Син закатував до смерті рідну матір

Жорстоке звірство сталося нещодавно у Кременці – рідний син убив стареньку матір. Кілька днів жінка страждала від побоїв і жахливого болю, але покликати на допомогу нікого не могла. Від отриманих травм вона померла… 56-річний син мешкав разом із своєю 78-річною мамою у приватному будинку. Бідна жінка постійно страждала від п’яних розгулів сина, а коли намагалася йому щось казати, він її бив. Сусіди не раз бачили стареньку із синцями, але втручатися в проблеми чужої сім’ї не спішили. Проте якщо раніше все обходилося, то тепер чергові побої закінчилися трагедією. Тіло пенсіонерки виявив сусід. Його стривожило те, що жінки ніде не було видно. А коли зайшов до її будинку, не повірив власним очам... Старенька лежала закривавлена і вже не дихала. Злякавшись, він негайно викликав міліцію і медиків, які виявили на її тілі численні тяжкі тілесні ушкодження. За попередніми висновками судмедекспертів жінка померла від внутрішньої кровотечі.

 

Повернутися
11.06.2015
Категорія: Кримінал
Колонка
Андрія Закревського
Шановні Тернополяни!

Незалежність нашої країни складається із нас, наших життів, наших вчинків і наших рішень. Незалежність це не дань і навіть не день. Не парад і не пишне свято.  Її можна порівняти хіба з повітрям – по справжньому незалежність можна відчути тільки тоді, коли її бракує, коли вони зникає або її у вас відбирають. Українці знають ціну незалежності.  Останні чотири роки ми засвоювали цей урок.

    Справжня незалежність не починається з "усього", вона починається з "нуля". Сьогодні. Через бруд, кров, піт, мозолі, могили... Зрештою, останні чотири роки – це лише верхівка «айсберга», з яким ми зіткнулися. Насправді ми двадцять сьомий рік перебудовуємо на нормальний будинок «казарму», споруджену радянськими архітекторами-деміургами. Вони, незалежно від задуму, вміли будувати тільки казарми…  Хмара пилу від нашого «будівництва» осідала довгі роки, заступаючи нам зір, і аж тепер простір довкола потрохи розвиднюється.  Стало видно людей, які відстоюють, впроваджують нове, підтримують, формують, будують, ризикують, не мовчать, не падають духом і не дають іншим, групуються, тягнуть гуртом, вірять… Разом ми збудували власну державу. Тепер треба поліпшувати її якість.