВ (23.07 – 23.08)
Бажано зосередитися на службових справах. Бережіть мир у домі. Зміни в особистому та сімейному житті зараз ні до чого. Але не пропустіть і можливість поспілкуватися з розумними та впливовими людьми. У вихідні влаштуйте відпочинок з друзями.

ПАННА (24.08 – 22.09)
Намагайтеся не витрачати дорогоцінний час на сумніви і розмови. Якщо щось задумали, дійте! Тим більше що відчуєте приплив сил і енергії, з’явиться чимало оригінальних ідей. Але не поспішайте хапатися за все відразу.

ТЕРЕЗИ (23.09 – 23.10)
Інтуїція - ваш вірний і надійний друг. Варто навчитися їй довіряти, принаймні - на цей період. Не плануйте занадто багато роботи. Не форсуйте події й не намагайтеся робити десять справ одночасно. Може виникнути необхідність відстоювати свої інтереси перед начальством. Вихідні найкраще провести за містом з родиною.   

СКОРПІОН (24.10 – 22.11)
  Важливо уважно стежити за новинами. Можливе надходження корисної інформації. На роботі намагайтеся бути в курсі останніх подій, дружіть з колегами, а не конфліктуйте з ними. У вихідні на перший план вийдуть сімейні справи. Якщо є можливість, їдьте відпочивати всі разом.

СТРІЛЕЦЬ (23.11 – 21.12)
 Гарний період для реалізації найсміливіших планів. Якщо ви хочете влаштуватися на нову роботу або знайти нове кохання, зараз самий час. Однак настроюйтеся на досягнення цілей і подолання труднощів. Не довіряйте чуткам і неперевіреним повідомленням. Не варто ділитися особистими секретами зі сторонніми. У вихідні варто уникати ризику та авантюр.

КОЗЕРІГ (22.12 – 20.01)
Не варто приймати жодних категоричних рішень, залишіть собі шляхи до відступу. Уникайте конфліктів і з’ясування стосунків. Не шкодуйте часу на дітей, грайте з ними, гуляйте, відпочивайте разом. Не виключено, що в особистому житті доведеться займатися виправленням помилок, зроблених у недавнім минулому, причому не обов’язково вами.

ВОДОЛІЙ (21.01 – 19.02)
Не робіть швидких висновків і не кваптеся з однозначними оцінками. Близькі люди можуть вас здивувати. Нестандартне мислення дозволить вам упоратися з будь-якою проблемою та вийти на новий рівень. У вихідні доведеться зайнятися сімейними справами і господарськими турботами.

РИБИ (20.02 – 20.03)
Усе у вас йде зараз як треба, тільки не лінуйтеся і не сумуйте. Пропонуйте начальству свої ідеї, плани та проекти, вони реалістичні, а виходить, незабаром втіляться в життя. На вас може очікувати кар’єрний ріст. Подорожуйте та спілкуйтеся з новими людьми.


Повернутися
31.07.2015
Категорія: Розваги
Колонка
Андрія Закревського
Шановні Тернополяни!

Незалежність нашої країни складається із нас, наших життів, наших вчинків і наших рішень. Незалежність це не дань і навіть не день. Не парад і не пишне свято.  Її можна порівняти хіба з повітрям – по справжньому незалежність можна відчути тільки тоді, коли її бракує, коли вони зникає або її у вас відбирають. Українці знають ціну незалежності.  Останні чотири роки ми засвоювали цей урок.

    Справжня незалежність не починається з "усього", вона починається з "нуля". Сьогодні. Через бруд, кров, піт, мозолі, могили... Зрештою, останні чотири роки – це лише верхівка «айсберга», з яким ми зіткнулися. Насправді ми двадцять сьомий рік перебудовуємо на нормальний будинок «казарму», споруджену радянськими архітекторами-деміургами. Вони, незалежно від задуму, вміли будувати тільки казарми…  Хмара пилу від нашого «будівництва» осідала довгі роки, заступаючи нам зір, і аж тепер простір довкола потрохи розвиднюється.  Стало видно людей, які відстоюють, впроваджують нове, підтримують, формують, будують, ризикують, не мовчать, не падають духом і не дають іншим, групуються, тягнуть гуртом, вірять… Разом ми збудували власну державу. Тепер треба поліпшувати її якість.