Гороскоп

ОВЕН (21.03 – 20.04)

Нині ваш рух є життєдайним стимулом, тож подорожуйте, насолоджуйтеся враженнями — там на вас чекають приємні сюрпризи, а дехто потрапить в обійми великого кохання. Події в соціумі теж працюватимуть на вашу користь.

ТЕЛЕЦЬ (21.04 – 20.05)

Фортуна посміхається всім зразковим сім’янинам. Особам, які переймаються родинним благополуччям, пощастить із вирішенням житлових питань, поліпшенням сімейного добробуту — саме там, де ваші інвестиції вкрай потрібні.

БЛИЗНЮКИ (21.05 – 21.06)

Ви нині — сонце, що сяє, зігріваючи всіх... Життєвий потенціал струмить невичерпним джерелом. Тож беріть ініціативу до рук і дерзайте, дебютуйте повсюди! На шляху перспективних задумів для вас — «зелене світло».

РАК (22.06 – 22.07)

Потайки долають трансформаційну кармічну смугу. Позбавляйтеся від комплексів, негативних нашарувань в душі, ламайте бар’єри психологічної залежності, бо вони заважають успішній самореалізації. Повертайте борги, надолужуйте упущення в роботі, не бійтеся стикатися з труднощами... Головне — нікому нічого не нав’язувати й не афішувати власні проблеми!

ЛЕВ (23.07 – 23.08)

Ваш сердечний шлях устелений квітами радості й взаємної любові. Вас люблять! Не стримуйте романтичних поривів, розправляйте крила бажань і облаштовуйте особисте життя. Ви — еталон чарівності та благородства, з яким конкурувати безглуздо, тож якщо хтось припав до серця — він ваш!

ПАННА (24.08 – 22.09)

Штурмуйте посадовий Олімп, оскільки перемога є реальною завдяки фортунним кар’єрним пертурбаціям, кадровим ротаціям, зміні керівництва, таємному покровительству. Визначіться із фаховим покликом — якщо робота не до серця, час настав її змінити і не силувати себе.

ТЕРЕЗИ (23.09 – 23.10)

Популяризуйтеся! Розкрутка іміджу набирає тріумфального темпу. Демонструйте таланти, здобутки, чаруйте щирістю, не лицемірте, даруйте поради, відкрито говоріть правду в очі (можна в грайливій гумористичній формі, чим допоможете колегам стати досконалішими, стати на шлях істини).

СКОРПІОН (24.10 – 22.11)

Сміливо ламайте те, що віджило себе, адже «не взявши сокири до рук, дім не побудувати!». Однак дійте тишком-нишком, оскільки хизування на публіці протипоказане — це вас обеззброїть, знекровить енергоресурси.

СТРІЛЕЦЬ (23.11 – 21.12)

Перебувають в абсолютній залежності від оточення, яке є віддзеркаленням вашої глибинної суті. Отже, коли поруч благородні люди, чесні напарники, із вашим духовним розвитком все пречудово!

КОЗЕРІГ (22.12 – 20.01)

Майстри на всі руки — «і швець, і жнець, і на дуді гравець»... Керівництво у захваті від такого кадрового «золота». Чужі прибуткові джерела — до ваших послуг (бізнес піде вгору). Тому ловіть фортунний шанс, багатійте, укріплюючи кар’єрні рубежі.

ВОДОЛІЙ (21.01 – 19.02)

На вашому життєвому небосхилі сяє сонце удачі. Пурхайте метеликом, збираючи нектар із квітів романтичних захоплень. Життя прекрасне, і кожна мить щастя долучає вас до Океану Вселенської Любові. Тільки разом із судженим.

РИБИ (20.02 – 20.03)

Одержимість стати господарями реальності може штовхнути вас на радикальні кроки, спровокує переступити через інтереси партнерів, союзників, конкурентів, знехтувати думкою громадськості. Не доводьте це прагнення до абсурду, дійте у згоді з вимогами важливих для вас людей, насамперед — домочадців.

 

Повернутися
11.06.2015
Категорія: Розваги
Колонка
Андрія Закревського
Шановні Тернополяни!

Те, що відразу нас не вбило, вбивало нас довго і повільно.  Ми вже не святкуємо Новий рік — ми святкуємо те, що вижили в старому. Рік, що минає, був ще одним роком у воюючій країні, зі всіма витікаючими звідси наслідками. Я не хочу підбивати його підсумки. Бо підбивати підсумки  — це ніби креслити жирну риску під виконаними математичними діями в стовпчик: ось тут ми додали (друзів, грошей, проблем, перспектив — потрібне підкреслити),  відняли (друзів, грошей, проблем, перспектив, ну, ви зрозуміли…), помножили на щоденні будні, поділили на нереалізовані плани і —  що отримаємо в «сухому залишку»? Якою цифрою це підсумувати і де, зрештою, знайти «задачник», аби подивитися правильну відповідь, — якщо вона узагалі існує?..

Кожен із нас на Новий рік починав нове життя, але вистачало його ненадовго, тому що жити-то треба... Новий рік — це симулякр. 1 січня —  звичайний день, такий самий, як і всі інші, якщо тільки ви не переборщили з алкоголем чи олів’є напередодні. Почати життя з «табули раси», змінити його, зробити усе те, до чого не доходили руки попередні 365 днів можна будь-коли, не чекаючи, коли впаде остання голка з ялинки, яка тоскно припадає пилом у кутку.

 Усі ми мали великі надії, багато робили для того, щоб усе, про що мріяли, збулося. Комусь це вдалося, комусь ні, проте в усіх нас є одне спільне: Новий рік дає нам надію на майбутнє. Його сила — в його семантиці. Цокаючись бокалами з шампанським, усі ми віримо, що новий (свіжий, ще в хрумкій упаковці) рік, що маячить попереду, подарує нам нове життя — правильне, успішне, з високими цілями та досягненнями. І, загадуючи під святковий передзвін бажання, стискаємо кулаки: агов, ти, те, що нас не вбило, —  начувайся, бо тепер наша черга...