Гороскоп

ОВЕН (21.03 – 20.04)

Цей час сприяє далеких поїздок та подорожей. П’ятниця та субота - найкращий час, щоб відновити гардероб, відвідати лікаря. Неділя Зірки радять провести час на природі, зайнятися спортом.

ТЕЛЕЦЬ (21.04 – 20.05)

На цьому тижні Ви будете скрізь бажаним гостем. Зараз потрібно зосередитися на вирішенні серйозних питань. Можна оформляти ділові та особисті стосунки, починати нові справи або змінити місце роботи. Не ризикуйте фінансами і відкладіть покупки. У вихідні порадуйте себе і близьких придбаннями і розвагами.

БЛИЗНЮКИ (21.05 – 21.06)

На початку тижня буде вдалим оформлення угод, юридичних документів, договорів . Не пропустіть цей час, якщо зважилися на зміни в особистому житті - робіть визнання та пропозиції, будуйте спільні плани на майбутнє. У вихідні можуть успішно вирішитися питання працевлаштування.

РАК (22.06 – 22.07)

На цьому тижні відбудуться істотні зміни із особистого життя. Дружні стосунки можуть стрімко перерости в бурхливий роман. Це оптимальний час, щоб оформити ділові або особисті спілки. Якщо якісь зв’язки будуть розірвані, поставтеся до цього спокійно - тенденції сприятливі і сприяють оновленню відносин.

ЛЕВ (23.07 – 23.08)

Цей тиждень зажадає від вас зібраності і швидкої реакції на зміни. Зараз багато що можливо - нові ділові пропозиції, зміна роботи, цікаві новини. Варто звернути увагу на хронічні хвороби - можливо загострення. На цей тиждень бажано відмовитися від алкоголю. Турбота про красу і здоров’я зараз вимагає витрат, але принесе очікуваний ефект.

ПАННА (24.08 – 22.09)

Тиждень розпочнеться з новин і буде вдалий для поїздок. Це прекрасний час для реалізації найсміливіших планів. Будьте обережні - намагайтеся не викликати заздрість або ревнощі. Наприкінці тижня можуть виникнути нездужання, небажані заняття активними видами спорту. Вихідні наповнять ваше життя романтикою.

ТЕРЕЗИ (23.09 – 23.10)

Зараз ви у владі минулих почуттів і спогадів. Не виключено, що якийсь старий роман знову отримає активне продовження. Все, що буде розпочато на цьому тижні, обіцяє успіх і надалі. Тиждень підходить, щоб почати нову дієту.  

СКОРПІОН (24.10 – 22.11)

Цей тиждень присвятіть своїм близьким. Добре відправлятися на відпочинок всією сім’єю, в гості до батьків або займатися в будинку важливими справами. Зірки радять навести порядок у вашому житті. Зараз можна купувати нерухомість або змінювати місце проживання. Вихідні присвятіть собі, сприятливий час для косметичних процедур, невеликих пластичних операцій.

СТРІЛЕЦЬ (23.11 – 21.12)

На тлі позитивних змін у поточних справах можливі НЕ приємності зі здоров’ям. Дієта, очисні процедури, розпочаті зараз, принесуть хороший ефект. З п’ятниці вас чекають приємні події. Якщо планували великі покупки, не залишайте їх до наступного тижня.

КОЗЕРІГ (22.12 – 20.01)

Вкладення фінансів у нові справи обіцяє гарний прибуток, якщо це не короткострокові угоди, а проекти, розраховані на перспективу. Саме зараз ви можете впритул зайнятися фінансовими питаннями. Ваш настрій і працездатність зараз багато в чому залежать від того, як ви виглядаєте. У вихідні, можливо, нагрянуть гості, будьте готові.

ВОДОЛІЙ (21.01 – 19.02)

Нові знайомства, важливі розмови і нові варіанти партнерства на цій тижня будуть мати важливе значення для вашого майбутнього. Будьте готові швидко справлятися з проблемами. Будьте уважні до своїх близьких і акуратні, проводячи якісь роботи в будинку. Субота - ідеально підходить для розваг, поїздок, любовних побачень.

РИБИ (20.02 – 20.03)

Цей тиждень сприятливий для зміни місця робота, якщо ви давно ставили перед собою таке завдання. Можливе поліпшення матеріальних перспектив, додаткові варіанти заробітку. Ближче до кінця тижня є ймовірність важливих подій в особистому житті. Не втрачайте час - довго доведеться чекати такого ж моменту.

 

Повернутися
18.06.2015
Категорія: Розваги
Колонка
Андрія Закревського
Шановні Тернополяни!

Те, що відразу нас не вбило, вбивало нас довго і повільно.  Ми вже не святкуємо Новий рік — ми святкуємо те, що вижили в старому. Рік, що минає, був ще одним роком у воюючій країні, зі всіма витікаючими звідси наслідками. Я не хочу підбивати його підсумки. Бо підбивати підсумки  — це ніби креслити жирну риску під виконаними математичними діями в стовпчик: ось тут ми додали (друзів, грошей, проблем, перспектив — потрібне підкреслити),  відняли (друзів, грошей, проблем, перспектив, ну, ви зрозуміли…), помножили на щоденні будні, поділили на нереалізовані плани і —  що отримаємо в «сухому залишку»? Якою цифрою це підсумувати і де, зрештою, знайти «задачник», аби подивитися правильну відповідь, — якщо вона узагалі існує?..

Кожен із нас на Новий рік починав нове життя, але вистачало його ненадовго, тому що жити-то треба... Новий рік — це симулякр. 1 січня —  звичайний день, такий самий, як і всі інші, якщо тільки ви не переборщили з алкоголем чи олів’є напередодні. Почати життя з «табули раси», змінити його, зробити усе те, до чого не доходили руки попередні 365 днів можна будь-коли, не чекаючи, коли впаде остання голка з ялинки, яка тоскно припадає пилом у кутку.

 Усі ми мали великі надії, багато робили для того, щоб усе, про що мріяли, збулося. Комусь це вдалося, комусь ні, проте в усіх нас є одне спільне: Новий рік дає нам надію на майбутнє. Його сила — в його семантиці. Цокаючись бокалами з шампанським, усі ми віримо, що новий (свіжий, ще в хрумкій упаковці) рік, що маячить попереду, подарує нам нове життя — правильне, успішне, з високими цілями та досягненнями. І, загадуючи під святковий передзвін бажання, стискаємо кулаки: агов, ти, те, що нас не вбило, —  начувайся, бо тепер наша черга...