Дівчина убила залицяльника

На Тернопільщині 21-річна дівчина забила до смерті чоловіка подруги, який був удвічі старший від своєї кривдниці.

Смертельна бійка сталася у двоповерхівці. Власниця будинку запросила до оселі 21-річну подругу. Жінки випивали. За деякий час до застілля приєднався господар. Почав залицятися до гості, й урешті образив її.

Після кількох ударів молодицю вже годі було зупинити. Вона безжально била 54-річного чоловіка, а той не міг заспокоїти нападниці. Побитий чоловік уже не зміг самостійно підвестися, а жінкам було байдуже. Вони пішли далі
розважатися до бару. 

Чоловік пролежав аж до наступного ранку. Медики зі «Швидкої» вжахнулися: постраждалий був увесь у гематомах, дівчина вибила йому зуби, зламала кілька ребер. Нещасний помер у лікарні. Правоохоронцям шукати кривд ниці довго не довелося. Нині вона вже за ґратами й у скоєному зізналася. За жорстоке побиття, що закінчилося загибеллю 54-річного чоловіка, дівчині загрожує до 10 років позбавлення волі, - повідомляє «НТН».


Повернутися
19.02.2015
Категорія: Кримінал
Колонка
Андрія Закревського
Шановні Тернополяни!

Незалежність нашої країни складається із нас, наших життів, наших вчинків і наших рішень. Незалежність це не дань і навіть не день. Не парад і не пишне свято.  Її можна порівняти хіба з повітрям – по справжньому незалежність можна відчути тільки тоді, коли її бракує, коли вони зникає або її у вас відбирають. Українці знають ціну незалежності.  Останні чотири роки ми засвоювали цей урок.

    Справжня незалежність не починається з "усього", вона починається з "нуля". Сьогодні. Через бруд, кров, піт, мозолі, могили... Зрештою, останні чотири роки – це лише верхівка «айсберга», з яким ми зіткнулися. Насправді ми двадцять сьомий рік перебудовуємо на нормальний будинок «казарму», споруджену радянськими архітекторами-деміургами. Вони, незалежно від задуму, вміли будувати тільки казарми…  Хмара пилу від нашого «будівництва» осідала довгі роки, заступаючи нам зір, і аж тепер простір довкола потрохи розвиднюється.  Стало видно людей, які відстоюють, впроваджують нове, підтримують, формують, будують, ризикують, не мовчать, не падають духом і не дають іншим, групуються, тягнуть гуртом, вірять… Разом ми збудували власну державу. Тепер треба поліпшувати її якість.