Гороскоп

ОВЕН (21.03 – 20.04)

Цього тижня ви зможете вирішити питання, відкладені внаслідок нестачі часу чи сил у довгу шухляду, а також упоратись із важливим завданням, завдяки чому невдовзі можете очікувати позитивних зрушень у кар’єрному питанні.

ТЕЛЕЦЬ (21.04 – 20.05)

Відкинувши оманливі ілюзії, покладайтесь на реальне співвідношення своїх бажань та можливостей, тоді зможете уникнути прикрого розчарування і досягнете хоча й не захмарної, зате вагомої цілі.

БЛИЗНЮКИ

(21.05 – 21.06)

Вас чекає цілком позитивний тиждень, що подарує вам чимало приємних подій та емоцій. Задля уникнення несподіваних прикрощів старайтесь не завищувати власні амбіції та прискіпуватися до чужих недоліків.

РАК (22.06 – 22.07)

Підвищення життєвого тонусу та неабияка енергійність спонукатимуть вас до активних дій, результати яких перевершать усі ваші сподівання. У професійній та фінансовій сферах ймовірні позитивні зміни.

ЛЕВ (23.07 – 23.08)

Попри ваше прагнення швидкого досягнення мети, події розвиватимуться неспішно. Скористайтесь ситуацією, щоб ретельно обміркувати усі аспекти та тактику руху до поставленої цілі.

ПАННА (24.08 – 22.09)

Тиждень супроводжуватиметься масою випробувань, тому варто максимально сконцентруватися і не втрачати пильності за будь-яких обставин. Уникайте ризикованих угод з сумнівними особами.

ТЕРЕЗИ (23.09 – 23.10)

Вам ближчими днями життя піднесе масу подарунків у вигляді невимушених приємних контактів, різноманітних зустрічей за інтересами або захоплюючих поїздок. Саме час відправитися у відпустку.  

СКОРПІОН

(24.10 – 22.11)

Задля уникнення зайвих проблем вам необхідно завершити справи, які впродовж тривалого часу відкладали у довгу шухляду. При цьому варто зосередитись на найголовнішому, не розпорошуючи сили на дрібниці.

СТРІЛЕЦЬ (23.11 – 21.12)

Уже варто врешті вийти з образу нав’юченого мула та дозволити собі як слід відпочити. Звершень особливої ваги ви ближчим часом навряд чи зможете досягти, отож не слід і напружуватись намарне.

КОЗЕРІГ (22.12 – 20.01)

На вашому горизонті ближчим часом не проглядається жодних негараздів. Абсолютно безхмарний сонячний обрій дає вам можливість беззастережно поринути у вир життєвих принад, забувши про будь-які проблеми та буденні клопоти.

ВОДОЛІЙ (21.01 – 19.02)

Для вас це напрочуд сприятливий період, упродовж якого без надмірних зусиль ви зможете здійснити все, що задумали. У діловій сфері та/чи особистому житті ймовірні важливі зміни.

РИБИ (20.02 – 20.03)

Тиждень зажадає від вас збалансованості у справах, будь-яких вчинках і думках, надаючи шанс для серйозного прориву у вирішенні проблем, які досі видавались невирішуваними.

 

Повернутися
25.06.2015
Категорія: Розваги
Колонка
Андрія Закревського
Шановні Тернополяни!

Те, що відразу нас не вбило, вбивало нас довго і повільно.  Ми вже не святкуємо Новий рік — ми святкуємо те, що вижили в старому. Рік, що минає, був ще одним роком у воюючій країні, зі всіма витікаючими звідси наслідками. Я не хочу підбивати його підсумки. Бо підбивати підсумки  — це ніби креслити жирну риску під виконаними математичними діями в стовпчик: ось тут ми додали (друзів, грошей, проблем, перспектив — потрібне підкреслити),  відняли (друзів, грошей, проблем, перспектив, ну, ви зрозуміли…), помножили на щоденні будні, поділили на нереалізовані плани і —  що отримаємо в «сухому залишку»? Якою цифрою це підсумувати і де, зрештою, знайти «задачник», аби подивитися правильну відповідь, — якщо вона узагалі існує?..

Кожен із нас на Новий рік починав нове життя, але вистачало його ненадовго, тому що жити-то треба... Новий рік — це симулякр. 1 січня —  звичайний день, такий самий, як і всі інші, якщо тільки ви не переборщили з алкоголем чи олів’є напередодні. Почати життя з «табули раси», змінити його, зробити усе те, до чого не доходили руки попередні 365 днів можна будь-коли, не чекаючи, коли впаде остання голка з ялинки, яка тоскно припадає пилом у кутку.

 Усі ми мали великі надії, багато робили для того, щоб усе, про що мріяли, збулося. Комусь це вдалося, комусь ні, проте в усіх нас є одне спільне: Новий рік дає нам надію на майбутнє. Його сила — в його семантиці. Цокаючись бокалами з шампанським, усі ми віримо, що новий (свіжий, ще в хрумкій упаковці) рік, що маячить попереду, подарує нам нове життя — правильне, успішне, з високими цілями та досягненнями. І, загадуючи під святковий передзвін бажання, стискаємо кулаки: агов, ти, те, що нас не вбило, —  начувайся, бо тепер наша черга...