«Погоріла» на хабарі


Як розповів начальник УДСБЕЗ УМВС України в області Василь Мокрицький, до сільського голови одного із сіл Чортківського району звернувся приватний підприємець з проханням орендувати частину приміщення, де розташована сільська рада. Жінка мала намір облаштувати
там швейних цех з виготовлення одягу для військових. Чиновниця погодилася і невдовзі це рішення узгодили на сесії сільської ради. Залишалося укласти договір оренди з сільським головою, та вона не поспішала узаконити угоду. Під час однієї із зустрічей жінка на папері написала суму своїх послуг за клопотання на сесії, а це – дві з половиною тисячі гривень. Сільський голова при значила дату наступної зустрічі.
Напередодні по телефону повідомила підприємця, що підписання та видача договору оренди коштуватиме на п’ятсот гривень більше.

Кошти посадовець отримала, але у справу втрутилися міліціонери. Факт передачі грошей зафіксували співробітники управління Державної служби боротьби з економічною злочинністю УМВС України в області, - повідомляє «Фактор Тернопільщини».


Повернутися
19.02.2015
Категорія: Кримінал
Колонка
Андрія Закревського
Шановні Тернополяни!

Незалежність нашої країни складається із нас, наших життів, наших вчинків і наших рішень. Незалежність це не дань і навіть не день. Не парад і не пишне свято.  Її можна порівняти хіба з повітрям – по справжньому незалежність можна відчути тільки тоді, коли її бракує, коли вони зникає або її у вас відбирають. Українці знають ціну незалежності.  Останні чотири роки ми засвоювали цей урок.

    Справжня незалежність не починається з "усього", вона починається з "нуля". Сьогодні. Через бруд, кров, піт, мозолі, могили... Зрештою, останні чотири роки – це лише верхівка «айсберга», з яким ми зіткнулися. Насправді ми двадцять сьомий рік перебудовуємо на нормальний будинок «казарму», споруджену радянськими архітекторами-деміургами. Вони, незалежно від задуму, вміли будувати тільки казарми…  Хмара пилу від нашого «будівництва» осідала довгі роки, заступаючи нам зір, і аж тепер простір довкола потрохи розвиднюється.  Стало видно людей, які відстоюють, впроваджують нове, підтримують, формують, будують, ризикують, не мовчать, не падають духом і не дають іншим, групуються, тягнуть гуртом, вірять… Разом ми збудували власну державу. Тепер треба поліпшувати її якість.