ГОРОСКОП

ОВЕН (21.03 – 20.04)
Для успіху знадобиться дипломатичність, гнучкість і вміння йти на розумний компроміс. Ви з легкістю переборете всі перешкоди й опинитесь на висоті навіть у найскладніших ситуаціях. Але, перш ніж приймати рішення в професійній сфері або в особистому житті, постарайтеся розібратися в ситуації.

ТЕЛЕЦЬ (21.04 – 20.05)
Тиждень більше підходить не для біганини та спілкування, а для роздумів і споглядання. Оточуючі захочуть допомогти вам у просуванні до бажаного. Прийміть їхні поради з вдячністю. У вихідні вас може осягти розчарування, втім, воно швидко минеться.

БЛИЗНЮКИ (21.05 – 21.06)
  У вас з’явиться можливість продемонструвати свої уміння та таланти і зробити враження на роботодавця. Не кидайтеся відразу ж виконувати завдання, не виключено, що завдання можуть змінитися. У вихідні контролюйте кожний свій крок і не давайте волю емоціям.

РАК (22.06 – 22.07)
Вам необхідно бути уважними та ретельними при роботі з фінансовою документацією. Терпіння та спокій! На вашому шляху може виникнути ряд перешкод. Будьте особливо обережні при контактах з незнайомими людьми. У вихідні підвищена нервозність і стомлюваність може привести до конфліктів навіть з близькими людьми.

ЛЕВ (23.07 – 23.08)
Бажано зосередитися на службових справах. Бережіть мир у домі. Зміни в особистому та сімейному житті зараз ні до чого. Але не пропустіть і можливість поспілкуватися з розумними та впливовими людьми. У вихідні влаштуйте відпочинок з друзями.

ПАННА (24.08 – 22.09)
Намагайтеся не витрачати дорогоцінний час на сумніви і розмови. Якщо щось задумали, дійте! Тим більше що відчуєте приплив сил і енергії, з’явиться чимало оригінальних ідей. Але не поспішайте хапатися за все відразу.

ТЕРЕЗИ (23.09 – 23.10)
Інтуїція - ваш вірний і надійний друг. Варто навчитися їй довіряти, принаймні - на цей період. Не плануйте занадто багато роботи. Не форсуйте події й не намагайтеся робити десять справ одночасно. Може виникнути необхідність відстоювати свої інтереси перед начальством. Вихідні найкраще провести за містом з родиною.   

СКОРПІОН (24.10 – 22.11)
  Важливо уважно стежити за новинами. Можливе надходження корисної інформації. На роботі намагайтеся бути в курсі останніх подій, дружіть з колегами, а не конфліктуйте з ними. У вихідні на перший план вийдуть сімейні справи. Якщо є можливість, їдьте відпочивати всі разом.

СТРІЛЕЦЬ (23.11 – 21.12)
 Гарний період для реалізації найсміливіших планів. Якщо ви хочете влаштуватися на нову роботу або знайти нове кохання, зараз самий час. Однак настроюйтеся на досягнення цілей і подолання труднощів. Не довіряйте чуткам і неперевіреним повідомленням. Не варто ділитися особистими секретами зі сторонніми. У вихідні варто уникати ризику та авантюр.

КОЗЕРІГ (22.12 – 20.01)
Не варто приймати жодних категоричних рішень, залишіть собі шляхи до відступу. Уникайте конфліктів і з’ясування стосунків. Не шкодуйте часу на дітей, грайте з ними, гуляйте, відпочивайте разом. Не виключено, що в особистому житті доведеться займатися виправленням помилок, зроблених у недавнім минулому, причому не обов’язково вами.

ВОДОЛІЙ (21.01 – 19.02)
Не робіть швидких висновків і не кваптеся з однозначними оцінками. Близькі люди можуть вас здивувати. Нестандартне мислення дозволить вам упоратися з будь-якою проблемою та вийти на новий рівень. У вихідні доведеться зайнятися сімейними справами і господарськими турботами.

РИБИ (20.02 – 20.03)
Усе у вас йде зараз як треба, тільки не лінуйтеся і не сумуйте. Пропонуйте начальству свої ідеї, плани та проекти, вони реалістичні, а виходить, незабаром втіляться в життя. На вас може очікувати кар’єрний ріст. Подорожуйте та спілкуйтеся з новими людьми.


Повернутися
31.07.2015
Категорія: Розваги
Колонка
Андрія Закревського
Шановні Тернополяни!

Те, що відразу нас не вбило, вбивало нас довго і повільно.  Ми вже не святкуємо Новий рік — ми святкуємо те, що вижили в старому. Рік, що минає, був ще одним роком у воюючій країні, зі всіма витікаючими звідси наслідками. Я не хочу підбивати його підсумки. Бо підбивати підсумки  — це ніби креслити жирну риску під виконаними математичними діями в стовпчик: ось тут ми додали (друзів, грошей, проблем, перспектив — потрібне підкреслити),  відняли (друзів, грошей, проблем, перспектив, ну, ви зрозуміли…), помножили на щоденні будні, поділили на нереалізовані плани і —  що отримаємо в «сухому залишку»? Якою цифрою це підсумувати і де, зрештою, знайти «задачник», аби подивитися правильну відповідь, — якщо вона узагалі існує?..

Кожен із нас на Новий рік починав нове життя, але вистачало його ненадовго, тому що жити-то треба... Новий рік — це симулякр. 1 січня —  звичайний день, такий самий, як і всі інші, якщо тільки ви не переборщили з алкоголем чи олів’є напередодні. Почати життя з «табули раси», змінити його, зробити усе те, до чого не доходили руки попередні 365 днів можна будь-коли, не чекаючи, коли впаде остання голка з ялинки, яка тоскно припадає пилом у кутку.

 Усі ми мали великі надії, багато робили для того, щоб усе, про що мріяли, збулося. Комусь це вдалося, комусь ні, проте в усіх нас є одне спільне: Новий рік дає нам надію на майбутнє. Його сила — в його семантиці. Цокаючись бокалами з шампанським, усі ми віримо, що новий (свіжий, ще в хрумкій упаковці) рік, що маячить попереду, подарує нам нове життя — правильне, успішне, з високими цілями та досягненнями. І, загадуючи під святковий передзвін бажання, стискаємо кулаки: агов, ти, те, що нас не вбило, —  начувайся, бо тепер наша черга...