Красуня з Tернополя змагатиметься за титул принцеси

Красуня з Тернополя Валерія Терещенко пройшла у фінал всеукраїнського конкурсу краси «Міс Принцеса України». Півфінал  конкурсу відбувся 6 червня у Києві, участь у ньому взяли 45 красунь зі всієї України. Наша землячка  потрапила у топ-25 фіналісток конкурсу, які змагатимуться за корону у фіналі конкурсу в Луцьку 17 жовтня.  

Валерія Терещенко – професійна модель, брала участь у численних показах мод та фотосесій, її обличчя можна побачити на обкладинках модних журналів та з бордів сітілайтів. Красуня навчається на бухгалтера, любить подорожувати, займається спортом та саморозвитком. Зараз чарівна тернополянка готується до фінального випробування конкурсу, який відбудеться восени.

Додамо, що володарка титулу «Міс Принцеса України» отримає 150 тисяч гривень винагороди, представлятиме у Чехії нашу країну вже на міжнародному конкурсі краси у «Принцеса Світу - 2015».

 
 

Повернутися
11.06.2015
Категорія: Культура
Колонка
Андрія Закревського
Шановні Тернополяни!

Незалежність нашої країни складається із нас, наших життів, наших вчинків і наших рішень. Незалежність це не дань і навіть не день. Не парад і не пишне свято.  Її можна порівняти хіба з повітрям – по справжньому незалежність можна відчути тільки тоді, коли її бракує, коли вони зникає або її у вас відбирають. Українці знають ціну незалежності.  Останні чотири роки ми засвоювали цей урок.

    Справжня незалежність не починається з "усього", вона починається з "нуля". Сьогодні. Через бруд, кров, піт, мозолі, могили... Зрештою, останні чотири роки – це лише верхівка «айсберга», з яким ми зіткнулися. Насправді ми двадцять сьомий рік перебудовуємо на нормальний будинок «казарму», споруджену радянськими архітекторами-деміургами. Вони, незалежно від задуму, вміли будувати тільки казарми…  Хмара пилу від нашого «будівництва» осідала довгі роки, заступаючи нам зір, і аж тепер простір довкола потрохи розвиднюється.  Стало видно людей, які відстоюють, впроваджують нове, підтримують, формують, будують, ризикують, не мовчать, не падають духом і не дають іншим, групуються, тягнуть гуртом, вірять… Разом ми збудували власну державу. Тепер треба поліпшувати її якість.