Гороскоп

ОВЕН (21.03 – 20.04)

Цього тижня ви зможете вирішити питання, відкладені внаслідок нестачі часу чи сил у довгу шухляду, а також упоратись із важливим завданням, завдяки чому невдовзі можете очікувати позитивних зрушень у кар’єрному питанні.

ТЕЛЕЦЬ (21.04 – 20.05)

Відкинувши оманливі ілюзії, покладайтесь на реальне співвідношення своїх бажань та можливостей, тоді зможете уникнути прикрого розчарування і досягнете хоча й не захмарної, зате вагомої цілі.

БЛИЗНЮКИ

(21.05 – 21.06)

Вас чекає цілком позитивний тиждень, що подарує вам чимало приємних подій та емоцій. Задля уникнення несподіваних прикрощів старайтесь не завищувати власні амбіції та прискіпуватися до чужих недоліків.

РАК (22.06 – 22.07)

Підвищення життєвого тонусу та неабияка енергійність спонукатимуть вас до активних дій, результати яких перевершать усі ваші сподівання. У професійній та фінансовій сферах ймовірні позитивні зміни.

ЛЕВ (23.07 – 23.08)

Попри ваше прагнення швидкого досягнення мети, події розвиватимуться неспішно. Скористайтесь ситуацією, щоб ретельно обміркувати усі аспекти та тактику руху до поставленої цілі.

ПАННА (24.08 – 22.09)

Тиждень супроводжуватиметься масою випробувань, тому варто максимально сконцентруватися і не втрачати пильності за будь-яких обставин. Уникайте ризикованих угод з сумнівними особами.

ТЕРЕЗИ (23.09 – 23.10)

Вам ближчими днями життя піднесе масу подарунків у вигляді невимушених приємних контактів, різноманітних зустрічей за інтересами або захоплюючих поїздок. Саме час відправитися у відпустку.  

СКОРПІОН

(24.10 – 22.11)

Задля уникнення зайвих проблем вам необхідно завершити справи, які впродовж тривалого часу відкладали у довгу шухляду. При цьому варто зосередитись на найголовнішому, не розпорошуючи сили на дрібниці.

СТРІЛЕЦЬ (23.11 – 21.12)

Уже варто врешті вийти з образу нав’юченого мула та дозволити собі як слід відпочити. Звершень особливої ваги ви ближчим часом навряд чи зможете досягти, отож не слід і напружуватись намарне.

КОЗЕРІГ (22.12 – 20.01)

На вашому горизонті ближчим часом не проглядається жодних негараздів. Абсолютно безхмарний сонячний обрій дає вам можливість беззастережно поринути у вир життєвих принад, забувши про будь-які проблеми та буденні клопоти.

ВОДОЛІЙ (21.01 – 19.02)

Для вас це напрочуд сприятливий період, упродовж якого без надмірних зусиль ви зможете здійснити все, що задумали. У діловій сфері та/чи особистому житті ймовірні важливі зміни.

РИБИ (20.02 – 20.03)

Тиждень зажадає від вас збалансованості у справах, будь-яких вчинках і думках, надаючи шанс для серйозного прориву у вирішенні проблем, які досі видавались невирішуваними.

 

Повернутися
25.06.2015
Категорія: Розваги
Колонка
Андрія Закревського
Шановні Тернополяни!

Незалежність нашої країни складається із нас, наших життів, наших вчинків і наших рішень. Незалежність це не дань і навіть не день. Не парад і не пишне свято.  Її можна порівняти хіба з повітрям – по справжньому незалежність можна відчути тільки тоді, коли її бракує, коли вони зникає або її у вас відбирають. Українці знають ціну незалежності.  Останні чотири роки ми засвоювали цей урок.

    Справжня незалежність не починається з "усього", вона починається з "нуля". Сьогодні. Через бруд, кров, піт, мозолі, могили... Зрештою, останні чотири роки – це лише верхівка «айсберга», з яким ми зіткнулися. Насправді ми двадцять сьомий рік перебудовуємо на нормальний будинок «казарму», споруджену радянськими архітекторами-деміургами. Вони, незалежно від задуму, вміли будувати тільки казарми…  Хмара пилу від нашого «будівництва» осідала довгі роки, заступаючи нам зір, і аж тепер простір довкола потрохи розвиднюється.  Стало видно людей, які відстоюють, впроваджують нове, підтримують, формують, будують, ризикують, не мовчать, не падають духом і не дають іншим, групуються, тягнуть гуртом, вірять… Разом ми збудували власну державу. Тепер треба поліпшувати її якість.