Гороскоп

ОВЕН (21.03 – 20.04)

Цей час сприяє далеких поїздок та подорожей. П’ятниця та субота - найкращий час, щоб відновити гардероб, відвідати лікаря. Неділя Зірки радять провести час на природі, зайнятися спортом.

ТЕЛЕЦЬ (21.04 – 20.05)

На цьому тижні Ви будете скрізь бажаним гостем. Зараз потрібно зосередитися на вирішенні серйозних питань. Можна оформляти ділові та особисті стосунки, починати нові справи або змінити місце роботи. Не ризикуйте фінансами і відкладіть покупки. У вихідні порадуйте себе і близьких придбаннями і розвагами.

БЛИЗНЮКИ (21.05 – 21.06)

На початку тижня буде вдалим оформлення угод, юридичних документів, договорів . Не пропустіть цей час, якщо зважилися на зміни в особистому житті - робіть визнання та пропозиції, будуйте спільні плани на майбутнє. У вихідні можуть успішно вирішитися питання працевлаштування.

РАК (22.06 – 22.07)

На цьому тижні відбудуться істотні зміни із особистого життя. Дружні стосунки можуть стрімко перерости в бурхливий роман. Це оптимальний час, щоб оформити ділові або особисті спілки. Якщо якісь зв’язки будуть розірвані, поставтеся до цього спокійно - тенденції сприятливі і сприяють оновленню відносин.

ЛЕВ (23.07 – 23.08)

Цей тиждень зажадає від вас зібраності і швидкої реакції на зміни. Зараз багато що можливо - нові ділові пропозиції, зміна роботи, цікаві новини. Варто звернути увагу на хронічні хвороби - можливо загострення. На цей тиждень бажано відмовитися від алкоголю. Турбота про красу і здоров’я зараз вимагає витрат, але принесе очікуваний ефект.

ПАННА (24.08 – 22.09)

Тиждень розпочнеться з новин і буде вдалий для поїздок. Це прекрасний час для реалізації найсміливіших планів. Будьте обережні - намагайтеся не викликати заздрість або ревнощі. Наприкінці тижня можуть виникнути нездужання, небажані заняття активними видами спорту. Вихідні наповнять ваше життя романтикою.

ТЕРЕЗИ (23.09 – 23.10)

Зараз ви у владі минулих почуттів і спогадів. Не виключено, що якийсь старий роман знову отримає активне продовження. Все, що буде розпочато на цьому тижні, обіцяє успіх і надалі. Тиждень підходить, щоб почати нову дієту.  

СКОРПІОН (24.10 – 22.11)

Цей тиждень присвятіть своїм близьким. Добре відправлятися на відпочинок всією сім’єю, в гості до батьків або займатися в будинку важливими справами. Зірки радять навести порядок у вашому житті. Зараз можна купувати нерухомість або змінювати місце проживання. Вихідні присвятіть собі, сприятливий час для косметичних процедур, невеликих пластичних операцій.

СТРІЛЕЦЬ (23.11 – 21.12)

На тлі позитивних змін у поточних справах можливі НЕ приємності зі здоров’ям. Дієта, очисні процедури, розпочаті зараз, принесуть хороший ефект. З п’ятниці вас чекають приємні події. Якщо планували великі покупки, не залишайте їх до наступного тижня.

КОЗЕРІГ (22.12 – 20.01)

Вкладення фінансів у нові справи обіцяє гарний прибуток, якщо це не короткострокові угоди, а проекти, розраховані на перспективу. Саме зараз ви можете впритул зайнятися фінансовими питаннями. Ваш настрій і працездатність зараз багато в чому залежать від того, як ви виглядаєте. У вихідні, можливо, нагрянуть гості, будьте готові.

ВОДОЛІЙ (21.01 – 19.02)

Нові знайомства, важливі розмови і нові варіанти партнерства на цій тижня будуть мати важливе значення для вашого майбутнього. Будьте готові швидко справлятися з проблемами. Будьте уважні до своїх близьких і акуратні, проводячи якісь роботи в будинку. Субота - ідеально підходить для розваг, поїздок, любовних побачень.

РИБИ (20.02 – 20.03)

Цей тиждень сприятливий для зміни місця робота, якщо ви давно ставили перед собою таке завдання. Можливе поліпшення матеріальних перспектив, додаткові варіанти заробітку. Ближче до кінця тижня є ймовірність важливих подій в особистому житті. Не втрачайте час - довго доведеться чекати такого ж моменту.

 

Повернутися
18.06.2015
Категорія: Розваги
Колонка
Андрія Закревського
Шановні Тернополяни!

Незалежність нашої країни складається із нас, наших життів, наших вчинків і наших рішень. Незалежність це не дань і навіть не день. Не парад і не пишне свято.  Її можна порівняти хіба з повітрям – по справжньому незалежність можна відчути тільки тоді, коли її бракує, коли вони зникає або її у вас відбирають. Українці знають ціну незалежності.  Останні чотири роки ми засвоювали цей урок.

    Справжня незалежність не починається з "усього", вона починається з "нуля". Сьогодні. Через бруд, кров, піт, мозолі, могили... Зрештою, останні чотири роки – це лише верхівка «айсберга», з яким ми зіткнулися. Насправді ми двадцять сьомий рік перебудовуємо на нормальний будинок «казарму», споруджену радянськими архітекторами-деміургами. Вони, незалежно від задуму, вміли будувати тільки казарми…  Хмара пилу від нашого «будівництва» осідала довгі роки, заступаючи нам зір, і аж тепер простір довкола потрохи розвиднюється.  Стало видно людей, які відстоюють, впроваджують нове, підтримують, формують, будують, ризикують, не мовчать, не падають духом і не дають іншим, групуються, тягнуть гуртом, вірять… Разом ми збудували власну державу. Тепер треба поліпшувати її якість.