Мальований «Кріп»

У Чернівцях видали патріотичний комікс для дітей «Українські супергерої»

Українська малеча нарешті отримала патріотичний і актуальний комікс-розмальовку «Українські супергерої». Ідейним натхненником і автором тексту стала молода мама, чернівецька журналістка Леся Воронюк, за плечима якої вже чотири прозові твори для дорослих. А втілювала задум у життя талановита київська художниця Софійка Розуменко, яка нещодавно допомогла мамі художньо оформити й зверстати книжку «Майдан. Хто, якщо не я?.. »

Чотири супергерої Кобзар, Кіборг, Кріп та Віра протидіють силам зла в образах виродків-колорадів (у минулому людей, які перетворилися на монстрів, коли продали свою душу й совість за гроші) та птахів-людожерів — дворлів. Нещодавно видання репрезентували у Києві, запитувати про нього можна і в тернопільських книгарнях.

 

Повернутися
18.06.2015
Категорія: Культура
Колонка
Андрія Закревського
Шановні Тернополяни!

Незалежність нашої країни складається із нас, наших життів, наших вчинків і наших рішень. Незалежність це не дань і навіть не день. Не парад і не пишне свято.  Її можна порівняти хіба з повітрям – по справжньому незалежність можна відчути тільки тоді, коли її бракує, коли вони зникає або її у вас відбирають. Українці знають ціну незалежності.  Останні чотири роки ми засвоювали цей урок.

    Справжня незалежність не починається з "усього", вона починається з "нуля". Сьогодні. Через бруд, кров, піт, мозолі, могили... Зрештою, останні чотири роки – це лише верхівка «айсберга», з яким ми зіткнулися. Насправді ми двадцять сьомий рік перебудовуємо на нормальний будинок «казарму», споруджену радянськими архітекторами-деміургами. Вони, незалежно від задуму, вміли будувати тільки казарми…  Хмара пилу від нашого «будівництва» осідала довгі роки, заступаючи нам зір, і аж тепер простір довкола потрохи розвиднюється.  Стало видно людей, які відстоюють, впроваджують нове, підтримують, формують, будують, ризикують, не мовчать, не падають духом і не дають іншим, групуються, тягнуть гуртом, вірять… Разом ми збудували власну державу. Тепер треба поліпшувати її якість.