БАБУСЯ ПОТРАПИЛА ПІД КОЛЕСА ВАНТАЖІВКИ

У Кременці на вул. Корнії 20 липня вранці водій вантажного автомобіля «ДАФ» скоїв наїзд на приблизно 80-річного пішохода.
Внаслідок ДТП потерпілу з ушкодженнями середнього ступеня важкості шпиталізовано до Кременецької ЦРЛ.
Того ж дня увечері у Тернополі на вул. Тарнавського водій автомобіля «ВАЗ – 2107» скоїв наїзд на приблизно 22-річного пішохода.
Внаслідок ДТП потерпілу з ушкодженнями середнього супеня важкості шпиталізовано до Тернопільської міської лікарні №1.
Два наїзди за день... Чи не забагато? Складається враження, що на Тернопільщині водії оголосили акцію: хто більше пішоходів «вполює». Хоча з іншого боку, пішоходам також не завадило б бути уважнішими. Адже часто нещасні випадки трапляються саме через їхню нерозважливсіть та необережність.


Повернутися
22.07.2015
Категорія: Кримінал
Колонка
Андрія Закревського
Шановні Тернополяни!

Незалежність нашої країни складається із нас, наших життів, наших вчинків і наших рішень. Незалежність це не дань і навіть не день. Не парад і не пишне свято.  Її можна порівняти хіба з повітрям – по справжньому незалежність можна відчути тільки тоді, коли її бракує, коли вони зникає або її у вас відбирають. Українці знають ціну незалежності.  Останні чотири роки ми засвоювали цей урок.

    Справжня незалежність не починається з "усього", вона починається з "нуля". Сьогодні. Через бруд, кров, піт, мозолі, могили... Зрештою, останні чотири роки – це лише верхівка «айсберга», з яким ми зіткнулися. Насправді ми двадцять сьомий рік перебудовуємо на нормальний будинок «казарму», споруджену радянськими архітекторами-деміургами. Вони, незалежно від задуму, вміли будувати тільки казарми…  Хмара пилу від нашого «будівництва» осідала довгі роки, заступаючи нам зір, і аж тепер простір довкола потрохи розвиднюється.  Стало видно людей, які відстоюють, впроваджують нове, підтримують, формують, будують, ризикують, не мовчать, не падають духом і не дають іншим, групуються, тягнуть гуртом, вірять… Разом ми збудували власну державу. Тепер треба поліпшувати її якість.