Гороскоп

ОВЕН (21.03 – 20.04)

Тільки на удачу бажано не сподіватися, ретельно плануйте всі свої справи, шукайте нестандартні рішення, вони виявляться самими вірними. У п’ятницю не варто призначати важливих зустрічей і серйозних переговорів, а краще відпочити на природі. Не хвилюйтесь! Домашні негаразди скоро закінчаться, і в Ашем будинку запанує мир і спокій.  

ТЕЛЕЦЬ (21.04 – 20.05)

Зараз саме час взяти відпустку і вирушити в захоплюючу і захоплюючу подорож. Якщо не вдасться вибратися надовго, хоча б поїдьте на дачу у вихідні. У середу можуть нагадати про себе старі проблеми, кредити, колишні знайомі. У четвер можлива цікава ділова або особиста зустріч, яка багато що змінить у вашому житті.

БЛИЗНЮКИ

(21.05 – 21.06)

Тиждень несе вам просто лавину різноманітних можливостей для романтичних пригод та активного відпочинку. Головне, не вибрати пасивний шлях і лінь. Спокій означає для вас байдужість і нудьгу. У четвер в ваших силах допомогти близьким друзям в складній ситуації. У п’ятницю буде важко зв’язатися з потрібним вам людиною, що може спричинити проблеми, які, втім, благополучно вирішаться в неділю.

РАК (22.06 – 22.07)

Вам потрібен новий досвід у діловому, так і в особистому житті. Велика кількість інформації складеться, нарешті, в нове формулювання, которае відповість на життєво важливі питання. Постарайтеся не проговоритися про те сокровенне, що у вас на душі. Це стосується тільки вас. П’ятниця - один з найбільш чудових днів тижня, якщо ви почнете його у відповідному настрої

ЛЕВ (23.07 – 23.08)

На цьому тижні ви будете щасливі як ніколи. Всі справи йдуть на лад, а творчий підхід допоможе і любовні відносини налагодити, і танцям новим навчитися, і приготувати що-небудь смачне. Але можуть виникнути проблеми, пов’язані з гострим браком часу. Пам’ятайте, що на першому місці для вас повинна бути сім’я.

ПАННА (24.08 – 22.09)

Тиждень в цілому сприятлива для реалізації ваших задумів. Друзі порадують підтримкою в будь-якому питанні і веселою компанією у вихідні. У середу будуть вдалими поїздки і відрядження. У суботу вам необхідно зберігати здоровий глузд і почуття гумору при спілкуванні зі своїм обранцем.

ТЕРЕЗИ (23.09 – 23.10)

Для того, щоб привернути оточуючих до реалізації власних завдань, скористайтеся своїм даром переконання. Постарайтеся запастися терпінням, інакше в середу будуть неминучі сварки з колегами і начальством. Не витрачайте час на випадкових людей і на порожні розмови. У вихідні проявите поступливість по відношенню до своїх близьких.  

СКОРПІОН

(24.10 – 22.11)

Понеділок і вівторок - прекрасні дні для нових планів і задумів. Не варто спочивати на лаврах, потрібно розвиватися і рухатися далі і в роботі і в особистих відносинах. У вихідні відкладіть всі серйозні справи і займайтеся лише тими, які приносять вам радість. Уважніше поставтеся до свого самопочуття.

СТРІЛЕЦЬ (23.11 – 21.12)

На цьому тижні корисно буде зайнятися розширенням кола спілкування. Є шанс знайти нових друзів або ділових партнерів. У середу краще зосередитися на чомусь одному, а не розпорошуватися на безліч справ і не поспішати. І не обіцяйте дітям і батькам того, що не зможете виконати.

КОЗЕРІГ (22.12 – 20.01)

Не бажано плисти проти течії, ви тільки даремно витратите дорогоцінні сили. Знайдіть компроміс. У середу краще не показуватися на очі начальству, щоб уникнути конфліктної ситуації. П’ятниця - прекрасний день для прояву ваших творчих здібностей. У другій половині тижня не йдіть далеко від родинного вогнища, господарських і побутових турбот.

ВОДОЛІЙ (21.01 – 19.02)

Роботи багато, як ніколи, але нехай вас це не лякає. Це ж шанс заробити гроші на відпустку вашої мрії де-небудь в прекрасному місці. Якщо не сидіти склавши руки, то можна освоїти нову професію, навчитися багато чому з того, до чого лежить ваша душа. А ось побачення і прогулянки поки доведеться відкласти.

РИБИ (20.02 – 20.03)

У вас зараз занадто багато особистих амбіцій і бажання пустити пил в очі. А потрібно просто багато працювати, щоб довести свою спроможність. На щастя, у другій половині тижня сил та енергії у вас значно додасться. У вихідні доведеться розбиратися з накопиченими домашніми справами і проблемами

 

Повернутися
09.07.2015
Категорія: Розваги
Колонка
Андрія Закревського
Шановні Тернополяни!

Незалежність нашої країни складається із нас, наших життів, наших вчинків і наших рішень. Незалежність це не дань і навіть не день. Не парад і не пишне свято.  Її можна порівняти хіба з повітрям – по справжньому незалежність можна відчути тільки тоді, коли її бракує, коли вони зникає або її у вас відбирають. Українці знають ціну незалежності.  Останні чотири роки ми засвоювали цей урок.

    Справжня незалежність не починається з "усього", вона починається з "нуля". Сьогодні. Через бруд, кров, піт, мозолі, могили... Зрештою, останні чотири роки – це лише верхівка «айсберга», з яким ми зіткнулися. Насправді ми двадцять сьомий рік перебудовуємо на нормальний будинок «казарму», споруджену радянськими архітекторами-деміургами. Вони, незалежно від задуму, вміли будувати тільки казарми…  Хмара пилу від нашого «будівництва» осідала довгі роки, заступаючи нам зір, і аж тепер простір довкола потрохи розвиднюється.  Стало видно людей, які відстоюють, впроваджують нове, підтримують, формують, будують, ризикують, не мовчать, не падають духом і не дають іншим, групуються, тягнуть гуртом, вірять… Разом ми збудували власну державу. Тепер треба поліпшувати її якість.