ГОРОСКОП

ОВЕН (21.03 – 20.04)
Сумлінна робота почне приносити реальні плоди. Але не намагайтесь осягнути неосяжне й пам’ятайте, що всім не догодиш. Чітко й реалістично плануйте кожен свій день, у суботу постарайтесь звільнитися від зайвої метушні та випадкових людей.  


ТЕЛЕЦЬ (21.04 – 20.05)
Доведеться розриватися між роботою та домом і шукати компроміс між сімейними та професійними обов’язками. У складні моменти виручать тактовність, дипломатичність, чуйність. Проведіть вихідні у спокійній, комфортній обстановці.


БЛИЗНЮКИ
(21.05 – 21.06)
 Зараз вам необхідно звернути більше уваги на особисте життя, сімейні справи та побутові клопоти. А то ви так глибоко занурилися в роботу і кар’єру, що вже не помічаєте елементарних речей буквально перед самим носом.


РАК (22.06 – 22.07)
Нікуди не поспішайте – справи без вас нікуди не втечуть. У всьому знайте міру, стримуйте себе, коли вас почне заносити на шляху до близької мети. У вихідні на вашому шляху може зустрітися впливова людина. Якщо не сидітимете вдома.


ЛЕВ (23.07 – 23.08)
Ви будете сповнені енергії, тому час спрямувати її на здійснення того, що раніше задумали й не наважувались почати. Багато ваших проблем зникнуть, а справи підуть успішніше, якщо ви не будете занадто принципові по відношенню до ближніх.


ПАННА (24.08 – 22.09)
Час взяти тайм-аут і зменшити оберти. Присвятіть якомога більше часу відпочинку, візьміть, якщо можливо, хоча б короткочасну відпустку чи кілька днів відгулів. Контролюйте себе у вихідні. Надмірна емоційність може все ускладнити.


ТЕРЕЗИ (23.09 – 23.10)
Нові можливості, маршрути, цікаві перспективи. Однак додасться також термінових справ і персональної відповідальності. В цілому тиждень подарує гарний настрій, інтелектуальний підйом і сплеск творчої ініціативи та креативу.  


СКОРПІОН (24.10 – 22.11)
 На вас чекають приємні особисті зустрічі та спілкування з цікавими людьми. Чудові стосунки з дітьми та сусідами. У вихідні не сидіть у чотирьох стінах, вирушайте за покупками чи просто прогуляйтесь на свіжому повітрі.


СТРІЛЕЦЬ (23.11 – 21.12)
Не перетягуйте всю ковдру на себе, не тисніть на людей своїм авторитетом. Дайте й оточуючим щось сказати та зробити. У вихідні не відмовляйте собі в задоволенні досхочу поговорити з людиною, яку давно не бачили.


КОЗЕРІГ (22.12 – 20.01)
Не зовсім спокійний період. Імовірні перепади настрою, які здатні призвести до «перегорання» на роботі або творчої кризи. Не варто ідеалізувати минуле, чіплятися за давні стосунки. Попереду на вас чекають нові доленосні зустрічі.


ВОДОЛІЙ (21.01 – 19.02)
 Ви зараз такі ділові, рішучі та сміливі, що аж самим страшно) І все ж не варто звалювати всю роботу й відповідальність на себе. Прислухайтеся до голосу інтуїції, візьміть собі у партнери надійних друзів та колег-однодумців.


РИБИ (20.02 – 20.03)
Зросте активність, не забаряться й результати Найкраще вдаватимуться ділова кар’єра, фінансові та господарські питання. Однак не заграйтесь у бурхливу діяльність - висока ймовірність самообману і системних помилок.


Повернутися
17.07.2015
Категорія: Розваги
Колонка
Андрія Закревського
Шановні Тернополяни!

Незалежність нашої країни складається із нас, наших життів, наших вчинків і наших рішень. Незалежність це не дань і навіть не день. Не парад і не пишне свято.  Її можна порівняти хіба з повітрям – по справжньому незалежність можна відчути тільки тоді, коли її бракує, коли вони зникає або її у вас відбирають. Українці знають ціну незалежності.  Останні чотири роки ми засвоювали цей урок.

    Справжня незалежність не починається з "усього", вона починається з "нуля". Сьогодні. Через бруд, кров, піт, мозолі, могили... Зрештою, останні чотири роки – це лише верхівка «айсберга», з яким ми зіткнулися. Насправді ми двадцять сьомий рік перебудовуємо на нормальний будинок «казарму», споруджену радянськими архітекторами-деміургами. Вони, незалежно від задуму, вміли будувати тільки казарми…  Хмара пилу від нашого «будівництва» осідала довгі роки, заступаючи нам зір, і аж тепер простір довкола потрохи розвиднюється.  Стало видно людей, які відстоюють, впроваджують нове, підтримують, формують, будують, ризикують, не мовчать, не падають духом і не дають іншим, групуються, тягнуть гуртом, вірять… Разом ми збудували власну державу. Тепер треба поліпшувати її якість.