«Чорна субота»: Двоє тернополян загадково пішли з життя у ванній

Дві несподівані смерті трапилися у суботу, 20 червня, у Тернополі. В обох випадках люди зайшли купатися, а з ванни вже не вийшли.

Перший тривожний сигнал надійшов від мешканки Нового Світу. Жінка застала свою 23-літню доньку мертвою у ванній кімнаті. Лікарі, які прибули на місце події, лише констатували смерть. Поки невідомо, як саме померла молода тернополянка, попередня версія – утоплення. Жодних слідів насильницької смерті на тілі не виявлено.

Ще одна жахлива смерть спіткала 49-річного чоловіка. Його також знайшли мертвим у ванній кімнаті, де трапилася пожежа. Як повідомили сайту «Тернополяни» сусіди загиблого, жив він сам, працював таксистом. Чоловік згорів через пожежу несправного електромотора, який був облаштований під ванною.

 

Повернутися
25.06.2015
Категорія: Кримінал
Колонка
Андрія Закревського
Шановні Тернополяни!

Незалежність нашої країни складається із нас, наших життів, наших вчинків і наших рішень. Незалежність це не дань і навіть не день. Не парад і не пишне свято.  Її можна порівняти хіба з повітрям – по справжньому незалежність можна відчути тільки тоді, коли її бракує, коли вони зникає або її у вас відбирають. Українці знають ціну незалежності.  Останні чотири роки ми засвоювали цей урок.

    Справжня незалежність не починається з "усього", вона починається з "нуля". Сьогодні. Через бруд, кров, піт, мозолі, могили... Зрештою, останні чотири роки – це лише верхівка «айсберга», з яким ми зіткнулися. Насправді ми двадцять сьомий рік перебудовуємо на нормальний будинок «казарму», споруджену радянськими архітекторами-деміургами. Вони, незалежно від задуму, вміли будувати тільки казарми…  Хмара пилу від нашого «будівництва» осідала довгі роки, заступаючи нам зір, і аж тепер простір довкола потрохи розвиднюється.  Стало видно людей, які відстоюють, впроваджують нове, підтримують, формують, будують, ризикують, не мовчать, не падають духом і не дають іншим, групуються, тягнуть гуртом, вірять… Разом ми збудували власну державу. Тепер треба поліпшувати її якість.