ГОРОСКОП

ОВЕН (21.03 – 20.04)
Не варто призначати важливих зустрічей і серйозних переговорів, а краще відпочити на природі. Ретельно плануйте всі свої справи, шукайте нестандартні рішення, вони виявляться просто ідеальними. Домашній безлад незабаром скінчиться, і у вашій домівці запанує мир, чистота і спокій. Несприятливий день – вівторок, вдала пятниця.


ТЕЛЕЦЬ (21.04 – 20.05)
Можуть нагадати про себе старі проблеми, кредити, колишні знайомі. Ймовірна цікава ділова або особиста зустріч, що багато чого змінить у вашому житті. Не витрачайте час на випадкових людей і на порожні розмови. Вихідні проведіть на природі. Сприятливий день – четвер, несприятливий день – середа.


БЛИЗНЮКИ (21.05 – 21.06)
  Спокій означає для вас байдужість і нудьгу. Вам під силу допомогти близьким друзям у складній ситуації. Буде важко зв’язатися з потрібною людиною, що може спричинити проблеми, які, втім, благополучно вирішаться. Вихідні проведіть з близькими людьми. Сприятливий день – четвер, несприятливий день – п’ятниця.


РАК (22.06 – 22.07)
Вам потрібний новий досвід не тільки в діловому, а й в особистому житті. Постарайтеся не проговоритися про те таємне, що у вас на душі. Це стосується тільки вас. Вихідні проведіть з родиною на природі. Сприятливий день – середа, несприятливий день – четвер.


ЛЕВ (23.07 – 23.08)
Ви будете щасливі як ніколи. Всі справи рухатимуться легко, і любовні стосунки налагодяться. Але можуть виникнути проблеми, пов’язані з хронічною нестачею часу. Пам’ятайте, що на першому місці для вас повинна бути родина. Сприятливий день – вівторок, несприятливий день – субота.


ПАННА (24.08 – 22.09)
Тиждень у цілому сприятливий для реалізації ваших сміливих задумів. Зберігайте здоровий глузд і почуття гумору при спілкуванні з колегами. Друзі порадують підтримкою в будь-якому питанні та веселою компанією у вихідні. Сприятливий день – середа, несприятливий – четвер.


ТЕРЕЗИ (23.09 – 23.10)
Для того, щоб залучити навколишніх до реалізації власних завдань, скористайтеся своїм дарунком переконання. Постарайтеся запастися терпінням, інакше неминучі сварки з колегами і начальством. У вихідні виявіть поступливість стосовно своїх близьких. Сприятливий день – п’ятниця, несприятливий – вівторок.  


СКОРПІОН  (24.10 – 22.11)
 Чудовий період для нових планів і задумів. Не варто лінуватися й тішитися собою, потрібно розвиватися й рухатися далі у роботі та будувати особисте щастя. У вихідні відкладіть всі серйозні справи і займайтеся лише тим, що приносить вам радість. Сприятливий день – понеділок, неспокійна субота.


СТРІЛЕЦЬ (23.11 – 21.12)
 Корисно буде зайнятися розширенням кола спілкування. Є шанс знайти нових друзів або ділових партнерів. Краще зосередитися на чомусь одному, а не розпорошуватися на купу дріб’язкових справ. Не поспішайте. І не обіцяйте дітям і батькам того, що не зможете виконати. Сприятливий день – вівторок, несприятливий – середа.


КОЗЕРІГ (22.12 – 20.01)
Небажано плисти проти течії, ви тільки витратите дорогоцінні сили. Знайдіть компроміс. Намагайтеся зайвий раз не показуватися на очі начальству, щоб уникнути конфліктної ситуації. У вихідні не відходьте далеко від сімейного вогнища, господарських і побутових турбот. Сприятливий день – п’ятниця, несприятливий день – середа.


ВОДОЛІЙ (21.01 – 19.02)
Роботи багато, як ніколи, але нехай вас це не лякає. Адже це шанс заробити гроші на відпустку вашої мрії де-небудь у красивому місці. Якщо не сидіти склавши руки, то можна освоїти нову професію, навчитися багато чому з того, до чого лежить ваша душа. Сприятливий день – четвер, несприятливий – вівторок.


РИБИ (20.02 – 20.03)
У вас зараз занадто багато особистих амбіцій і бажання пустити пил в очі. А потрібно просто багато працювати, щоб довести свою достатність. У вихідні прийдеться розбиратися з купою домашніх справ і фінансових проблем. Сприятливий день – понеділок, несприятлива середа.


Повернутися
23.07.2015
Категорія: Розваги
Колонка
Андрія Закревського
Шановні Тернополяни!

Незалежність нашої країни складається із нас, наших життів, наших вчинків і наших рішень. Незалежність це не дань і навіть не день. Не парад і не пишне свято.  Її можна порівняти хіба з повітрям – по справжньому незалежність можна відчути тільки тоді, коли її бракує, коли вони зникає або її у вас відбирають. Українці знають ціну незалежності.  Останні чотири роки ми засвоювали цей урок.

    Справжня незалежність не починається з "усього", вона починається з "нуля". Сьогодні. Через бруд, кров, піт, мозолі, могили... Зрештою, останні чотири роки – це лише верхівка «айсберга», з яким ми зіткнулися. Насправді ми двадцять сьомий рік перебудовуємо на нормальний будинок «казарму», споруджену радянськими архітекторами-деміургами. Вони, незалежно від задуму, вміли будувати тільки казарми…  Хмара пилу від нашого «будівництва» осідала довгі роки, заступаючи нам зір, і аж тепер простір довкола потрохи розвиднюється.  Стало видно людей, які відстоюють, впроваджують нове, підтримують, формують, будують, ризикують, не мовчать, не падають духом і не дають іншим, групуються, тягнуть гуртом, вірять… Разом ми збудували власну державу. Тепер треба поліпшувати її якість.