СЕЛЯНИ ЗАРОБЛЯТЬ ВДВІЧІ БІЛЬШЕ НА МОЛОЦІ

Нещодавно Верховна Рада України, в першому читанні, прийняла довгоочікуваний для українського сільського господарства законропроект «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо державного регулювання закупівельної ціни на молоко та підтримки села».
 В ньому йдеться про те, що мінімальна вартість однієї літри молока відтепер буде чотири гривні, а це вдвічі більше попередньої ціни.
Депутати наголошують на необхідності прийняття цього надважливого рішення, адже, сьогодні основним видом діяльності більшості сільського населення – є особисте с/г господарство та дрібне фермерство. Це дозволяє селянам отримувати мінімум вдвічі більші доходи для життя в умовах економічної кризи та відсутності робочих місць в селах.
Нині, роздрібні ціни молока в торгових точках, в 3-5 разів перевищують закупівельні ціни, а витрати на утримання худоби, паливно-мастильних матеріалів, добрив та кормів, постійно зростають.
Таким чином, цей законопроект дозволяє мешканцям сільської місцевості отримати вдвічі більші доходи.


Повернутися
23.07.2015
Категорія: Життя
Колонка
Андрія Закревського
Шановні Тернополяни!

Незалежність нашої країни складається із нас, наших життів, наших вчинків і наших рішень. Незалежність це не дань і навіть не день. Не парад і не пишне свято.  Її можна порівняти хіба з повітрям – по справжньому незалежність можна відчути тільки тоді, коли її бракує, коли вони зникає або її у вас відбирають. Українці знають ціну незалежності.  Останні чотири роки ми засвоювали цей урок.

    Справжня незалежність не починається з "усього", вона починається з "нуля". Сьогодні. Через бруд, кров, піт, мозолі, могили... Зрештою, останні чотири роки – це лише верхівка «айсберга», з яким ми зіткнулися. Насправді ми двадцять сьомий рік перебудовуємо на нормальний будинок «казарму», споруджену радянськими архітекторами-деміургами. Вони, незалежно від задуму, вміли будувати тільки казарми…  Хмара пилу від нашого «будівництва» осідала довгі роки, заступаючи нам зір, і аж тепер простір довкола потрохи розвиднюється.  Стало видно людей, які відстоюють, впроваджують нове, підтримують, формують, будують, ризикують, не мовчать, не падають духом і не дають іншим, групуються, тягнуть гуртом, вірять… Разом ми збудували власну державу. Тепер треба поліпшувати її якість.