ГОРОСКОП

ОВЕН (21.03 – 20.04)
Сумлінна робота почне приносити реальні плоди. Але не намагайтесь осягнути неосяжне й пам’ятайте, що всім не догодиш. Чітко й реалістично плануйте кожен свій день, у суботу постарайтесь звільнитися від зайвої метушні та випадкових людей.  


ТЕЛЕЦЬ (21.04 – 20.05)
Доведеться розриватися між роботою та домом і шукати компроміс між сімейними та професійними обов’язками. У складні моменти виручать тактовність, дипломатичність, чуйність. Проведіть вихідні у спокійній, комфортній обстановці.


БЛИЗНЮКИ
(21.05 – 21.06)
 Зараз вам необхідно звернути більше уваги на особисте життя, сімейні справи та побутові клопоти. А то ви так глибоко занурилися в роботу і кар’єру, що вже не помічаєте елементарних речей буквально перед самим носом.


РАК (22.06 – 22.07)
Нікуди не поспішайте – справи без вас нікуди не втечуть. У всьому знайте міру, стримуйте себе, коли вас почне заносити на шляху до близької мети. У вихідні на вашому шляху може зустрітися впливова людина. Якщо не сидітимете вдома.


ЛЕВ (23.07 – 23.08)
Ви будете сповнені енергії, тому час спрямувати її на здійснення того, що раніше задумали й не наважувались почати. Багато ваших проблем зникнуть, а справи підуть успішніше, якщо ви не будете занадто принципові по відношенню до ближніх.


ПАННА (24.08 – 22.09)
Час взяти тайм-аут і зменшити оберти. Присвятіть якомога більше часу відпочинку, візьміть, якщо можливо, хоча б короткочасну відпустку чи кілька днів відгулів. Контролюйте себе у вихідні. Надмірна емоційність може все ускладнити.


ТЕРЕЗИ (23.09 – 23.10)
Нові можливості, маршрути, цікаві перспективи. Однак додасться також термінових справ і персональної відповідальності. В цілому тиждень подарує гарний настрій, інтелектуальний підйом і сплеск творчої ініціативи та креативу.  


СКОРПІОН (24.10 – 22.11)
 На вас чекають приємні особисті зустрічі та спілкування з цікавими людьми. Чудові стосунки з дітьми та сусідами. У вихідні не сидіть у чотирьох стінах, вирушайте за покупками чи просто прогуляйтесь на свіжому повітрі.


СТРІЛЕЦЬ (23.11 – 21.12)
Не перетягуйте всю ковдру на себе, не тисніть на людей своїм авторитетом. Дайте й оточуючим щось сказати та зробити. У вихідні не відмовляйте собі в задоволенні досхочу поговорити з людиною, яку давно не бачили.


КОЗЕРІГ (22.12 – 20.01)
Не зовсім спокійний період. Імовірні перепади настрою, які здатні призвести до «перегорання» на роботі або творчої кризи. Не варто ідеалізувати минуле, чіплятися за давні стосунки. Попереду на вас чекають нові доленосні зустрічі.


ВОДОЛІЙ (21.01 – 19.02)
 Ви зараз такі ділові, рішучі та сміливі, що аж самим страшно) І все ж не варто звалювати всю роботу й відповідальність на себе. Прислухайтеся до голосу інтуїції, візьміть собі у партнери надійних друзів та колег-однодумців.


РИБИ (20.02 – 20.03)
Зросте активність, не забаряться й результати Найкраще вдаватимуться ділова кар’єра, фінансові та господарські питання. Однак не заграйтесь у бурхливу діяльність - висока ймовірність самообману і системних помилок.


Повернутися
17.07.2015
Категорія: Розваги
Колонка
Андрія Закревського
Шановні Тернополяни!

Те, що відразу нас не вбило, вбивало нас довго і повільно.  Ми вже не святкуємо Новий рік — ми святкуємо те, що вижили в старому. Рік, що минає, був ще одним роком у воюючій країні, зі всіма витікаючими звідси наслідками. Я не хочу підбивати його підсумки. Бо підбивати підсумки  — це ніби креслити жирну риску під виконаними математичними діями в стовпчик: ось тут ми додали (друзів, грошей, проблем, перспектив — потрібне підкреслити),  відняли (друзів, грошей, проблем, перспектив, ну, ви зрозуміли…), помножили на щоденні будні, поділили на нереалізовані плани і —  що отримаємо в «сухому залишку»? Якою цифрою це підсумувати і де, зрештою, знайти «задачник», аби подивитися правильну відповідь, — якщо вона узагалі існує?..

Кожен із нас на Новий рік починав нове життя, але вистачало його ненадовго, тому що жити-то треба... Новий рік — це симулякр. 1 січня —  звичайний день, такий самий, як і всі інші, якщо тільки ви не переборщили з алкоголем чи олів’є напередодні. Почати життя з «табули раси», змінити його, зробити усе те, до чого не доходили руки попередні 365 днів можна будь-коли, не чекаючи, коли впаде остання голка з ялинки, яка тоскно припадає пилом у кутку.

 Усі ми мали великі надії, багато робили для того, щоб усе, про що мріяли, збулося. Комусь це вдалося, комусь ні, проте в усіх нас є одне спільне: Новий рік дає нам надію на майбутнє. Його сила — в його семантиці. Цокаючись бокалами з шампанським, усі ми віримо, що новий (свіжий, ще в хрумкій упаковці) рік, що маячить попереду, подарує нам нове життя — правильне, успішне, з високими цілями та досягненнями. І, загадуючи під святковий передзвін бажання, стискаємо кулаки: агов, ти, те, що нас не вбило, —  начувайся, бо тепер наша черга...