Гороскоп

ОВЕН (21.03 – 20.04)

Сумлінна робота на цьому тижні почне приносити вагомі плоди, що стануть підставою для успішного кар’єрного зростання. Задля досягнення успіху необхідно раціонально розподілити час і звільнити себе від непотрібних зустрічей та контактів.  

ТЕЛЕЦЬ (21.04 – 20.05)

Для вас цей тиждень буде доволі клопітким та перевантаженим численними справами. Задля уникнення неприємностей та конфліктних ситуацій необхідно шукати компроміс між сімейними і професійними обов’язками.

БЛИЗНЮКИ

(21.05 – 21.06)

Ближчий період буде для вас доволі тривким та непевним, упродовж якого знадобиться сконцентрувати усю свою пильність та виявити максимум терпіння й виваженості у діях і словах. Уникайте також сумнівних людей та пропозицій.

РАК (22.06 – 22.07)

Задля уникнення прикрих помилок та неприємних ситуацій намагайтеся максимально контролювати власні вчинки та висловлювання, уникати поспіху і вияву надмірних емоцій.

ЛЕВ (23.07 – 23.08)

Піднесений настрій та неабияка енергійність надихатимуть вас цього тижня до великих звершень. Момент для успішного здійснення задумів наразі вельми сприятливий, отож постарайтесь його не згайнувати за дрібними клопотами.

ПАННА (24.08 – 22.09)

Паннам саме настав час повноцінно відпочити, взявши відпустку або хоча б зорганізувавши цікавий уік-енд – ділова сфера наразі активних дій від представників цього знаку не вимагатиме і вагомих досягнень їм не обіцяє.

ТЕРЕЗИ (23.09 – 23.10)

Ближчими днями перед вами відкриються напрочуд привабливі перспективи у професійній сфері: це може бути підвищення в посаді, вигідний контракт з партнерами або ж пропозиція закордонного відрядження.  

СКОРПІОН

(24.10 – 22.11)

На цьому тижні вас чекають приємні особисті зустрічі та спілкування з цікавими людьми. Окрім того, ймовірні неочікувані суттєві грошові надходження чи/та важливі події в особистому житті.

СТРІЛЕЦЬ (23.11 – 21.12)

Енергетично потужний період. Удача вам усміхатиметься, даруючи відчуття життєвої гармонії та повноцінності. Перебуваючи на вершині успіху, не поводьтесь надто зарозуміло, аби ненароком не впасти з вершини додолу.

КОЗЕРІГ (22.12 – 20.01)

У своїх найамбітніших устремліннях не забувайте про відчуття міри, інакше можете наразитися на невдачу. За виникнення складнощів довіряйте власній інтуїції, вона допоможе успішно оминути підводні камені.

ВОДОЛІЙ (21.01 – 19.02)

Пані Фортуна готова подарувати вам одну зі своїх променистих посмішок, але за умови, що ви докладете достатньо зусиль для реалізації своїх задумів. Відповідальність та сумлінність стануть запорукою успіху.

РИБИ (20.02 – 20.03)

На цьому тижні ви здатні легко обеззброїти критично налаштованих до вас людей своєю увагою і доброзичливістю. Результативність ваших дій помітно зросте, і ви зможете успішно здійснити задумане.

 

Повернутися
02.07.2015
Категорія: Розваги
Колонка
Андрія Закревського
Шановні Тернополяни!

Незалежність нашої країни складається із нас, наших життів, наших вчинків і наших рішень. Незалежність це не дань і навіть не день. Не парад і не пишне свято.  Її можна порівняти хіба з повітрям – по справжньому незалежність можна відчути тільки тоді, коли її бракує, коли вони зникає або її у вас відбирають. Українці знають ціну незалежності.  Останні чотири роки ми засвоювали цей урок.

    Справжня незалежність не починається з "усього", вона починається з "нуля". Сьогодні. Через бруд, кров, піт, мозолі, могили... Зрештою, останні чотири роки – це лише верхівка «айсберга», з яким ми зіткнулися. Насправді ми двадцять сьомий рік перебудовуємо на нормальний будинок «казарму», споруджену радянськими архітекторами-деміургами. Вони, незалежно від задуму, вміли будувати тільки казарми…  Хмара пилу від нашого «будівництва» осідала довгі роки, заступаючи нам зір, і аж тепер простір довкола потрохи розвиднюється.  Стало видно людей, які відстоюють, впроваджують нове, підтримують, формують, будують, ризикують, не мовчать, не падають духом і не дають іншим, групуються, тягнуть гуртом, вірять… Разом ми збудували власну державу. Тепер треба поліпшувати її якість.