Гороскоп

ОВЕН (21.03 – 20.04)

Вдалий і перспективний тиждень. Зірки обіцяють Овнам успіх у будь-якій справі: в романтичних стосунках з’явиться якась іскра, на роботі вдасться вирішити давню проблему, фінансове становище обіцяє стабілізуватися. У першій половині тижня дійте у відповідності зі своїми планами.  

ТЕЛЕЦЬ (21.04 – 20.05)

Тельцям цього тижня зірки рекомендують не допустити ніяких змін в особистому житті, навіть якщо цього дуже хочеться. Не перекладайте відносини на новий рівень, це лише налякати партнера. З грошима будьте уважні, не виключено обман з боку колег. На вихідних приділіть увагу здоров’ю.

БЛИЗНЮКИ (21.05 – 21.06)

Близнюки на цьому тижні можуть постраждати із-за своєї доброти. Недоброзичливці можуть скористатися вашою наївністю і безкорисливістю в своїх цілях. З четверга по суботу доведеться попрацювати більше і довше звичайного, необхідно буде підтягнути старі хвости. Усюди встигнути цілком реально, але задоволення від цього ви не отримаєте. На вихідних спробуйте відпочити від турбот, а вільний час проведіть на природі.

РАК (22.06 – 22.07)

Поточний тиждень обіцяє бути багатим на сюрпризи. В житті Раків відбудеться чимало приємних подій, так що нудно точно не буде. На вихідних не шукайте пригод - вони самі вас знайдуть: можуть нагадати про себе старі друзі, також чекайте в гості родичів.

ЛЕВ (23.07 – 23.08)

Левам на цьому тижні слід покладатися лише на здоровий розум і професійний досвід. Дійте так, як вважаєте за потрібне, виконуйте тільки найлегші обов’язки, не прагнете завоювати всі висоти, це створить додаткові проблеми. Ближче до кінця тижня чекайте фінансових надходжень.  

ПАННА (24.08 – 22.09)

На цьому тижні багатьом представникам знаку доведеться попрацювати в незвичному для них режимі. Не шкодуйте витрачених часу і сил - кінцевий результат у кілька разів перевершить очікування. Питання, пов’язані із сімейним бюджетом нехай вирішує друга половинка

ТЕРЕЗИ (23.09 – 23.10)

На цьому тижні на вас нахлинуть спогади з минулого. Будьте готові до того, що ваша допомога знадобитися комусь із рідних. Також зірки рекомендують звертати увагу на прикмети і сни - це не просто так, планети вас застерігають від чогось поганого. На вихідних займіться домашніми справами, зробіть що-небудь корисне.

СКОРПІОН (24.10 – 22.11)

Поточний тиждень перевірить Скорпіонів на міцність. Не виключені серйозні розбіжності і сварки, невдачі не звертайте уваги, не давайте емоціям узяти верх над розумом. З середовища чекайте звісток від родичів з-за кордону.

СТРІЛЕЦЬ (23.11 – 21.12)

Зірки не обіцяють серйозних змін на цьому тижні. У четвер ви можете блискуче реалізувати те, що раніше задумали. Ближче до вихідних чекайте невеликих фінансових надходжень, які рекомендується відкласти або інвестувати у власну справу.

КОЗЕРІГ (22.12 – 20.01)

Для більшості Козерогів настає період, який найкращим чином підходить для втілення в життя запланованого проекту. Також вам вдасться розширити свою сферу професійної діяльності та укласти кілька вигідних угод.

ВОДОЛІЙ (21.01 – 19.02)

Поточний тиждень буде досить напруженою. Може виникнути непорозуміння між вами і колегами. На першу половину тижня нічого не рекомендується планувати, робота не дозволить реалізувати задумане. На вихідних спробуйте приділити увагу близьким, не дозволяйте професійних обов’язків зіпсувати ваші стосунки.  

РИБИ (20.02 – 20.03)

Багатообіцяюча і перспективна тиждень. Рибам вдасться блискуче реалізувати задумане, а також, вигідно піднести чужу ідею через власну. У четвер і п’ятницю приділіть час романтичним відносинам. Організуйте невелику подорож у невідоме для вас місце.

 

Повернутися
04.06.2015
Категорія: Розваги
Колонка
Андрія Закревського
Шановні Тернополяни!

Незалежність нашої країни складається із нас, наших життів, наших вчинків і наших рішень. Незалежність це не дань і навіть не день. Не парад і не пишне свято.  Її можна порівняти хіба з повітрям – по справжньому незалежність можна відчути тільки тоді, коли її бракує, коли вони зникає або її у вас відбирають. Українці знають ціну незалежності.  Останні чотири роки ми засвоювали цей урок.

    Справжня незалежність не починається з "усього", вона починається з "нуля". Сьогодні. Через бруд, кров, піт, мозолі, могили... Зрештою, останні чотири роки – це лише верхівка «айсберга», з яким ми зіткнулися. Насправді ми двадцять сьомий рік перебудовуємо на нормальний будинок «казарму», споруджену радянськими архітекторами-деміургами. Вони, незалежно від задуму, вміли будувати тільки казарми…  Хмара пилу від нашого «будівництва» осідала довгі роки, заступаючи нам зір, і аж тепер простір довкола потрохи розвиднюється.  Стало видно людей, які відстоюють, впроваджують нове, підтримують, формують, будують, ризикують, не мовчать, не падають духом і не дають іншим, групуються, тягнуть гуртом, вірять… Разом ми збудували власну державу. Тепер треба поліпшувати її якість.